Горня капучіно• 03 мая 2024
Щеплення від раку шийки матки підлітку.
Цікава ваша думка.,
До слова, подруга дуже хороший гінеколог зробила своїй доньці - підлітку.
Вже хочу також зробити, але цікава думка ще людей.
Ответ дляПробілНеПрацює
Так само,як маленьких хлопчиків вакцинують від червониці, щоб вони не заразили гіпотетичну вагітну без імунітету
Це так тупо: ризикувати своєю рідною дитиною заради якоїсь гіпотетичної вагітної. Вагітна може собі перед вагітністю щеплень наробити, якщо вірить в щеплення (після щеплення не можна вагітніти кілька місяців). Або перехворіти ДО вагітності і отримати стійкий імунітет.
Врешті-решт, не вагітніти, якщо нема імунітету, а не перекладати відповідальність за свою вагітність на чужих маленьких хлопчиків...
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Презервативы отменили?
Від впл не рятує, почитайте
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
Моя гінеколог робила своїм синам
Некоторые матери сыновей и на сво отправляют... тоже матери...
Якщо щеплення працюють - ви позбавляєте свою дитину шансу легко перехворіти в дитинстві і отримати стійкий імунітет на все життя, на всі свої вагітності.
Якщо щеплення не працюють - ви зря вкалуєте в свою дитину токсичний коктейль (читайте склад вакцин).
Дитячі хвороби тому і називаються дитячими - ними набагато легше хворіти в дитинстві.
Барабасиха• 03 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
Планирую своим Гардасил 9, в Украине пока нет
Есть, посмотрите на Таблетки.юа
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Що щепляться і голосують одні і ті самі
Скорее всего...
Долгосрочные побочки еще не все изучены
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Знижує вірогідність і дуже сильно
Вероятность нельзя проверить
Вам так сказали, а вы и поверили...
Гарантировать что-либо может только здоровая иммунная система
Вам так сказали, а вы и поверили...
КвартираЧья• 03 мая 2024
зробила дочці, багато читала, це щеплення вже дууже багато років роблять. В Словаччині. якщо зробити в 13 років-страхова платить, при наявності страховки.
КараПузовна• 03 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Скорее всего...
Долгосрочные побочки еще не все изучены
Але вже є жінки, які народили здорових дітей, будучи щепленими. А ходили ж страшилки, що ці вакцини стерилізують жінок)
Советничаю тут• 03 мая 2024
Ответ дляКвартираЧья
’дууже багато років’ -это 30-40?
КвартираЧья• 03 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
’дууже багато років’ -это 30-40?
меньше. Але для мене це багато, за цей час вже б проявилися побочні ефекти.нґТо не як від ковіду-зліпили на колінці та всім вкололи.
Сизоока бестія• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
A ускладнення від щеплень лікувати ще дорожче.
Те кто с этим не столкнулся так и будут считать осложнения выдумками антипрививочников. И не задумаются почему люди становятся ими
БезВзяток• 03 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
А шо це за останні? Мені рік тому гінеколог казала, що за останніми, потрібні 3, навіть до 14 р.
Сизоока бестія• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вот и у меня эрозия шейки матки (вызванная ВПЧ 16). А может, уже и дисплазия. Не знаю. Я уже 5 лет не была у гинеколога
Капец, и если вдруг (нидайбох) рак, будет виноват впч? А не то что вы к гинекологу не ходите на профосмотр?
Поросенка• 03 мая 2024
Всю тему не читала, своїй доньці планую зробити коли їй буде років 10.
Від усіх видів раку не убережеш, але хоч від якогось цілком реально
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
А толку от этих профосмотров?
Сизоока бестія• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Антипрививочниками не рождаются, антипрививочниками становятся.
К сожалению((
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Почитайте. Навіть любителі щеплень не роблять щеплення від ВПЛ.
Делают
Сизоока бестія• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
А толку от этих профосмотров?
Лечить вовремя воспаление если есть, инфекции, удалить папилломы если есть
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляСизоока бестія
У меня все равно нет денег на лечение
ВыФсеВрете• 03 мая 2024
Ответ дляНаша взяла
Це щеплення варто робити до сексуального життя
А через років 15 відомо як вона вплине?
Читала що робили щеплення в Індіїї дівчаткам ,які потім були безплідні .
А я женатая• 03 мая 2024
Декілька днів тому якраз була на екскурсії в місті Гайдельберґ. Саме там працював лауреат Нобелівської премії Гарадьд цур Хаузен, що працював з цією проблемою.
Гід сказала, що в Європі до 90% жінок вакциновані. Завдяки цьому найпоширеніший рак вдалося майже подолати.