Коко На Страже• 03 мая 2024

Віяр який фасад кухні вибрати щоб було практично і не задорого

Для орендованої квартири
Я не знаю що вибирати, agt мдф якісь зʼявились
Я хочу ось такого плану кухню як на фото
Але мені треба економ варіант, ціна-якість
Не фарбування
Подобово здаватиму квартиру
Як правильно називається матеріал фасаду?
автор Коко На Страже • 03 мая 2024
І ще потрібна порада- глянцеве, матове
Де буде менше плям від пальців?
Пацака-задирака• 03 мая 2024
Найдешевше це ДСП. І фурнітура теж ціну регулює
автор Коко На Страже • 03 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
Дсп плівкове?
Пацака-задирака• 03 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
І ще потрібна порада- глянцеве, матове
Де буде менше плям від пальців?
Менше плям на структурі дерева. І на світлих фасадах
КучМала• 03 мая 2024
AGT вам влетит в хорошую сумму
Пацака-задирака• 03 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
Дсп плівкове?
Плівка на МДФ клеїться. ДСП просто або лдсп
Кров з молоком• 03 мая 2024
Ответ дляКоко На Страже
І ще потрібна порада- глянцеве, матове
Де буде менше плям від пальців?
Матовое конечно.
Кров з молоком• 03 мая 2024
Поедьте посмотрите на него, может оказаться говно.
Мы недавно делали себе так на фото серый цвет, а в реале коричневый получился.
автор Коко На Страже • 03 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
Бо мені дизайнер казала плівкові більш практичніші
Танцепесенная• 03 мая 2024
Просто обычное дсп, лучше под дерево, меньше видно жир
Галя із Дарниці• 03 мая 2024
В мене AGT матове, дуже задоволена, слідів майже не має.
ОноВамнадо• 03 мая 2024
Вы реально выбираете кухню для съемной квартиры на ви яр ? Там цены космос . Кухни от 100 тыс выйдут .
ОноВамнадо• 03 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
У вас наче як і в мене майстер не розрахував по світильникам 🤔
Наталія -c434• 03 мая 2024
Знайомі робили ДСП в комбінації з деревом,дуже практично..в районі 70тис вийшло і якщо стільниця та верхні шкафи під дерево,ніяких пальців не видно)
Можна фурнітуру простіше, це цінник гарно знизить
Але тільки не глянцеве, дуже брудниться
Галя із Дарниці• 03 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ага) за дурні гроші мала таку проблему. Ох і нервів в мене пішло
ОноВамнадо• 03 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
В мене теж , тому розімію . Та ще й працювали з прорабом 🤦‍♀️
Галя із Дарниці• 03 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
В мене приїхав і робив заміри, коли вже була стеля і плафони. Чим він дивився і про що думав, я не знаю. Проблема виявилась вже на етапі установки кухні. Ох я і зла була тоді.
Добре, що той, хтотробив стелю вирішив проблему типу аля витяжка. Ремонт це зло, навіть за дорого.
Клин_Кляйн• 03 мая 2024
Для вас посуточников, отдельный котел в аду стоит.
Клин_Кляйн• 03 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Не муляет?
Галя із Дарниці• 03 мая 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Не муляет?
Трохи недостатньо світла все ж таки, але.... ні не муляє, бо після ремонту в новобудові є ще речі, які можуть муляти , якщо я на них звертаттму увагу, то стану психічно хворою)
Рукожопих майстрів багато, навіть з прорабом і навіть за дорого)
А вот недавно• 03 мая 2024
Ответ дляКров з молоком
Матовое конечно.
За глянцевим МДФ простіше доглядати, ніж за матовим, як і за фарбованими стінами
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Тільки дсп і бажано під структуру дерева. Візьміть для фасадів еггер або клиаф на розпродажі, 18мм, закромкуйте пур клеєм і буде вам щастя. У цих виробників структура дсп щільна, воно важке саме по собі, петлі не виваляться з такого дсп. Обійдеться трішки дороще ніж свіспан або кроноспан, але значно дешевше ніж мдф в плівці, фарбоване або акрилове.
А вот недавно• 03 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Підтримую
Еггер дешевше Кроноспан?
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Підтримую
Еггер дешевше Кроноспан?
Еггер дороще, але і якісніше. Тому і фурнітура буде триматись краще.
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Оце Ви точно написали. Я теж свій перфекціонізм засунула в дальній кут, психічне здоров´я важливіше.
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Та ні, не погоджусь. Маю дві кухні з матовим покриттям мдф, дуже невибагливі в догляді.
Галя із Дарниці• 03 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене майстер за роботу тільки взяв 250 000 грн 3 роки назад. Тепер я мию плитку біля унітазу і дивлюсь як вона похабно лежить там. Там де видно, рівно поклав, а там де не дуже, то тяп ляп. Іноді мене це дратує, що як лоха розвели, але я стараюсь відганяти ці думки)))
За кухню я доречі заплатила біля 120 000 грн 2 роки тому і отак напартачили.
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Мене б Кондратій вхопив, як би я витратила такі гроші на ремонт)) мені майстер поклав плитку на підлозі кухні наче й непогано. Але не вспів затерти фугою і потім треба було коридор і санвузел робити. Його на вулиці забрало тцк і поїхав в учєбку. Доробляв інший майстер і так помітна різниця як той робив, і як цей зробив. Останній більш якісно. Заплатила йому 25000грн, але ж видно що зробив як надо. А попередній взяв ще й наперед гроші, не закінчив, а тепер ще й косяки бачу. Але що поробиш)
В мене тепер попереду кухню замовляти, готуюсь морально.
А вот недавно• 03 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Може різні покриття
Гидроусилитель руля• 03 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Може різні покриття
Так, різні. На першій кухні була плівка двох видів. Прослужила 16 років і продала квартиру з нею. Фасади мила рідко, я не завзята господиня, але коли не видно плям і бруду то наче і потреби мити немає. Мити то дуже громко)) протирати скоріш. Зараз маю іншу кухню з матовими фасадами із мдф з якимось фільдеперсовим покриттям. Таж сама історія, зручно і легко протирається, дуже практичне. А от в ванну замовила шафу з плівочними матовими фасадами софт тач. Така приємна плівка на дотик, наче бархатиста. Але ж і вимазується і вимити не реально. Якби така плівка на кухні, то то бідна господиня. А я бачила на виставках кухні з цим покриттям, тільки повспівчувати людям, що таке замовляють.