БолеИменее• вчера в 19:00

Вы своим детям включаете советские мультфильмы?

Показываете своим детям мультфильмы типа "Крокодила Гены" и др.? Или только современные?
Заикальница• вчера в 19:57
Так. Бо радянські мультики добрі. Вони навчають хорошому, в них немає насилля. Західні мультфільми дозую дитині

Мао_Мяо• вчера в 19:58
Деякі радянські так.
І російські теж: фіксики, про Міру і Гошу, команда Познавалова.
Мао_Мяо• вчера в 20:01
Ответ дляЗаикальница
100 згодна.
А також в більшості радянських мультфільмів(окрім ну,постривай тощо) герої розмовляють. Це дуже важливо для формування мовлення.
Заикальница• вчера в 20:07
Ответ дляМао_Мяо
100 згодна.
Підтримую. Також мультфільми повинні чомусь навчати дитину, а не робити недолугою, та агресивною
Своего не предлагать• вчера в 20:09
Мой ребенок еще совсем кроха с огромным удовольствием смотрел мультик Бременские музыканты и пересматривал несколько раз, так же очень любил Ну, Погоди.
Херсон це Україна• вчера в 20:09
Да, красивые, понятные, музыкальные.
Летучий корабль, бременские музыканты, мамонтенок, умка. Очень очень много.
Ноунэйм• вчера в 20:12
Я только советские и ставила. И развивающие типа бэби Эйнштейн. Только в садике узнал про Поли Робокар и щенячий патруль. Все эти маши, бобы и прочее истерическое г прошло мимо нас. Фильмы советские не ставила, они и мне не очень.
Я_не_аноним_100%• вчера в 20:27
Ответ дляА_мій_самий_самий
Рекомендации Ваши? С удовольствием возьму на заметку. Я к Вам на Вы, и Вы будьте добры, если образование позволяет
Я к вам тоже на вы, если вы не заметили
КокошинЭль• вчера в 20:49
Ответ дляСмажена полуничка
Своему 10 лет назад включала. Кот Леопольд, Простоквашино, Винни-Пух, Тайна третьей планеты(мой любимый мультик), позже фильм ’Гостья из будущего’.
доньці 12, теж вироста на старих мультиках, вони не такі яскраві та динамічні, не ’розганяли’ її як сучасні. Із сучасних заходили Свинка Пепа та королівство Бена і Холлі.

Нічого вдягти• вчера в 21:00
Донці 6 років .Показую в тому числі і радянські мультики. Мені сучасні мультфільми гонять істерією.
Мао_Мяо• вчера в 21:49
Ответ дляЗаикальница
💯
Моська-слон• вчера в 22:31
Ответ дляБолеИменее
А Казаки?
Козаків дивилися діти 70-х, 80-х. Сучасним дітям старі радянські мультики нецікаві взагалі.
Скільки своїм не ставила - не цікаво. Хоча більш старші діснеївські повнометражні мульти заходили на ура.
Моська-слон• вчера в 22:32
Ответ дляКофр для ноги
Про ’психоделіку’ - спірно, а чим вам російська мова не догодила? Адже це рідна мова нашого Президента, абсолютної більшості ’кварталу’ та Верховного Головнокомандувача!
Рідна мова нашого президента напевно ідиш, чи як правильно називається? І це не має жодного відношення до рідної української мови абсолютної більшості українців.
Моська-слон• вчера в 22:34
Ответ дляБолеИменее
Тоже
Котопес - свого часу абсолютний хіт у моєї дитини)
Моська-слон• вчера в 22:35
Ответ дляА_мій_самий_самий
может смотреть симпсонов и тома и джери?
Дегенератовские мульты
Ну постривай - недолуга копія Тома і Джеррі.
Моська-слон• вчера в 22:40
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так а что, проводится соревнование на лучший мультик? ))). И тот, и другой имеет место быть. Только в моем детстве в Ну погоди было 17 или 18 серий, которые уже все знали назубок, а в том и Джерри сотни. Что мешало снимать больше серий….
У споживачів Тома і Джеррі були цілодобові дитячі канали, а у споживачів Ну постривай була всього одна година ефіру по неділям ’Катрусин кінозал’ і щодня 10 хвилин ’На добраніч, діти’ на геть усі мультфільми. Коли їх було показувати? Тому і на цитати розбирали, що Ну постривай показували рідко і це була справжня подія. Відеомагнітофонів ще не було. Попиту не було на більше різноманіття мультиків, все одно не було де демонструвати.
сама себе прекрасная• вчера в 22:47
Ответ дляTeonaa
А от і помиляєтеся. Ви ніколи не цікавились походженням сучасної російської мови?
Так мене сучасна російська мова не цікавить, особливо в мультиках, я вчу дитину розмовляти сучасною української
Моська-слон• вчера в 22:57
Ответ дляЗаикальница
Чому навчає культовий Ну постривай? Він весь побудований на агресії. У Простоквашино над бідним Шариком постійно сміються і ставляться як до третього сорту. В Леопольді завжди миші негативні, а Леопольд весь в білому. Майже всі мультики побудовані на тому, що одна сторона завжди біла і пухнаста, а інша вигрібає. Немає моделі адекватної поведінки і співпраці. Завжди боротьба і права лише одна сторона, щосерії. А так не буває)
Teonaa• сегодня в 00:22
Ответ длясама себе прекрасная
Но знати дитина мала б обидві. Ні?
Я писала що російська мова - наша. Спижжена.