пьЯНА• 03 июня 2024

кроссовки на лето

Остановилась на этих, единственное думаю, не узкие ли, есть на одной ноге небольшая косточка
Результат:
вже голосів: 370
206 (55.68%) другое
121 (32.7%) 2
43 (11.62%) 1
Міняйловна• 03 июня 2024
автор, извините за неудобный вопрос, а как в таком молодом возрасте косточка появилась?( я думала это исключительно возрастная проблема...

Фляшка на трьох• 03 июня 2024
Автор, в мене варіант 2, але без перфорації. Як завжди, кларкс носиться та виглядає чудово. В мене кістки біля великих пальців, тому вузькуваті. Під кінець дня неактивної хотьби відчувається сдавленість пальців
parele• 03 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
Это по скидке
4400 их цена раньше
Они не могли столько стоить.
Криниця щастя• 03 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
не то подумали, да?
а мне все равно)
Если бы вам было все равно,то не спрашивали бы тут
lith_oops• 03 июня 2024
Ответ дляСтрахованная
Відразу можна вгадати ваш вік))
Насправді я теж подумала, а тоді згадала, що я вже ословачилась і в очі таке не кажу. ))))) То два тижні в Україні даються взнаки. )))
Мені 47, майже 48, і обидві пари троху підстаркуваті, як на мене.
lith_oops• 03 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
покажите не пенсионерские
всегда интересно на что же ориентируются модницы
Каприз и Кларкс одни из признанных моделей в Европе, а вам все пионерское
В еко є непогані літні. Зайдіть в офлайн магазин. Я вже другий рік купую. Теж не охрініти шоб молодьожні, але такі бадьоренькі:
https://sk.ecco.com/sk-SK/product/5643403069/ECCO-...
Вибачаюсь, що на словацький сайт посилання, але модель видно. В мене айворі і блакитні такі. Там сіточка, на літо прекрасні просто.
lith_oops• 03 июня 2024
На жаль, кларкси дійсно зазвичай ’вікові’, як і рікері, і частина екко і джеокс. Тому що вони роблять акцент на зручності, зовнішній вигляд просідає. Це не добре і не погано, просто так склалося, що, якщо взуття зручне, то вважається, що вікове. Ну і це логічно.
Я екко ношу, бо мені зручні. Знаю моделі красивіші, але еко десь посередині.

Непозбувна Бентега• 03 июня 2024
Навіщо такі жаркі брати? Багато ж нормальних літніх і більш актуальних
Ангелок з ріжками• 03 июня 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Моя косточка одобрила
Дивилась їх - там підошва заважка для верху.
Ангелок з ріжками• 03 июня 2024
Авторе, ваші кросовки зазвичай для вузької ноги і часто для стопи без підйому. Я завжди намагаюсь купити схожу на вашу модель, всі інші кросовки мені не так лягають по підошві або заширокі, або в підйомі великі. І так однаково при цьому, що там про моє взуттє думає якась чергова Галя (образно) з претензією на модність.
А перфорація, шкіряне плетення - то просто любов. А ще якщо шкіра при цьому офігенної якості...
Плюс, кросовки з матеріалу носити не можу, має бути фіксована п´ятка.))
Я тут найбільша антимодниця, напевно)) по кросовках.
Крихітка на всі• 03 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
повление косточки это не возрастная проблема-это проблема опорно-двигательного аппарата и стопы у разных возрастов
автор пьЯНА • 03 июня 2024
Ответ дляlith_oops
Моя з улюбленіших моделей)
Памʼятаю купувала їх більше ніж за 4000 грн, але вже 3 рік як нові
На жаль на літо жарко у них
Творю чудеса• 03 июня 2024
А не жаркі вони для літа? Я літом можу ходити тільки у повністю текстильних. У мене простий китайський нонейм з Алі, але він мегазручний і нежаркий (в мене теж є кісточка), носиться гарно третій рік, а з вашим бюджетом напевне можна знайти щось краще.
автор пьЯНА • 03 июня 2024
Ответ дляМіняйловна
Это плоскостопие
А то что вы подумали, это подагра - солевые отложения и это действительно возрастное
А косточка не большая у меня, но прогрессировала из за каблуков и узкой обуви до 25 лет
очки_ннадо• 03 июня 2024
Видно же что узкие
Смажена полуничка• 03 июня 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хм... пошла потрогала их/’взвесила’ и не могу с этим согласиться
lith_oops• 04 июня 2024
Ответ дляпьЯНА
Моя з улюбленіших моделей)
На жаль на літо жарко у них
В шкіряних правда спекотно. Я в іншому коменті кинула вам посилання на більш прохолодні і сучасні екко.
https://sk.ecco.com/sk-SK/product/5643184596/ECCO-...