Найщасливіша• 04 мая 2024

Накидайте, будь ласка, рецепти ваших страв на кето

У мене не строге кето буде, я буду собі дозволяти все їсти, просто хочу перестати їсти стільки вуглеводів.

Але проблема в тому, що постійно з´їжджаю з кето, бо треба щось на швидко приготувати і з´їсти, але оскільки немає часу вишукувати рецепти починаю знову їсти багато вуглеводів.

Можливо десь можна купити базу рецептів, то теж готова.

Дякую за відповіді
Мішечок щастя• 04 мая 2024
Хитрая, идите ройтесь в интернете ,там их валом . Сегодня , например , у меня суп пюре из брокколи
Дай подивлюся• 04 мая 2024
Вы кето сами себе придумали назначить? Вы узнали все риски от кето? Хотите добить организм? Кето у ребёнка, под контролем врачей, не сложно поделиться, но е мае е , Вы хоть примерно оцениваете риски?
Таракашечка• 04 мая 2024
Йдіть на торрент і шукайте книги рецептів
Наприклад, Генералов

Далі.
У вас НЕ кето.
Ви знаєте, що таке кетоз, взагалі?
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляДай подивлюся
Какіє ріскі? Наші батьки не їли стільки вуглеводів, скільки ми їмо. Раніше не було ТАКОЇ кількості вуглеводів на полицях магазинів, а зараз на полицях величезна кількість їжі, яка викликає ’діабетичну кому’. Краще вивчіть питання, що корисно для нас, а що вбиває.
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Наприклад, Генералов

Далі.
У вас НЕ кето.
Ви знаєте, що таке кетоз, взагалі?
Знаю. Я написала слово кето, щоб люди зрозуміли, яке меню мене цікавить. А необхідну кількість вуглеводів я додам
Таракашечка• 04 мая 2024
Ответ дляНайщасливіша
О, ще
Книжки Ісламкіної
В неї є про кето
І рецепти теж є

На рутрекері є
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Наприклад, Генералов

Далі.
У вас НЕ кето.
Ви знаєте, що таке кетоз, взагалі?
Дякую за рекомендацію
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
О, ще
Книжки Ісламкіної
В неї є про кето
І рецепти теж є

На рутрекері є
Дякую🙏🏼
Таракашечка• 04 мая 2024
Ответ дляНайщасливіша
Дякую🙏🏼
Далі
Вчіться адаптувати рецепти
Наприклад
В мене голубці з грибами замість рису
Дай подивлюся• 04 мая 2024
Ответ дляНайщасливіша
Удачи. Вы даже не понимаете, что сами себя гробите. У меня больной ребёнок на руках, на кетодиете. А Вы взрослый человек и вправе распоряжаться собственным здоровьем. Это то, что гугл выдаёт, остальное Вам врачи расскажут, там поинтереснее информация.
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Далі
Вчіться адаптувати рецепти
Наприклад
В мене голубці з грибами замість рису
Зрозуміла. Дякую
Треба підробіток• 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Далі
Вчіться адаптувати рецепти
Наприклад
В мене голубці з грибами замість рису
Шампиньоны сырые нарезаете?
ДелиВерка• 04 мая 2024
У меня строгое кето, врятли моя еда вам подойдет
Сегодня, например, у меня сальтисон домашний и салат из яйца, зелени много, кунжут, оливк.масло, маслины
Таракашечка• 04 мая 2024
Ответ дляТреба підробіток
Шампиньоны сырые нарезаете?
Ні, я їх тушкую
Доставучая• 04 мая 2024
У вас завжди має бути запечене м´ясо, яке можна їсти як буженіну з огірком, варені яйця - завжди готові у холодильнику, як курячі, так і перерелині. Листовий салат. Рибні консерви в оливковій олії. Розтопіть кокосове масло і какао терте, додайте цедру апельсину, залийте у форми і нехай стоїть у морозилці як солодке.
Треба підробіток• 04 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Ні, я їх тушкую
А потом используете так же ,как рис?
автор Найщасливіша • 04 мая 2024
Ответ дляДоставучая
Дякую🙏🏼
Таракашечка• 05 мая 2024
Ответ дляТреба підробіток
А потом используете так же ,как рис?
Так, змішую з фаршем (сирим)