04 мая в 11:25

Взагалі немає продажів

Взагалі немає продажів, ніколи такого не було, а це два місяці вже просто якийсь жах, в місяць по 10 речей продаю і все( тільки на податок і вистачає
Продаю жіночий одяг, раніше дохід гарний був, на пошту бігала по 2 рази на день
Як у вас зараз з продажами?
МояХатаЗкраю 04 мая в 11:28
Та десь так напевно
бЭйбА 04 мая в 11:31
Я давно ’спригнула’ з одежі.
Не перспективно
САМ_ТАКОЙ 04 мая в 11:31
Зараз менше купують зайвого. Ті, в кого є гроші, купують не з рук, в кого нема - купують лиш необхідне
Купи слона 04 мая в 11:35
в тик токе продавайте
не высидите вы уже ничего старыми методами
2 1
Грабля 04 мая в 11:45
Сейчас продается только самое дешевое
Хачапууури 04 мая в 11:55
Я як хобі продаю брендові речі, бо сама замовляю то впринці людям цікаво якщо це щось актуальне, ціна та актуальність бере. А от в чоловіка продаж машин зупинився з зими, взагалі низ ринку ціни і ніхто не цікавиться.
Хачапууури 04 мая в 11:56
Ответ дляКупи слона
в тик токе продавайте
не высидите вы уже ничего старыми методами
Доречі майстер манікюру розказувала що її клієнтка якраз на Тік ток розкрутила магазин і продажі хороші
КрестьянинДиор 04 мая в 12:41
Зараз багато в тік тоці торгують, навіть цигани розібратись що до чого. Дивлюся іноді ефіри, то там гарно дуже купують речі, білизну, посуд, шторы,сумки, навіть секонд купують люди на ефірах.
Оле Лукойе 05 мая в 00:25
Ответ дляКрестьянинДиор
Зараз багато в тік тоці торгують, навіть цигани розібратись що до чого. Дивлюся іноді ефіри, то там гарно дуже купують речі, білизну, посуд, шторы,сумки, навіть секонд купують люди на ефірах.
Гугл транслейт не справился? 🤣 ’цигани розібратися’
КрестьянинДиор 05 мая в 10:30
Ответ дляОле Лукойе
Гугл транслейт не справился? 🤣 ’цигани розібратися’
Що? Ви не зрозуміли написане?Описалася, то й що такого. *розібралися
Пилосмок працює 07 мая в 22:29
Ответ длябЭйбА
Я давно ’спригнула’ з одежі.
Не перспективно
а чем сейчас торгуете?
бЭйбА 08 мая в 14:30
Ответ дляПилосмок працює
а чем сейчас торгуете?
Рослинами.
Але тут теж ринок ’мігрує’.
Треба наперед поогнозувати