Життє Бентежне• 03 мая 2024

Відвідування перукарні в Страсну п´ятницю

Дівчата, записалася неділь 2 назад на фарбування і стрижку волосся навіть не придала значення даті. Вчора мама сказала, щоб я відмовилася від походу так як Страсна п´ятниця і робити що небудь з волоссям не можна.... Це дійсно так? Бо чую про це вперше.
АнтиТанкист• 03 мая 2024
Автор, атеистам точно можно, в любой день, даже на Пасху и Рождество

Летчица• 03 мая 2024
Ну мама вірить, мамі не можна. Ви до церкви на яку годину сьогодні зібралися?
No problems• 03 мая 2024
Чи не складно було дотримуватись посту? Заповіді всі знаєте?
Що каже ваш священник про забобони?
Твердая валюта• 03 мая 2024
Вы пост соблюдали? Ходили в церковь каждый день? Тогда нельзя. Если ’патамушта мама сказала’ , то можно😂
Тишком нишком• 03 мая 2024
А мама всі пости тримає?
Дона Ко Ко• 03 мая 2024
Хоть я и не забобонна, но с волосами в такие праздники ничего не делаю, для меня это табу
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Що значить не можна?
Тут справа така, Страсна пʼятниця це день коли розпʼяли Христа, по суті траурний день. Якщо ви віруюча то можна не піти, лише, з огляду на те що як в день смерті когось близького тобі не зочеться по перукарням бігати, так і тут, але це ваш лише вибір, внутрішній стан
Вчителька з мікрорайону• 03 мая 2024
Автор, Если идете- идите с легким сердцем . Если так переживаете - то не идите.
Мне мама тоже так часто «в руку попадает»
Синиця у спідниці• 03 мая 2024
Автор, я тоже сегодня иду) не переживайте, это мамины забобоны

ОдинРазНадетое• 03 мая 2024
Якщо чуєте вперше, то забийте і йдіть.

Ніколи не можна сліпо слідувати релігійним забобонам. Особливо, коли не знаєш і не дотримуєшся основ.
Небалувана Галя• 03 мая 2024
Ответ дляДона Ко Ко
в такие - это какие? пока автор не написал, я понятия не имела, что сегодня страстная пятница. это первое. второе. я очень и очень приблизительно знаю, что это
Вообще не факт• 03 мая 2024
Ответ дляДона Ко Ко
А хіба сьогодні свято? Сьогодні день жалоби
Дона Ко Ко• 03 мая 2024
Ответ дляНебалувана Галя
И? Нам зачем эта инфа, что Вы знаете, а что нет?
Тішуся неперетішуся• 03 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить не можна?
погуглила уже
Небалувана Галя• 03 мая 2024
Ответ дляДона Ко Ко
затем, что все границы у вас в голове. вы сами придумываете себе ограничения, в церковь часто ходите, посты, все дела?
Дона Ко Ко• 03 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
В такие дни и праздники я хотела написать, я знаю что сегодня день скорби
Небалувана Галя• 03 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
погуглила уже
та ну, на 40-й. представьте что с телом будет за 40 дней в жарком климате
Кукарикуууууу• 03 мая 2024
А в церковь ведь можно сегодня ? Надо свечку поставить за здравие
Дона Ко Ко• 03 мая 2024
Ответ дляНебалувана Галя
В церковь хожу пару раз в год, пост первая и последняя неделя, ещё раз пишу мне ваше мнение на этот счет паралельно я автору отвечала

Небалувана Галя• 03 мая 2024
Ответ дляДона Ко Ко
да я так и поняла
ВерСаСе• 03 мая 2024
У вас вже є сумніви, значить краще не йти
Не боюся осуду• 03 мая 2024
Послухайте маму, вона поганого не порадить.
Тут надолго• 03 мая 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Забобонна вы
Забризкана водою• 03 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не поможет. Верить надо, чтобы помогло.
Патика-мотика• 03 мая 2024
Так цю страстну п´ятницю люди придумали. Ніхто в цей день не помирав і не воскресав. Ця дата умовно вибрана. Достеменно ж не відома ні дата народження ні дата смерті
Love_Love_Love_• 03 мая 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
погуглила уже
Хто і що гуглив?
Svitlo_• 03 мая 2024
Багато віруючих людей вважає, що взагалі ніколи не можна жінці фарбувати волосся. Хіба вас стримає чиєсь бачення?
Твоя космішна• 03 мая 2024
Паску освящаю потому что дети так любят , пост не держим . В парикмахерскую бы пошла.
ИВэ• 03 мая 2024
Ну, якщо вас це питання тривожить - краще не йти, бо всі найменші неприємності ви будете потім пов´язувати з цим візитом.
Синиця у спідниці• 03 мая 2024
Автор, я уже с новой прической. И с отличным настроением 😁
Чего и вам желаю