01 мая в 23:57

Чи не переносимість лактази може спровокувати РАС (аутизм)

Потрапила в пологовий з багатоводдям, кесарів розтин зробили через 4 дні після госпіталізації антибіотики не давали. Дитина народилася 3900 і потрапила до реанімації швл,пневмонія,сепсис ( внутрішньоутробна інфекція) виписали через місяць все наче стало на свої місця розвивалась нормально до 1,5 року. Потім почала помічати що щось не те витратила час на не компетентних неврологів. Потім 2,5 РАС 😭😭😭😭 що могло спровокувати це все?! Не можу не думати про це. Хтось пише що лактаза, генетика.
показать весь текст
10 1
tarveldy 02 мая в 00:34
Ответ дляНебоброїдка
Ви якісь медикаменти приймали? Як виявили алалію ? І які були симптоми? Ми ще в стадії діагностики чекаю на МРТ ліки боюсь поки не зроблю.
Обов´язково, курсом від психіатра. У 2 роки це виглядало як якласичний дитячий аутизм, нема мови, нема вказівного жесту, не реагує на ім´я, не розуміє звернену мову
Ліків не варто боятися от взагалі , нічого такого вам не випишуть
Від себе пораджу займатися у нейропсихолога, дуже помітна різниця
У вас за 2 місяці результат, а ми перші зрушення побачили тільки через півроку, 3-4 роки були найважчі, потім все легше, в 5 стало зрозуміло що аутизму нема , ви з часом зрозумієте різницю
Ще раджу поспілкуватися з дорослими аутистами , мені це дуже допомогло зрозуміти сина
Ще 5 років тому чґя мріяла просто говорити зі своєю дитиною, просто говорити , зараз говоримо, не так як мріялось, але це діалог
После 18 02 мая в 00:37
Авторе, підписана на одну лікарку і нещодавно у неї була тема стосовно причин.. першочергово- це генетика, але для того щоб проявитись потрібен поштовх- перенесене захворювання (не обов’язково інфекційне), вакцинація, стрес. Тобто причина вже була, а наслідки рано чи пізно проявляються…
Угги в горошек 02 мая в 00:40
Хотите совет...
Ни о чем не думайте. Так есть.
Реабилитируйте как можете.
Моему РАС почти 18.
И с этим тоже живут.
Удачи!
автор Небоброїдка 02 мая в 00:42
Ответ дляtarveldy
Обов´язково, курсом від психіатра. У 2 роки це виглядало як якласичний дитячий аутизм, нема мови, нема вказівного жесту, не реагує на ім´я, не розуміє звернену мову
Ліків не варто боятися от взагалі , нічого такого вам не випишуть
Від себе пораджу займатися у нейропсихолога, дуже помітна різниця
У вас за 2 місяці результат, а ми перші зрушення побачили тільки через півроку, 3-4 роки були найважчі, потім все легше, в 5 стало зрозуміло що аутизму нема , ви з часом зрозумієте різницю
Ще раджу поспілкуватися з дорослими аутистами , мені це дуже допомогло зрозуміти сина
Ще 5 років тому чґя мріяла просто говорити зі своєю дитиною, просто говорити , зараз говоримо, не так як мріялось, але це діалог
А порекомендуйте психіатра? Ви приймали ноотропи? Ми займаємося три рази на тиждень нейро, один сенсорика,два рази логопер,раз психолог. Але поки без ліків
tarveldy 02 мая в 00:50
Ответ дляНебоброїдка
А порекомендуйте психіатра? Ви приймали ноотропи? Ми займаємося три рази на тиждень нейро, один сенсорика,два рази логопер,раз психолог. Але поки без ліків
Так, і дуже гарні результати були, але тільки у купі з заняттями інакше вони до дупи . В нас приблизно так само було. Ну і батути лабіринти велосипед крутить педалі
А от дієти бади взагалі нічого, але ж знову, сенсорна алалія хоч і схожа але зовсім не аутизм , і специфіка інша
Психіатра не пораджу, ми були у різних, всі казали +/- однаково, рекомендації однакові, головне виключити епі активність
Якщо нема розумової відсталості то все скорегуйте до 6-7 років . Психічна відставання не рівно розумове
автор Небоброїдка 02 мая в 01:15
Ответ дляtarveldy
Так, і дуже гарні результати були, але тільки у купі з заняттями інакше вони до дупи . В нас приблизно так само було. Ну і батути лабіринти велосипед крутить педалі
А от дієти бади взагалі нічого, але ж знову, сенсорна алалія хоч і схожа але зовсім не аутизм , і специфіка інша
Психіатра не пораджу, ми були у різних, всі казали +/- однаково, рекомендації однакові, головне виключити епі активність
Якщо нема розумової відсталості то все скорегуйте до 6-7 років . Психічна відставання не рівно розумове
А ліки почали приймати зразу? Це уколи були не пам’ятаєте? Так ці діагнози схожі але у нас стереотипна поведінка ( зацикленність) це більше до рас.
Мааарковная 02 мая в 02:00
Что спровоцировало многоводие? Внутриутробная инфекция, вероятно, возможно было токсическое поражение мозга. Тут где-то причина, а не в молочке.
Летюча помилка 02 мая в 02:06
На стан дитини більше впливу має глютен, ніж лактоза.
У вас лактазна недостатність підтверджена дихальних тестом? Бо генетика лише визначає тип. А власне степінь перетравлення лактози в даний момент - лише дихальний тест показує. І таким чином моя дочка з СС була 2 роки на ГВ, до 8-ми років їла всю їжу, в тч молочне і кисломолочне, а потім в неї після важкого грві запустився процес непереносимості. А до того ми і не знали, що в неї СС ЛН. Ніякого Рас, дуже творча розвинута дитина. Зараз їй 15, не на дієті, після кількох років строгої дієти нормальний стан. І їй виключали глютен, бо були прояви непереносимості глютену також.
Диви яка я пава! 02 мая в 02:13
Ответ дляНебоброїдка
По типу хлопчик не доношений і були проблеми мама убрала молочку з 6 місяців і психіатр сказав що це вас вберегло від рас. Але дитина має безліч інших проблем.
Фигня это всё. Тогда бы у всех недоношенных , кто употребляет молочку, был бы аутизм. А это не так. Вот внутриутробная инфекция, гипоксия или родовые травмы могут спровоцировать РАС . Ну или генетика. Некоторые мамы говорят , что после прививок пошёл откат и проявился аутизм. но так ли это точно никто не скажет.
Покращена 02 мая в 03:40
Ответ дляНебоброїдка
Так , але деякі кажуть які прибрали лактозу ще з грудного то їх минув РАС по типу.
я взагалі ніяких сумішей не давала і молока теж
РАС поставили в 12 років
Це все харчування взагалі шось ліве

Найчастіша причина- це спадковість
РАС - це спектр і тому у батьків, дідусів це могло бути не так виражене, як у дитини
75В 02 мая в 05:48
Щеплення робили? Цей частіше усього той самий трігер, який провокує
Библиотекарь 02 мая в 06:09
В знайомої у сина аутизм. Йому зараз років 16. Точно знаю, що він не вживає лактозу і глютен. Вона каже, що іноді розслаблялись з часом і дитина щось їла з лактозою чи глютеном і одразу йшло погіршення. Також знаю що вони здавали аналізи на важкі метали і потім якось виводили їх. А також на гельмінти. Здається лямбліі вони лікували. Але тоді як їм встановили діагноз, їм запропоноване нашими лікарями лікування не підійшло і вони всю інформацію самі шукали на американських сайтах і лікувались БАДами.
tarveldy 02 мая в 06:12
Ответ дляНебоброїдка
А ліки почали приймати зразу? Це уколи були не пам’ятаєте? Так ці діагнози схожі але у нас стереотипна поведінка ( зацикленність) це більше до рас.
Теж були стереотипії, зацикленість досі є. Час покаже
Ліки приймали коли назначав психіатр, уколи не знадобилися, так як виключили епі
Gortenzi9 02 мая в 07:14
Лактоза не дає засвоюватись фолієвій кислоті, якщо щось з рецепторами у дитини і накопичується гомоцистеїн та аміак. Який виводить треба, бо, наприклад з порушеним обміном речовин просто так не виводиться.
автор Небоброїдка 02 мая в 07:23
Ответ дляБиблиотекарь
В знайомої у сина аутизм. Йому зараз років 16. Точно знаю, що він не вживає лактозу і глютен. Вона каже, що іноді розслаблялись з часом і дитина щось їла з лактозою чи глютеном і одразу йшло погіршення. Також знаю що вони здавали аналізи на важкі метали і потім якось виводили їх. А також на гельмінти. Здається лямбліі вони лікували. Але тоді як їм встановили діагноз, їм запропоноване нашими лікарями лікування не підійшло і вони всю інформацію самі шукали на американських сайтах і лікувались БАДами.
Доброго ранку! А хлопчик мовленевий?
Библиотекарь 02 мая в 07:51
Ответ дляНебоброїдка
Доброго ранку! А хлопчик мовленевий?
Ви маєте на увазі чи розмовляє? Так, зараз розмовляє. Але начебто в дитинстві не розмовляв.
Gortenzi9 02 мая в 09:05
Ответ дляНебоброїдка
Доброго ранку! А хлопчик мовленевий?
Напишіть мені в особисті повідомлення. В нас був не мовленевий до 5 років. Зараз розмовляє. На даний момент 7 років. В вересні в школу йде.
автор Небоброїдка 02 мая в 09:10
Ответ дляGortenzi9
Напишіть мені в особисті повідомлення. В нас був не мовленевий до 5 років. Зараз розмовляє. На даний момент 7 років. В вересні в школу йде.
Пишу
Одні думки 02 мая в 09:23
Ответ дляВыФсеВрете
от візьміть консультауцію у неї - вона реально Вам зможе підказати що і як
Ви ж бачите, що вона не лікар.
1 1
Одні думки 02 мая в 09:27
Ответ дляЛетюча помилка
На стан дитини більше впливу має глютен, ніж лактоза.
У вас лактазна недостатність підтверджена дихальних тестом? Бо генетика лише визначає тип. А власне степінь перетравлення лактози в даний момент - лише дихальний тест показує. І таким чином моя дочка з СС була 2 роки на ГВ, до 8-ми років їла всю їжу, в тч молочне і кисломолочне, а потім в неї після важкого грві запустився процес непереносимості. А до того ми і не знали, що в неї СС ЛН. Ніякого Рас, дуже творча розвинута дитина. Зараз їй 15, не на дієті, після кількох років строгої дієти нормальний стан. І їй виключали глютен, бо були прояви непереносимості глютену також.
Як у вас проявлялася непереносимість глютену?
Одні думки 02 мая в 09:33
Ответ дляПокращена
я взагалі ніяких сумішей не давала і молока теж
РАС поставили в 12 років
Це все харчування взагалі шось ліве

Найчастіша причина- це спадковість
РАС - це спектр і тому у батьків, дідусів це могло бути не так виражене, як у дитини
Скільки зараз вашому сину, як у нього зараз справи? Моєму сину синдром Аспергера поставили в 10років. Психіатр сказала, що справа в генетиці. Заднім числом розумію, що дійсно так. Сина тільки в 10 років відвела до психіатра, тому що свекруха і чоловік казали в один голос, що чоловік в дитинстві був такий самий. Чоловіку його аутистичний спектр дуже допомагає в роботі.
Можу брикнути 02 мая в 09:40
Ответ дляТворческий типаж
Сколько ребенку? У моей в 2 были абсолютно все симптомы РАС, сейчас три года,есть конечно проблемы,но точно не рас
Що значить були симптоми рас а зараз не рас.
Рас це діагноз, який ставлять лікарі і він нікуди не зникає
Можу брикнути 02 мая в 09:43
При багатоводдю в дитини могла бути гіпоксія внутрішньоутробна.. тому це могло спричинити такі наслідки
Можу брикнути 02 мая в 09:45
Ответ дляЧекаю завтра
ну так родите второго ребенка, как бы большой шанс, что нормальный будет, тратить жизнь только на одного и больного так себе
Дуже класна порада!
Знаю не одну таку родину, які тепер виховують 2-3 аутистів
Творческий типаж 02 мая в 09:47
Ответ дляМожу брикнути
Що значить були симптоми рас а зараз не рас.
Рас це діагноз, який ставлять лікарі і він нікуди не зникає
Я знаю. Много АЧ было
Летюча помилка 02 мая в 09:50
Ответ дляОдні думки
Як у вас проявлялася непереносимість глютену?
Я не можу відокремити, були то прояви на лактозу чи на глютен. По глютену по аналізах поставили транзитарний стан. Здавали багато різних аналізів, і по калу, і кров. Лікувала її гастроентеролог Корчемна Л, з дитячого гастроцентру.
В загальному було порушення травлення, нудота, відрижка, то запори то понос, втрата ваги, слабкість. Нервовість, часто істерики. Ми почали цим займатися весною, то могла бути і втома від навчання та гуртків.
Дієта строго бгбл 2 роки, потім почала вживати з ферментами. Ймовірно, вони мають накопичувальну дію. Зараз може з´їсти фермент перед морозивом, але не щоразу, і проявів нема.
Взагалі треба сказати , що крім ГВ і трохи молока в кашу , я окремо молоко ніколи не давала. От як пишуть - молоко з булкою на сніданок чи просто так, моя так ніколи не пила. Може, це відтермінувало прояви. Кисломолочне любить і їсть все.
Летюча помилка 02 мая в 09:53
Ответ дляМожу брикнути
Що значить були симптоми рас а зараз не рас.
Рас це діагноз, який ставлять лікарі і він нікуди не зникає
Рас має широкий спектр. Дівчата швидше формують компенсуючу поведінку. Насправді легкі риси Рас є в багатьох, але ви можете і не здогадуватись. Інтроверти часто мають спектр.
Можу брикнути 02 мая в 09:58
Ответ дляЛетюча помилка
Рас має широкий спектр. Дівчата швидше формують компенсуючу поведінку. Насправді легкі риси Рас є в багатьох, але ви можете і не здогадуватись. Інтроверти часто мають спектр.
Я про інше.
Рас то на завжди.
Тому не може бути, що вчора він був, а сьогодні його не має.
Можу брикнути 02 мая в 09:59
Ответ дляТворческий типаж
Я знаю. Много АЧ было
Ну скоріше за все дитина ваша не обстежена і офіційного діагнозу не було, то просто вам не було чого робити і ви по інтернету дитині поставили цей діагноз
ёжовые рукавицы 15 мая в 17:37
Ответ дляGortenzi9
Напишіть мені в особисті повідомлення. В нас був не мовленевий до 5 років. Зараз розмовляє. На даний момент 7 років. В вересні в школу йде.
Доброго дня. Поділіться будь ласка і зі мною, що ви робили, щоб запустити мову. Маю таку ж проблему з дитиною.