Горня капучіно• 03 мая 2024

Щеплення від раку шийки матки підлітку.

Цікава ваша думка.,
До слова, подруга дуже хороший гінеколог зробила своїй доньці - підлітку.
Вже хочу також зробити, але цікава думка ще людей.
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Окрім впл, ще є купа інфекцій, які передаються,легко, діагностуються,важко і лікуються важко. Наприклад трихомоніаз.
Вчіть доньку, не займатися сексом без презервативу.
А з чоловіком майбутнім теж в презервативі?)
Так наврядчи вийде.

Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляЯзвочка
Категорично проти. Є багато інформації про шкідливість і неоднозначність цього препарату
Рашн статті
Язвочка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Рашн статті
Не наривайтесь на риму.
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Почитайте. Навіть любителі щеплень не роблять щеплення від ВПЛ.
О, така тема не могла бути без вас ))
Мені все одно хто що робить і що не робить. Якщо в мене є можливість захистити дитину від ВПЛ, я це зроблю.
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
В світі кожну хвилину помирає 1+ людина від ’медичної допомоги’.
Многие умирают потому, что не обращались к врачам
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляЯйцеголовая
В некоторых странах уже и мальчикам делают, так как они переносят вирус.
Вони його розносять
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
А без медичної допомоги скільки помирає?
ВыФсеВрете• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Первую дозу вакцины от ВПЧ моей дочке ввели в 11 лет. Прививку ей сделала медсестра в школе. Я давала согласие. Вторую дозу до сих пор не удалось сделать (прошло уже 3 года). То одно помешало, то другое
Не зря может мешает ?
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
От кого, по-вашему, женщины заражаются ВПЧ?
Від інших жінок

-Ань-• 03 мая 2024
Ответ дляПоросенка
О, така тема не могла бути без вас ))
Хіба що ви будете відганяти від дитини перенощиків ВПЛ. А вакцина неефективна. Ще й багато уксладнень і смертей (більше, ніж від інших вакцин).
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Цікаво, скільки дівчат з цієї теми. Аме робили аналіз на впч? Та чи відвідають гінеколога раз на півроку?
І ще таке питання при , при рологах чи може інфікування дитина?
Цей вірус, при норм імунітету подавляється, при послабленому вилазить знову. Ніби я так пямятаю, з давньої консультації у лікаря
Я це все роблю
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Якщо щеплення працюють - ви позбавляєте свою дитину шансу легко перехворіти в дитинстві і отримати стійкий імунітет на все життя, на всі свої вагітності.
Якщо щеплення не працюють - ви зря вкалуєте в свою дитину токсичний коктейль (читайте склад вакцин).
Дитячі хвороби тому і називаються дитячими - ними набагато легше хворіти в дитинстві.
Особливо поліомієлітом, ага.
Дуже цікаво почитати як же легко діти його переносять і як швидко одужують. Чи все-таки залишаються інвалідами на все життя?
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Від інших жінок
Лично я ’подцепила’ ВПЧ от кого-то из половых партнеров
Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Не зря может мешает ?
Это просто обстоятельства
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Хто ви за освітою? І чому я маю довіряти Ань з інтернету більше ніж доказовим лікарям?
Мексиканочка• 03 мая 2024
Ответ дляСмайликівна
Я абсолютно не антипрививочник, есть все прививки по графику, плюс обновляю от столбняка раз в 10 лет. Но от короны не делала и насчёт этой большие сомненения, уж очень противоречивая она
а я стІйкий антивакс, в дитинстві звісно, робили мені батьки все, бо я зростала в срср там не було навіть мови, щоб не робити, хворіла страшенно до 13 років десь, у 12 зробили останню вакцину, після цього ще півроку хворіла та й усе, як бабця пошептала, більше не хворіла, ну там періодично грип якийсь, але не так, як в дитинстві, що якщо карантин у класі - я хворію! окрім цього перехворіла на кір, вітрянку, мононуклеоз, свинку (щеплена була!), скарлатину та рожисте запалення

старшу дитину теж щепила, не було куди подітися, молодшу щепила рівно до того, як можна стало відмовлятися - одразу почала писати відмови, дитина перестала хворіти та зійшов діатез, перед вступом в коледж довелося ’доробити’ нещасні дві вакцини - КПК та АДС, то дитина потім хворіла весь перший курс та частину другого, доки це лайно з організму не вийшло( а до того всю школу не хворіла, мене усі мами питали як так, єдиний раз захворіла на кашлюк, але їм тоді перехворів весь її клас, по три антибіотика дітям кололи, не могли вичухати, а в моєї тільки невисока темпратура та кашель не такий вже й страшний був

син нещеплений з пологового, нафіг послала, не робила навіть бцж, дитина майже не хворіла, тільки на зуби температуру давав, найздоровіша дитина з трьох
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Рішення “Вакцинного суду США”: 21-річну дівчину вбила вакцина від папіломавірусу:
https://bezdoz.info/2018/04/11/рішення-вакцинного-...
Ну я ж не вмерла,і????
-Ань-• 03 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Доказові лікарі вам хоч 1 доказ надали? Кожен повинен робити свідомий інформований вибір щодо щеплень, а не комусь довіряти.
Тільки ви підписуєте згоду на щеплення, лікарі нічого подібного не підписують.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вот и у меня эрозия шейки матки (вызванная ВПЧ 16). А может, уже и дисплазия. Не знаю. Я уже 5 лет не была у гинеколога
Чому не були???

Забагаловка• 03 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Чому не були???
Потому что не могу себя заставить пойти к гинекологу
Поросенка• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
А саме:
Вопрос про освіту ви проігнорували, так що дуже сумніваюся в вашій компетентності.
До чого простині щодо згоди батьків ви мені тут пишете я не знаю. Звісно, що відповідальність на мені і що протипоказання перед щепленням треба враховувати.
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А може вже нічого й не має. Діагноз ’ерозія’ існує лише на теренах постсовка, інші і не підозрюють про нього. ВПЧ може успішно переборюватися організмом. Мені в Україні ставили діагноз впч. За кордоном аналізи прийшли чисті. Лікар сказала, що організм може переборювати цей вірус самостійно і що ним насправді вражено понад 80% населення. Просто у когось він активний, а у когось ’спить’. То як живуть ці 80%?
В мене теж в аналізі його немає,але ерозія сама через це не вилікуєтся.
Непереможна• 03 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дякую. Ой блін я вже два тижні виношую цю думку і плюс дорого ще до всього
Навіщо???
птицаворона• 03 мая 2024
Від ВПЛ я собі збираюсь робити. Шкодую, що мені в підлітковому віці не зробили.
В шоколаде• 03 мая 2024
Я в Германії. Тут лікар радив робити сину , 12 років. Зробили дві. Теж вагалась, не дуже я ЗА вакцини.
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
А хто вам обіцяє,що перехворіє легко ,а не летально???
Кубик Рубика• 03 мая 2024
Ответ длязаварний look
Я б собі теж зробила. Мені 44.
А от дитині не стала би робити.
Так делают только ДО начала интимной жизни
-Ань-• 03 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Особливо поліомієлітом, ага.
Навіщо ви тулите поліомієліт до дитячих хвороб?
Прочитайте єдину тему про незаконну додаткову вакцинацію від поліомієліту:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1246984
Або хоча б мої повідомлення в тій темі:
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-25668634
2 дітей вакциноасоційованим поліомієлітом (з яких вся афера почалась) видужали і продовжили ходити в дитсадок, а всіх українських дітей тільки починали додатково щепити гуманітарними поліовакцинами, від яких весь цивілізований світ відмовився. І діти масово помирали після вакцинації.

До речі, вакциноасоційований паралітичний поліомієліт - це одне з ускладнень від оральної поліомієлітної вакцини.
Маня_53• 03 мая 2024
Ответ для-Ань-
Я не робила від ковіду в 21 році,але зробила три дози церварікса,я не фанат вакцини,але ця вакцина важлива була.
птицаворона• 03 мая 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ні. Гардасил жінкам від 9 до 45ти років.