Из Кукуева я• 01 мая 2024
Допоможіть , що робити зі стіною, я в розпачі
Колись наклеїла клеючі такі, наче кірпичинки, вони були як наклейки такі великі, але коту вони стали довподоби бо м´які, він їх розідрав
Я вирішила зідрати та переклеїти шпалери, але зідирати тепер не можу, залишаються шматочки, вся стіна в клейовій основі від наклейки, що мені робити,як відідрати то всьо(((
Фен та відпарювач не допомогли , вони просто наче плавить його але не здирається, хоч плач
Анонім Завгосп• 01 мая 2024
Здирати, довго і муторно.
Якщо треба рівна стіна то потім шпаклівка а далі вже поклеїти шпалери
Федорино Горе• 01 мая 2024
пишут,что горячей водой.
сделать насечки,чтобы вода попала внутрь на клеевой слой.
Ананомчикус• 01 мая 2024
Є засоби для знімання обоїв, спробуйте в Епіцентрі спитати, то ж не масляна фарба по бетону....
ПробілНеПрацює• 01 мая 2024
пробуйте по черзі всі можливі розчинники, так і знайдете той, що розчинить ту клейову основу
Из Кукуева я
• 01 мая 2024
Ответ дляВероятненько
Пошпатлювати тонким шаром
так там шматки паралону залишились , я не можу зідрати їх
Из Кукуева я
• 01 мая 2024
Ответ дляФедорино Горе
пишут,что горячей водой.
відпарювачем пробувала - не допомогло
Из Кукуева я
• 01 мая 2024
Ответ дляparele
Шлифмашинкой. Или просто крупной наждачкой.
також думала про це , є болгарка з кругом для шліфовки , підійде ?
Из Кукуева я
• 02 мая 2024
Ответ дляГоворилка
Не, можно, конечно, болгаркой со шлифовальным кругом... Но будет немного пыльно
Круг лепестковый
а если перед этим стену немного намочить , то уменшит количество пыли ?
Ответ дляИз Кукуева я
Если водой полить - абразив перестанет работать, потому что грязь забьётся в него, сделав поверхность почти ровной. Надо сто-то другое пробовать, наверное, шлиф-машину нужно. Она будет производить довольно мало пылюки.
есть еще возможность пылесос подключить штатно