Shop4k• Изменено 01 мая 2024

Кто уехал по программе U4U

Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, кто-то есть кто уехал по программе U4U в США, как вам/им там живется, что говорят, сложно ли выехать и там можно ли работать официально если есть офис где я работаю сейчас и в США? Какой штат? Как с медициной по этой программе? Есть ли кто-то кто выезжал беременный или там забеременела и родила, там это платно? Если кесарево, как там или на наших там только практикантов каких-то дают? Как там школа для детей и садики для наших, особенно если дети с психическими особенностями, сдвг, сенсорная алалия? Всем заранее спасибо за ответы!
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
Ні, фірма тільки проект знайти може і переоформити там офіційно як працівника з США. Житло самим треба шукати. Скільки там житло взагалі коштує, я без поняття. Я ще не була в США ніколи, я знаю англ дуже добре, все життя з американцями працюю, закінчила фід фак по англ. мові і ніколи не була в США, подавалась пів року тому на туристичну візу хоч глянути, що там як і відмовили, бо працюю онлайн.
Ну тоді берете бабосіки і їдете, знімаєте щось по аірбінбі, а далі шукаєте , перший платіж подвійна оренда і вам здадуть любе- голубе
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляpragaElena
Тоді вам не дадуть безкоштовну медичну страховку від держави , і без виплат будете. У вас зарплата буде - на неї і житимете
Так вона пише що спочатку їде по ю4ю, отримує всі доки і тожі її беруть на роботу, в неї буде страховка в такому випадку
автор Shop4k • 01 мая 2024
Ответ дляpragaElena
Так, але я ж в декрет відразу піду на пів року десь, як там жити за цей час. Чи може їхати і не переоформлюватися поки. А там по гос страховці нормальні лікарні чи якісь практиканти?
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
По держ страховці одні з найкращих
pragaElena• 01 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може її за 2 місяці на роботі оформлять, і страховку вона тоді втратить
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляpragaElena
Втратить, але вже народить і оформить страховку від фірми
автор Shop4k • 01 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
По держ страховці одні з найкращих
Дійсно чи приколюєтесь?
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
Дійсно чи приколюєтесь?
Та дійсно, думаєте я дурню буду писати вагітній жінці? З медициною тут все строго
автор Shop4k • 01 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, від фірми є страховка, але не знаю яка вона.
pragaElena• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
Автор, що у вас в пріоритеті : на виплатах і всьому готовому посидіти , чи заказать рукава і зробити все щоб залишитись уСША? Якщо друге, то в декрет ніхто тут не ходить, працюйте і шукайте можливості робочої візи і через неї зробити грінкарту. Якщо просто приїхать і обмахлять систему і посидіти на виплатах - то робіть u4u і не спішіть з роботою
автор Shop4k • 01 мая 2024
Ответ дляpragaElena
Звісно залишитись, але як в декреті не сидять, навіть місяця? А куди дитину новонароджену вони коли йдуть на роботу?
Love_Love_Love_• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
Сидять два місяці.
У вас одна дитина? Чоловік є? Яка у вас зарплата планується?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 мая 2024
Ответ дляShop4k
Я б на вашому місці більше турбувалась чи пустять вас в штати. Недавня відмова в візі + вагітність. Вони ж тут не дурні, чудово розуміють чого ви на 8 місяці в штати хочете.
автор Shop4k • 02 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це по u4u можуть не пустити в аеропорті там вже по прильоту?
автор Shop4k • 02 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сидять два місяці.
Чоловік є, 2 дітей вже є, зарплата не знаю яка саме, але думаю норм, фірма хороша, в США відома, чоловік там же працює програмістом.
автор Shop4k • 02 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сидять два місяці.
А потім через 2 місяці куди дитину, що на роботу виходять? Там наче не заведено, щоб бабусі сиділи з онуками
МАМА НИКИТКИ-2• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
Да. Ви проходите співбесіду з міграційним офіцером. Назад також за власний рахунок.
автор Shop4k • 02 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Блин, а что часто не пропускали? Ну так а что такого, u4u то есть программа для этого как раз. Большая вероятность, что не пустят?
Contento• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
А какие опм выплаты по u4u, я так смотрела вроде там не платят ничего или ошибаюсь? А когда по прилетело дают страховку? И роды там как платные? Если вот прилетел на 8 месяце и как сразу рожать через 2 недели кесарево?
А каким образом вы собираетесь лететь на 8 месяце ? На борт берут женщин до 34 недели и то уже со справкой.
Love_Love_Love_• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
Ну а двох інших куди? Вам всерівно прийдеться з ними сидіти, як ви збирались працювати чи віддавати грудну дитину в садок?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
Це вам ніхто не скаже. Міграційний офіцер не пояснює причини відмови.
До речі, а яким чином ваш офіс збирається вас перевести? Ви спілкувались з юристами своєї організації? Якщо я не помиляюсь, то це виключно робоча віза. По u4u в штатах її отримати не можливо. Виключно за межами країни. Будете виїзжати?
Na kablukah• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
Я не знаю в какой штат, у нас офис в силиконовой долине. А как скоро по приезду выдают страховку? А если прилетаешь и роды сразу начались, то что?
Я прилетела на 36 неделе.
Под забором не рожала))
Sicillia• 02 мая 2024
Вас не посадять на літак, якщо ви глибоко вагітні. Велика вірогідність. Вони ж розуміють, що ви народжувати їдете і що у дитини громадянство буде американське. В таких ситуаціях їдуть ДО, коли ще не видно живіт і тоді вже чекають, щоб там народити. Мої всі знайомі робили так
PureTea• 02 мая 2024
Ответ дляShop4k
А чоловік де працюватиме? Чому ви це вирішуєте, а не він?
автор Shop4k • 03 мая 2024
Ответ дляSicillia
Але чоловіка не випустять до якогось там строку з України, а сама їхати не хочу.
автор Shop4k • 03 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну от в тому то і питання, чи можна офіційно по u4u працювати там. Я знаю дівчину, вона виїхала в США і там ій наша компанія переоформила, але я не знаю по якій програмі вона їхала, як дізнатися чи по u4u можна офіційно працювати?
автор Shop4k • 03 мая 2024
Ответ дляNa kablukah
Я прилетела на 36 неделе.
Под забором не рожала))
О, подскажите, пожалуйста, а где вы рожали, вы заранее с клиникой договорились или по приезду оформили страховку, как это происходит? Вы по u4u? Вам ничего офицеры не сказали, что вы беременная прилетели, пропустили без вопросов? Вы одна или с кем-то летели?
автор Shop4k • 03 мая 2024
Ответ дляSicillia
А як знайомі виїхали з чоловіками з України? Ваші знайомі по страховці народжували чи платно народжували і домовлялися заздалегідь?
автор Shop4k • 03 мая 2024
Ответ дляPureTea
Чоловік там же буде працювати, він в тій же фірмі.
Na kablukah• 03 мая 2024
Ответ дляShop4k
По прилёту оформила страховку,выбирала между несколькими врачами и госпиталями
Летела с мужем,офицерам было все равно на беременность. Я по юфою