Меня не звали• 18 мая 2024
Батько 3 і більше людей - сама абсурдна категорія для броні!
Я під анонімом, я не троль. Я не хочу просто відкриватися!
Але батько трьох дітей - недоторканий король. І не має значення виховує він їх чи ні, тілько аліменти плоте. Від однієї жінки ції діти чині.
- І взагалі чого хлопець молодий не одружений має піти вмерти за того хто встиг трьох зробити..
- чого жінка і чоловік які одну чи дві дитини мають і більше можуть завагітніти гірше за того батька трьох …
- чого той хто спеціально зробили третього заради відстрочки тепер навіть в тилу не будуть служити
- чого одна чи дві дитини не заслуговують на батька
- чого саме їм така привілегії?
На питання їх тяжко утримувати, то скажу що їх не заставляли стільки народжувати. Це вибір був! А не обовʼязок ! А ті хто кажуть родіть собі то взагалі треш!
Кидайтеся, плюйте! Але такої категорії вдалі не повинно бути ! Бо це принижує всіх інших дітей!
- чого саме їм така привілегії?
Arven-Ring• 18 мая 2024
Ответ дляUebersetzerin
Так и есть
Но. Многодетным уже перекрыли выезд без военного билета. А пойдешь в военкомат и там добровольно-принудительно возьмут на войну
Так что эти все темы ни к чему - беззаконие и так творилось и продолжает твориться
У меня тоже такое чувство
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви мислите від себе, тоді як треба думати з точки зору держави і законодавця - її економіки, перспектив і виживання.
Державі геть не вигідно піднімати трьох його дітей і платити їм пенсію по втраті годувальника. Ось і все пояснення. А розбиратися хто там як живе і допомагає неможливо і недоцільно.
За цією логікою мали б призивати бездітних або батьків однієї дитини.
Бо різниця між пенсією для трьох дітей і для двох дітей - невелика.
Arven-Ring• 18 мая 2024
Ответ дляUebersetzerin
Да, в Европе даже рейтинги составляют, какая страна больше денег на детей платит
А у нас хай поднимают об этом
У нас все орут, что много государство платит на детей, аж 860 грн ) что не надо ничего поднимать
Ответ дляЖинси на дитину
Потому что женщине самой намного проще поставить будет на ноги одного ребенка, чем трёх.
Вы неправы. Женщины разные бывают и разные возможности. Одна может и 5ых вытянет , особенно если есть помощь от родителей, свекров и тд. А другая и с одним загнуться может если жилья нет, помощи, ребёнок маленький и тд.
Ответ дляЖинси на дитину
А у нас благополучная семья в доме, 8 детей и как на подбор - высокие, стройные, красивые, спортивные , волосы светлые и густющие.
Мама шутит, что просто дети хорошие получались, не могла остановиться.
Мой ребёнок ходит к ортодонту - она красивая, как модель, пятеро детей. Они с мужем владельцы большой стоматологической клиники, отлично зарабатывают, дети прекрасные.
Семицветка• 18 мая 2024
Ответ дляKittu2008
Такого не будет ) абьюзеры и маменькины сынки не меняются ))
Думаете, даже под страхом смерти не изменятся?
Valentina0701• 18 мая 2024
Підтримую автора! Це взагалі якийсь треш з цими багатодітними, всі їм винні, бо вони презервативами не користуються!
Одяг та сумки• 18 мая 2024
багато баготодітних алкаші ( у 50% випадках) - в нас такий сусід у підьїзді- алканавти в однушці плодяться зі швидкістю звука( уце саме сумне..генофонд росте ...
Семицветка• 18 мая 2024
Ответ дляShoosha
Жаба она такая. Фу
Вот и мне фу. По моему, это уже дно.
Семицветка• 18 мая 2024
Ответ дляShoosha
Я уже 1,5 года не живу в Украине. Отношение людей к детям, к друг другу абсолютно другое, колоссальная разница. Насколько мы ментально далеки от цивилизации, просто печаль
А мне обидно, что напала рашка, а ненавидеть украинцы стали своих же соотечественников ((
Nathalie27• 18 мая 2024
Ответ дляKittu2008
Сколько тут тем: муж тупой назвал, абьюзит, бьет, выгоняет с квартиры
Так почему бы таких не отправить на убой, а достойным сохранить жизнь
Справа в тому, що достойні якраз воюють. А Ви їх прирівняли до якихось чмонь.
Яких жінки самі собі й обрали, до речі.
Що будете робити, коли Ваш абюзер повернеться з війни у статусі героя України? Побої від нього будуть вже не такі страшні?
Яких жінки самі собі й обрали, до речі.
Ответ дляЖинси на дитину
С таких же, что везде платят помощь на детей, в Германии киндергельд 250 евро.
Чтобы стимулировать деторождение.
Наверное, ни одна нация не хочет выродиться.
Чтобы стимулировать деторождение.
Так тут навпаки, народжують третього або беруть вже наявних і чухають за кордон і там облаштовуються всі разом, і навряд чи повернуться.То забезпечують цим німцям та іншим країнам приріст дітей.А батьки 1-2 вимушені залишитися тут і сім´ї їх зачасту з ними.То тут держава свідомо хоче виродится, стимулюючи вільний виїзд і непризов батька трьох і більше, шкодить собі
Веточка сакуры67• 18 мая 2024
Сейчас очень многие быстрей рожают третьих, четвёртых для того, чтобы не призвали. Чем они отличаются от ’ ухилянтов’? Они делают не от любви к детям. И с другой стороны, те, у кого первый ребёнок подрос до 18 уже не многолетный. А в 18 уже все сами себя обеспечивают ?
Neznakomka-9072• 18 мая 2024
Сосед 3 детей, доброволец . Воевал почти 2 года на востоке, получил ранение и списали. Не все многодетные прячутся под юбкой
Vlada-Maria• 18 мая 2024
Ответ дляLora20
Здобули
Градус ненависти раскручивается, как маховик.
Слава богу попритихли мовные темы
Так режисери відомі, технологія обкатана у 2019му, нащо щось нове видумувати?