Оскорбляю всячески• 03 мая 2024
Девочки, кто также выглядел в декрете?
Навеяно топовой темой про рожать в 40 и комментарий: рожайте, роды омолаживают организм! Я чего-то это овцу вспомнила 😂 и себя в декрете 😂😂😂😂😂😂
ЗабежАЛОЧКА• 03 мая 2024
Какое омоложение?!) я не знаю, что может больше подорвать здоровье женщины, чем беременность и роды) мне так смешно, как врачи некоторые говорят: Вам родить надо и у вас то-то и то-то пройдёт 🤣
Зубачистка• 03 мая 2024
Я отлично выгляжу, правда я не в декрете, но малыш и постарше есть) когда гуляю в парке вижу много красивых мам
Зубачистка• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так а может еще хуже без родов? Вы ж не знаете
Намазюкана нішою• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
А в мене під час вагітності маніфестувало інвалідизуюче захворювання...
ЗабежАЛОЧКА• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Сама постановка: роды вылечат что-то) или беременность.
Зубачистка• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не знаю, не могу сказать. Но у меня были болезненные месячные, нерегулярные, болела грудь очень. Сейчас после 2 родов такого нет.
Оскорбляю всячески
• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Волосы на голове пройдут точно.
ЗабежАЛОЧКА• 03 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Волосы на голове пройдут точно.
И зубы тоже, с высокой долей вероятности)
Зубачистка• 03 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Волосы на голове пройдут точно.
У вас совсем малыш? Волосы ж перестанут лезть.. оно все отрастет
Зубачистка• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зубы пройдут если не ходить к стоматологу раз в пол года.
Оскорбляю всячески
• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Да малыш 😂 1 м. 80 см крупненький 😂
Библиотекарь• 03 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
То якийся дибіл так стриг вівцю, що вона виглядає як на стадії привикання до землі.
мимАпроходила• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Это да, у меня невестка всю беременность говорила: роды омолаживают женщину, я прям чувствую, как молодею с каждым днём!»
Родила в прошлом месяце, ей 41, старшей 22 в этом году.
Крошка Енот• 03 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Волосы на голове пройдут точно.
Точно, как у младенца ...
Околовита• 03 мая 2024
Колега народила в 43. Дійсно краще виглядає, хоч дитині 6 місяців. І в офісі працювала за день до родів, виглядала чудово
Оскорбляю всячески
• 03 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Нее она сама облезла, никто не стриг. Я ее видела, когда она родила - с нее шерсть клочьями начала лезть, но она ещё шерстявая была вся. А это спустя время совсем лысая стала. Наверное она чем-то заболела после родов.
Библиотекарь• 03 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Тоді бідна тварина, треба її показати ветеринару
Снідаю авокадо• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
Я все життя не відчувала болі при місячних, жодної фізри не пропустила, пасла корови в селі, копала картоплю і пиляла дрова, зате після трьох пологів я взнала, що таке болючі місячні, це десь після 40, може, це просто вікові зміни..
Оскорбляю всячески
• 03 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Да хозяин и сам же видит, что с овцой не все в порядке. Да и овце без шерсти холодно ночью спать. Ей надо тужурку какую-то одевать.
Обстановщица• 03 мая 2024
Як на мене пологи та вагітність на організм погано не впливають, під дією гормонів волосся гарне, нігті шикарні, а от після..... При чому перша вагітність в мене в 28 була, друга в 36 і все ОК. Але грудне вигодовування та безсонні ночі нікого ще не омолоджували.
Якщо звісно є дві няні одна вдень, а інша в ночі, то тоді може й омолодять
Оскорбляю всячески
• 03 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ого вам не повезло 😢
Мне мама всегда корень валерьяны заваривала, чтоб боли снять. Ой как вспомню 😢😢
Сіґеле-міґеле• 03 мая 2024
Я в декреті виглядала нормально, особливо в першому у 23 роки. Другий декрет був у 34 роки, було важче, ще й передчасні пологи, важкий КР з великою крововтратою. Але все одно відновилась швидко і виглядала добре. Але справедливості ради треба сказати, що мені дуже допомагали мама, бабушка та свекруха. Якби не поміч, то самій з дитиною можна дубу дати.
Обстановщица• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
В мене аналогічно, прямо до напівобморочного стану було, особливо в перший день, хоч і регулярно, все що лікарі робили - призначали КОК. Але як не п´єш, то знов капець, після пологів стало дійсно легше.
Вимагаю спілкування• 03 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вы знаете, у меня хронический цистит с хронической молочницей прошли. Также эрозию не трогали, сказали посмотрим на нее после родов. Прошла)
Библиотекарь• 03 мая 2024
Вагітність - це гормональні зміни, знаю 2 історії, що спровокували рак, мати померла, а дитину виносила.
Черговий по кухні• 03 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
У многих после родов это проходит. Ещё проблемы с грудью, тоже могут пройти
Черговий по кухні• 03 мая 2024
Ответ длямимАпроходила
Во время беременности может кстати лучше выглядеть, так как гормоны. Может стать хорошей кожа, волосы, но потом это проходит
Обстановщица• 03 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Цілком згодна, я що після перших, що після других пологів через 2 години вже скакала як коза (це так мені медсестра сварила, що треба лежати, а ти все скачеш) і все ОК. І ні великого живота, ніяких проблем не було. Звісно є і пологи складні, але то вже як пощастить.
А ось годування та цілодобовий догляд за дітьми, особливо якщо їх вже двоє, то ось де організм зношується.