Поміркована думка• 03 мая 2024

Шкіряні конверси, бути чи не бути

Може в когось були високі шкіряні конверси? Хочу замовити на ансвері, накопила бонусів то мені вийде не дорого. Але їх повернення то треш, тому потрібна порада залу😅 І ще питання по розміру 36 - це на яку довжину, бо мені казали що вони завеликі. Дякую всім).
Гарачий Чокалад• 03 мая 2024
у меня дочь эту зиму до небольшого минуса отбегала в замшевых на меху, она человек нервный, что касается комфорта тела, но очень была довольна. 36 р-р у нее 23 см по стельке.

автор Поміркована думка • 03 мая 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Дуже дякую☺️.
З розмірами трохи проблем, бо різне пишуть от 35,5 то на 23 см на сайті ансвера
кураГАЛЯ• 03 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Дуже дякую☺️.
Дивіться на офіційному сайті розмірну сітку
Там ще часто сантиметри залежать від країни виробника
у мене купа конверсів і всі різного розміру
то 35, то 35,5, то 36)
Жена аллигатора• 03 мая 2024
Маю замшеві, чудово носяться.
Асталависта бэйби• 03 мая 2024
Замшеві бомба, 3 зими відносила,а ще в конвертах дуже зручно водити авто, але це моє особисте відчуття
Асталависта бэйби• 03 мая 2024
Ответ длякураГАЛЯ
то 35, то 35,5, то 36)
В мене 36, а є від 35 до 37.
всегдаДаДа• 03 мая 2024
Якщо шкіряні, то без продихів дивіться, дуже некомфортно коли вода потрапляє восени. Я дочці знайшла таку модель, то супер.
Летчица• 03 мая 2024
А они не натирают? У дочки были как-то и жутко натирали постоянно. теперь снова хочет, но другую модель
Чудо в декрете• 03 мая 2024
У меня точно такие как на 1 фото
Ходила в них зимой и в дождь особенно хорошо

автор Поміркована думка • 03 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
У меня точно такие как на 1 фото
Спасибо), значит точноберу только выберу между чёрными и белыми