02 мая в 23:56

А вы ставите на ночь в спальне ночную вазу?

Зробіть вибір:
вже голосів: 223
Ставлю
Не ставлю
31 18 1
Анонім-ка 02 мая в 23:56
кого???
Чарівне зіллячко 02 мая в 23:56
Да, как ночной колпак надену.
93 1
ТайТаке 02 мая в 23:56
Вазонов достаточно
34 1
ТайТаке 02 мая в 23:57
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да, как ночной колпак надену.
4 1
ЛеньГуглить_правда 02 мая в 23:57
Та я її і не виношу
42 1
Люблю порядок 02 мая в 23:57
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да, как ночной колпак надену.
Я предпочитаю сеточку для волос
Білий Лосик 02 мая в 23:57
що?????
Чарівне зіллячко 02 мая в 23:57
Ответ дляЛюблю порядок
Я предпочитаю сеточку для волос
Это летний вариант.
ЛЮБА 02 мая в 23:58
Откуда вещаете автор ?
Квітка папороті 02 мая в 23:58
Ответ дляЛЮБА
Откуда вещаете автор ?
Из средневековья
48 4
Поліпривіт всім 02 мая в 23:58
А вы, автор, надеваете чепчик и длинную ночнушку? А муж ваш надевает на голову колпак?
Дивне створіння 02 мая в 23:58
В мене покоївка ставить
автор Пуки-куки 02 мая в 23:58
Ответ дляЛЮБА
Откуда вещаете автор ?
Из спальни
ЛЮБА 02 мая в 23:59
Ответ дляКвітка папороті
Из средневековья
С болот скорее )))
19 10
ЛЮБА 02 мая в 23:59
Ответ дляПуки-куки
Из спальни
С ночного горшка и в шапочке из фольги ?
18 3 1
Напланетянка 03 мая в 00:01
Ооо, згадала, як в нас сусідка баба Броня, коли я ще мала була, свої нічні вази з ватками, які вона використовувала замість туалетного паперу, зранку у вікно виливала, прямо на білизну сусідці знизу, що сушилась на верьовках (в хрущовці не було балконів і за вікном натягували такі штуки для сушіння речей). Ох і розборки там постійно були
28 4
Менее Более 03 мая в 00:01
Ответ дляЛЮБА
С болот скорее )))
💯
3 2
Курочка-чубаточка 03 мая в 00:01
Писаю в чашку и выливаю с балкона
8 1
Объясните для непосвещенных шо це
Менее Более 03 мая в 00:02
Ответ дляНапланетянка
Ооо, згадала, як в нас сусідка баба Броня, коли я ще мала була, свої нічні вази з ватками, які вона використовувала замість туалетного паперу, зранку у вікно виливала, прямо на білизну сусідці знизу, що сушилась на верьовках (в хрущовці не було балконів і за вікном натягували такі штуки для сушіння речей). Ох і розборки там постійно були
Не вистачає тут смайла ’я в шоці’
Поліпривіт всім 03 мая в 00:03
Один из советчиков ставит. Кто вы, отзовитесь!
Напланетянка 03 мая в 00:03
Ответ дляМенее Более
Не вистачає тут смайла ’я в шоці’
Оце дурнувате ’рука-лицо’, яке всі тикають, не підходить?))))
Соня-сонятко 03 мая в 00:04
Ответ длядякую аж підскакую
Объясните для непосвещенных шо це
Ну так-писаем в горшок и выносим после ночи.Экономия,однако
Поліпривіт всім 03 мая в 00:05
Ответ дляНапланетянка
Ооо, згадала, як в нас сусідка баба Броня, коли я ще мала була, свої нічні вази з ватками, які вона використовувала замість туалетного паперу, зранку у вікно виливала, прямо на білизну сусідці знизу, що сушилась на верьовках (в хрущовці не було балконів і за вікном натягували такі штуки для сушіння речей). Ох і розборки там постійно були
Дивна баба. Невже так важко в унітаз це вилити?
Леопардові панчохи 03 мая в 00:07
Сцу прямо в ночной колпак..мужу
Менее Более 03 мая в 00:07
Ответ дляНапланетянка
Оце дурнувате ’рука-лицо’, яке всі тикають, не підходить?))))
Нє, не підходить) рука-ліцо то шось типу ’шо за х*ню ти несеш’. А тут треба щось накшталт ’Господи помилуй, таке може бути?’
ПоЗиТиВнАя 03 мая в 00:07
Ответ дляЛЮБА
С болот скорее )))
У моей бабушки была ночная ваза, т.к. жила в селе и туалет на улице и довольно далеко от дома. Село в Украине
7 2 1
Ответ дляСоня-сонятко
Ну так-писаем в горшок и выносим после ночи.Экономия,однако
Простите, но зачем?
Туалет в 50 метрах или на улице?
Напланетянка 03 мая в 00:08
Ответ дляПоліпривіт всім
Дивна баба. Невже так важко в унітаз це вилити?
Дивна не те слово, царство їй небесне. Вона ще у нас чайні ложки цупила і ганчірку весь час зверху на чайнику залишала, включала газ, щоб його нагріти, і трохи не влаштовувала пожежі із-за цього.... ну і взагалі там багато чого було ’цікавого’
ПриснитсяЖЕ 03 мая в 00:09
А утром служанка опорожняет вазу выплескивая с балкончика на ранних прохожих и запозднившихся гуляк