04 мая в 11:42

Як ви знімаєте тривожність в домашніх умовах?

Ленне-Рейма 04 мая в 11:44
Иду в спортзал и мне становится легче
Силиконочка 04 мая в 11:44
люблю такі питання)
можливо знайду якісь секретні поради для своїх клієнтів)
а то на опрацювання навичок зменшувати тривожність не один тиждень йде, а часто і не один місяць)
КАПСЛОЧНИЦА 04 мая в 11:46
Представляю как накрываюсь прозрачным куполом, который не пропускает ко мне ничего
Котики-муркотики 04 мая в 11:48
Переключаю свое внимание на занятие, которое полностью занимает руки и голову. Например, начинаю кроить и шить что-то из одежды. Обучение еще очень хорошо переключает, за два года уже столько разных курсов и тренингов прошла. Бонусом идут еще и новые навыки помимо снятия тревожности))
Педиатор_я 04 мая в 11:49
Когда чувствую что клинит, пью валериану несколько дней, в основном отпускает.
Покорительная 04 мая в 11:52
Кіт, квіти кмнатні, на пару годин у ванну, кінофільми, теніс дивлюсь, або просто скролю позитивні картинки чи цікаву інформацію.
А, ну, готую та їм щось смачне.
Або занурююсь у англійську лексику та граматику високих рівнів
Директриссимо 04 мая в 11:51
Ответ дляСиликоночка
люблю такі питання)
можливо знайду якісь секретні поради для своїх клієнтів)
а то на опрацювання навичок зменшувати тривожність не один тиждень йде, а часто і не один місяць)
Нічого ви не знімаєте. Мені вже 2 роки знімають. Не працює це. Постійні проблеми, тригери. Це треба людину перемістити в інше середовище, до інших людей які окутають теплом і заботою, але це нереально...
Тому всі ваші спроби марні, і людям марна надія
3 1 1
Силиконочка 04 мая в 11:55
Ответ дляДиректриссимо
Нічого ви не знімаєте. Мені вже 2 роки знімають. Не працює це. Постійні проблеми, тригери. Це треба людину перемістити в інше середовище, до інших людей які окутають теплом і заботою, але це нереально...
Тому всі ваші спроби марні, і людям марна надія
дійсно не всім можна допомогти, мабуть ви на жаль, в тому невеликому відсотку, для яких психотерапія не має результату.
Вам простіше думати, що це у всіх так, а не тільки ваш випадок безнадійний.
Хоча...я і ваш випадок не вважаю безнадійним) навіщо ви 2 роки займаєтесь тим,і що вам не допомагає?
Тишком нишком 04 мая в 11:58
Щоб зменшити тривожність треба «заземлитись» для мене це будь яка фізична вправа, або звичайна робота руками , і вправа «якщо миєш чашку, то думай про чашку»
Vtori33 04 мая в 12:00
Ответ дляТишком нишком
Щоб зменшити тривожність треба «заземлитись» для мене це будь яка фізична вправа, або звичайна робота руками , і вправа «якщо миєш чашку, то думай про чашку»
А можете більш детально про чашку?Тобто думати постійно що робиш в даний момент?
Силиконочка 04 мая в 12:01
Ответ дляVtori33
А можете більш детально про чашку?Тобто думати постійно що робиш в даний момент?
загугліть техніки майндфулнес.
Дюйм оф о4ка 04 мая в 12:02
Ответ дляСиликоночка
загугліть техніки майндфулнес.
Дякую
Б´ю байдики 04 мая в 12:22
Уборкой, приготовлением блюд , хожу в парк и в тренажерный зал
Солоденька цукОрка 04 мая в 12:23
Валеріана, Mg+B6