Не будь КакСвета• 03 мая 2024

Їду до Одеси

Так обожнюю це місто, що ніякі "гади" не зіпсують мою відпустку. Поїду насолоджуватись Одесою. От тільки думаю в якому районі все ж таки зупинитись? Раніше завжди це була Аркадія❤️
Невгамовна• 03 мая 2024
Я б подальше от 1 линии.
И смотреть , чтоб в отеле было убежище.
Царевна в уггах• 03 мая 2024
Можно в центре или Аркадии, но обязательно с рабочим убежищем или паркингом. И да, придется ночами спускаться. Отдых спокойным не будет в этот раз.
Новопоштинская• 03 мая 2024
там же усюди центри прінятій рішеній та іноземні найманці.
Точная копия плова• 03 мая 2024
Ну такое. Они не только настроение могут изменить,но и жизни лишить
Благоуханочка• 03 мая 2024
Ви сама чи з чоловіком?
Матраскин Брат• 03 мая 2024
У нас акация цветёт и пух летит. Ну и, как правильно выше написали, если с мужем, то готовьтесь к экстриму.
автор Не будь КакСвета • 03 мая 2024
Так, мабуть в цей раз буду подалі від берегової лінії. Бо ці ’пришарошені’ можуть запускати на нас
Сунуся в чужі справи• 03 мая 2024
вы одинокая ?
Fresh_coconut• 03 мая 2024
Инстинкт самосохранения у вас отключен явно
автор Не будь КакСвета • 03 мая 2024
Чоловік має бронь
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ми з чоловіком також плануємо в понеділок їзати. Зупиняємось недалеко від дерибасівської завжди
Попельшка• 03 мая 2024
Ответ дляFresh_coconut
троллизм у нее включен, это понятно с первого предложения. автор, вообще, может быть в Германии
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляПопельшка
Не бачу нічого трольного. Я планую їхати в Одесу, до вибухів уже звикли за два з лишком років
Попельшка• 03 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
вы клон автора? я не писала про ВАС
МинерАлочка• 03 мая 2024
Я завтра також їду в Одесу на Пасху до мами чоловіка. Від прогулянки до моря та в центр вирішили утриматися. Якщо чесно, якби вже не домовилися, я б краще її до нас запросила, але так хотілося погуляти
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляПопельшка
вы клон автора? я не писала про ВАС
Ні не клон. Таких як автор багато. Багато друзів їде сьогодні в Одесу на три дні
МинерАлочка• 03 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну, ви може й звикли, а я не для того з зони бойових дій виїжджала, щоб загинути в Одесі біля моря
Попельшка• 03 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
каких - таких? троллей? речь не о том, КУДА она едет, а о том, как она ПИШЕТ. так понятно?
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляМинерАлочка
В одесі ж не тільки море. Я вас і не закликаю
МинерАлочка• 03 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не тільки, але архітектура й ресторани є не тільки в Одесі
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляМинерАлочка
Мені, наприклад, Львів і інші міста ЗУ не так подобаються по атмосфері як Одеса. Загинути, сьогодні можна будь-де, нажаль, для мене це не привід поставити життя на паузу. Але я нікого не закликаю їхати
Я тертий жук• 03 мая 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Там есть отели с номерами на -1 этаже.
Слоник-тоник• 03 мая 2024
Район Фонтана , 4-5 фонтана идеально для меня. Парк Победы мой любимый, до центра на общественном транспорте недалеко, до моря тоже, Аркадия тоже рядом, Французский бульвар рядом.
Эх скучаю
Не боюся осуду• 03 мая 2024
Ответ дляПопельшка
вы клон автора? я не писала про ВАС
Это автор с двух аккаунтов едет в Одессу.
Не боюся осуду• 03 мая 2024
Автор, лучше езжайте в Крым.
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я не маю жодного відношення до автора, але можете не вірити. Мені байдуже
автор Не будь КакСвета • 03 мая 2024
Ответ дляПопельшка
Питання, як я пишу?
Не боюся осуду• 03 мая 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Питання, як я пишу?
Удалено администрацией...
автор Не будь КакСвета • 03 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Там есть отели с номерами на -1 этаже.
Ми завжди в Брістолі зупиняємось. Цього разу також. Друзі сьогодні їдуть, частина повернеться в понеділок, а ми приїдемо в понеділок, бо в Чернігів на пасху їдемо