МеняАЖтрусит• 02 мая 2024
Разблокировка карты Райффайзен
Девочки, добрый вечер!
Возможно кто-то сталкивался ДВС наложили арест на карту Райффайзен, какая процедура разблокировки?
Спасибо
Шкала Радощів• 02 мая 2024
Скажу так, Райффайзен ещё тот банк тормоз. Сложная процедура с этим банком
В гости звали?• 02 мая 2024
Від банку це не залежить. ДВС має надіслати лист поштою про розблокування в банк. І це зазвичай довго, не день і не два
МеняАЖтрусит
• 02 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
В ДВС потрібно вести платіжку чи достатньо емейлом надіслати, не підкажете?
В гости звали?• 02 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
В мене всі знайомі їздили в ДВС особисто. А чи можна на мейл не знаю
МеняАЖтрусит
• 02 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дякую
МастерЮля• 03 мая 2024
Райф надає контактні дані хто відкрив провадження. Подзвонила і вирішила в телефонному режимі. В моєму випадку помилково було. Через 2 години повернули гроші на карту
МеняАЖтрусит
• 03 мая 2024
Ответ дляМастерЮля
Дякую🙏