Горня капучіно• 03 мая 2024
Щеплення від раку шийки матки підлітку.
Цікава ваша думка.,
До слова, подруга дуже хороший гінеколог зробила своїй доньці - підлітку.
Вже хочу також зробити, але цікава думка ще людей.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
В держ підіть
В государственной женской консультации тоже нужны деньги на лечение
Нашли в капусте• 03 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Вибачте я не читаю
правильно, не читайте. Природний відбір - це не завжди погано, так що читайте лиш інструкції виробника, він точно не бреше
Нашли в капусте• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Нет. Мальчикам тоже можно (и нужно) делать эту прививку. Потому что они могут быть переносчиками ВПЧ
Удалено администрацией...
Ответ дляПоросенка
Вопрос про освіту ви проігнорували, так що дуже сумніваюся в вашій компетентності.
До чого простині щодо згоди батьків ви мені тут пишете я не знаю. Звісно, що відповідальність на мені і що протипоказання перед щепленням треба враховувати.
А яка у вас освіта? Лікарі, з їхньою освітою, не беруть на себе відповідальність за наслідки щеплень.
Жоден лікар не напише вам розписку, що після щеплення ваша дитина буде хоча б жива.
Нашли в капусте• 03 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
РШМ викликає саме вірус. Це доведено. І це не секрет. Можете в наукових виданнях почитати. І в Америці давно вже завдяки щепленням побороли саме РШМ.
і що, зник?
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляптицаворона
Від ВПЛ я собі збираюсь робити. Шкодую, що мені в підлітковому віці не зробили.
А в то время вакцина от ВПЧ уже существовала?
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Вы пишете глупости
птицаворона• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
лол, звісно
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляптицаворона
лол, звісно
Почему ’конечно’? Вы же не написали, в какие годы были подростком
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Моєї освіти достатньо щоб приймати рішення щодо себе та своєї дитини самостійно. При потребі консультуючись з лікапями яким я довіряю.
Питання щодо легкості перенесення ’дитячої хвороби’ поліомієліту ви доречі проігнорували. Цікаво чому?
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
На що саме?
Я ходжу майже все безкоштовно
Да хотя бы на препараты, которые назначит врач
Маргарита и Мастер• 03 мая 2024
в Польше это бесплатная прививка и ее делают девочкам еще в школе...т.е. по сути решают родители, я наверное не буду делать своему ребенку,больше думаю,что рак это наследственность или сильный стресс
Ответ дляПоросенка
Гугліть, що таке дитячі хвороби.
І про поліомієліт теж погугліть.
Єдина Країна• 03 мая 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я медик и я бы не стала это делать.
Кто такой медик? Врачи себя так не называют.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
На що саме?
Я ходжу майже все безкоштовно
5 лет назад, когда я пришла к гинекологу, она сказала, что мне нужно сдать анализы на все ЗППП и на что-то еще (я уже не помню). Отправила сдавать анализы в любой частной лаборатории. Я не пошла - для меня это было недешево. Сейчас я живу в другом городе. Как обстоят дела со сдачей анализов в местных женских консультациях - я не знаю