Вишневий цвіт• 04 мая 2024

Як ви гадаєте для яких чоловіків Наталія Холоденко - сексапілка?

Ну, кому вона сниться в еротичних снах?)
Вона якось розповідала що на пологах своїх ледь не задихнулася, бо груди 10-го розміру аж очі і ніс їй прикррили)))
Luxurygirl• 04 мая 2024
Ни для каких

Перловая Кашка• 04 мая 2024
Щось дуже багато її
Я не в теме• 04 мая 2024
кто это такая- сестра павлика? сколько можно пиарить ее?совсем все плохо у нее
Гарнюнька• 04 мая 2024
Для меня остается загадкой: почему все эти фрики, типа алхим, холоденко и прочих имеют такой бешеный отклик у людей. Все рассказывают об их искренности, умении вести себя так как им хочется… они быдлючки обыкновенные, с каких пор это стало ценно?
Tammy21• 04 мая 2024
Ви ніколи не бачили чоловіків, яким подобаються дуже великі груди, об´ємні форми? Я розумію, що вам не зовнішність важливо обговорити, а обі@#₴_ персону цілком та повністю, але питання десь загубило елементарну логіку.
Не зацілована• 04 мая 2024
Для тех, кто уже импотент
Ганцю в кєдах• 04 мая 2024
Для альфонса
Рву и мечу• 04 мая 2024
А эта ? Похожа на Холоденко??
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
Вы сегодня в ударе)) 😅

Tammy21• 04 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Все що впізнавано має шанс приносити гроші, те що приносить гроші може бути впізнавано. Цикл) Не важливо, чи хейтять селеб, чи оди їм співають. Це все одно монетизація та розкрутка. Культура відміни у нас не працює.
Ганцю в кєдах• 04 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Ну алхим хоть не антисекс, у мужиков на нее стоит
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
А эта ? Похожа на Холоденко??
Фуу, эта та, которая говорила, что молодая))
автор Вишневий цвіт • 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
ет, таммі, яке обі@#₴ ?
ця тема - то ж прогрів і комплімент Наталці))
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Алхим норм после коррекции))
бифидобактерияЖоржик• 04 мая 2024
Холоденко уже на советчице себя пиарит)))
Рву и мечу• 04 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Откуда инфа???
Tammy21• 04 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Вы сегодня в ударе)) 😅
Удалено администрацией...
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
Откуда инфа???
У неё на онлике много подписок
Ганцю в кєдах• 04 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Алхим норм после коррекции))
Да, интересно какие бьюти процедуры она делала? там пластика или инъекции?

Рву и мечу• 04 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
У неё на онлике много подписок
Боты?
Гарнюнька• 04 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Она слишком акцентирует внимание на сексе всегда, на своих предпочтениях в сексе. И это как-то не здоровО, на мой взгляд. Там тоже проблем в башке выше крыши, судя по всему
Tammy21• 04 мая 2024
Ответ дляВишневий цвіт
ет, таммі, яке обі@#₴ ?
Ет, вишневий, ви хейтите цю жінку і вже не вперше. Мені просто цікаво де там собака закопана) Бо стабільні ’прихильники’ сидять на ін.форумі, сюди зовсім хтось у відчаї приносить)
Ганцю в кєдах• 04 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Она ж эскортница. О чем ей говорить еще, она клиентов ищет
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 04 мая 2024
Ответ дляНе зацілована
Удалено администрацией...
автор Вишневий цвіт • 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
щось Ви не в курсі) Вона ж позіціонує себн як ’нескромний психолог’, тому тема ця не хейт, а навпаки в дусі Наталчиної науки
Tammy21• 04 мая 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Не в курсі. Чому в курсі ви я не розумію. Вас же відверто тригерить людина. Нащо себе гвалтувати?
Не зацілована• 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Норм англ, не выдумывай)
автор Вишневий цвіт • 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
не тригерить, а захоплює) тому хочу хоб більше людей тут про неї дізналися)
Елки_в_Палки• 04 мая 2024
Ответ дляTammy21
А шо з тими грудями робити? Спать на них?