Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо при заповнених спонсором анкеті була допущена одна помилка в прізвище бенефіціара. Чи можна її якось виправити? Дякую всім за пораду.
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна, нехай пише в юсік лист
добре дякую, а підскажіть, можливо у когось була подібна ситуація. це сильно критичнна вважається помилка в одній букві, суть призвіще при цьому не змінюється, а саме замість ( Y ) було вказано ( I ). тільки одна буква. Чи можуть бути проблеми при переході?
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Ответ дляEvgeniya888
Це якраз допустима помилка і дууууже багато таких саме ситуацій як ваша я читала в групах у фб по ю4ю у всіх все було гаразд, можете ще самі пошукати такі групи, пошукати відповіді на ваші питання чи задати знову.
Ответ дляLove_Love_Love_
дякую велике. написала спонсоро надіюсь, що виправить, які що ні будемо їхта так .
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Ответ дляEvgeniya888
Не їдьте так, там є спеціальна процедура, зробіть все по ній
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Ответ дляEvgeniya888
Ви потім на кожному кроці через це будете мати проблеми