Я не Тролль• 16 мая 2024
Сьогодні в Україні День вишиванки!
Сьогодні, в такий гарний і сонячний день свято Дня вишиванки.
Показуйте свої національні вбрання, українки, це наш генетичний код.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляЛгин
Да всем похер
З боліт пишете?Тільки там отаке бидло водиться.
Сумчатая кошка• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та ви що 😡. З окопів пишете ,мабуть?
Вишиванка -це генетичний код нації .
Косоворотку з лаптями одягайте .І кокошник не забудьте.
Вишиванка -це генетичний код нації .
Самі вдягайте свої лапті з кокошником.
І так практично з окопів пишу, бо чоловік і брат там.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Так расскажите про богатейшего советского украинца, плиз!
А до совєтів українців не було? Поки ця шваль не прийшла на нашу землю.
Ось які гарні були українці до приходу совєтів.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Праздник лицемерия
Патриоты в ЕС в вышиванках-самые патриотичные)))
Як матрьошок плющить .
Marie-Antoinette2• 16 мая 2024
У всіх дуже гарні вишиванки❤️
В мене в окупації залишились фотографії, там мої бабця ( 1932р.н) і дід (1927р.н) сидять зі своїми малими дітьми біля будиночку з українськими візерунками і всі одягнені у вишиванки, вони жили все життя у Луганській області
Нема вже ні баби ні діда ні всіх їх дітей, сподіваюсь хоч фото вдасться забрати з окупації
А ще є фото коли дід маленький ( дід 1927р.н) зі своїми батьками і сестрою так само всі у українських костюмах ( вони жили у Харківській області)
ЗабежАЛОЧКА• 16 мая 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Під ракетами, зате в вишиванках.
Ну про ракети завжди більше знають ті, хто знаходяться не в місті.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляМатраскин Брат
А мне стыдно, даже за деньги не надену, придумываю отмазки
Чому вам соромно?
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляМастерЮля
Не розумію, чому у нас деякі так бурхливо реагують на вишиванку?
Впевнена, що в інших країнах ніхто так не ображає свій національний одяг, як деякі наші громадяни.
+1000000.
Не важко здогадатися кому дошкуляє мова,вишиванка,Україна. 😡😡😡.Їхали б туди ,де носять косоворотку.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А с чего вы решили что сонячний день по всей Украине? А вообще бесит все это, много лет никто и не вспоминал про это свято, но потом началось всеобщее помешательство
Не бісіться !!!!Хильніть бояришнику.
ЛюбимаЯНЬ• 16 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Самі вдягайте свої лапті з кокошником.
У багатьох порадниць рідні там.Але вишиванка іх не тригерить.А вас якого від неї аж верне?
ЖующаЯКонфету• 16 мая 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Может, сомбреро?
А можна нічого з національного одягу? Джинси, футболку, кепку? Чи обов´язково прив´язуватись?
from Ukraine• 16 мая 2024
Ответ дляLizavel
Ну что я могу сказать, я ж не буду обсуждать, что носили ваши предки. Мои носили и я ношу и мои дети носят и надеемся, что так будет дальше.
А не валенки и кокошник...
Чем вам валенки не угодили?
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
У меня нет вышиванки. И никто их в семье не носит.
А в мої сім´ї носять часто. Близько 20 вишитих сорочок в нас вдома, від прабабці до сучасних.
Злюка-закусюка• 16 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Як матрьошок плющить .
Да как угодно думайте. Мне то что
Весёлая морковка• 16 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
Почему советского?
Прадед советчицы может быть максимум +/-1890 г.р. Считайте!
Да, я блондинка!• 16 мая 2024
Навіть не сумнівалась, що в цій темі вилізе стільки нечисті
Вишиванки досі не маю, не можу знайти свою, хоча на інших бачу такі, що мені подобаються, але як починаю шукати, то нічого подібного не знаходжу. Або за якісь відверто дурні гроші - 5 тисяч і більше не готова віддати, хоч вона від Dior хай буде.
Пуки-куки• 16 мая 2024
Ответ дляScarlet-flower
Вишила собі сорочку на конопляному полотні. Вчора забрала у майстрині з пошиву. Сьогодні у класі донечки вестиму урок на тему вишивки та вишитих сорочок.
Фантастично! Ви чудова майстриня. Для мене це поки недосяжна мрія
Відморожена• 16 мая 2024
Ответ дляКринжова баба
А нам сказали прийти в вышиванке, мы пришли, а сказали вышиванка не того цвета
дайте угадаю... вы пришли в вышиванке бело-сине-красной?
Несу пургу• 16 мая 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Эта нечисть в каждой теме про вышиванки.
Вызывайте экзорциста, пусть поможет.
КошкинДом• 16 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дві крайнощі?
Якщо не носять вишиванку, то обов´язково носять валєнкі і кокошнік?
Если у человека неадекватное отношение к символам народа и культуры, то да.
Я не ношу вышиванка, у меня её даже нет, но отношусь с уважением.
Вельми шановна• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Ось, наші предки в вишитому одязі.
Красиво 🥰
Але краще зараз не чіпати тему національного одягу, бо сварками і обговорюваннями паплюжиться це все. На все свій час, колись усім все стане ясно і без слів.
Я не Тролль
• 16 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Красиво 🥰
Чому? Це з групи ФБ ’ Українці - хто ми є’ і вона постійно поповнюється.
Якраз зараз потрібно показувати людям, а тут таке можна прочитати, що очі на лоба лізуть.
ЖующаЯКонфету• 16 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
А де написано, що хтось зневажає українські символи?
Чи ви пишете твір на вільну тему
Вельми шановна• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Тому, що така форма показування досить навʼязлива і, як бачимо, має зворотній ефект.
Заикальница• 16 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Это замечательно. Значит в вашей семье такие традиции. Во многих семьях такой традиции нет.
Заикальница• 16 мая 2024
Ответ дляГубки-уточкой
З Днем вишиванки, дорогенькі!!!
Зато его вышиванка шикарно смотрится в Майами
Зажуженная Жужжа• 16 мая 2024
В мене в місті холодина собача, зранку було 5 градусів, я в пальто і светрі.
Дома є вишиванка, що ще моя бабуся в молодасті собі вишила, їй десь близько 80 років. До війни часто вдягала на різні свята