04 мая в 16:48

Чи вартує Dyson своїх грошей?

Чи це дорога іграшка? Які у вас враження, поділіться, будь ласка.
Пластилин_Колец 04 мая в 16:49
Так! Так! Так!
Криниця щастя 04 мая в 16:50
Якщо грошей вистачає, то можна купити. Але є багато моделей, які виконують ті ж функції, але в рази дешевше. Це, скоріш, трендовий пристрій, я вважаю.
Кров з молоком 04 мая в 16:50
Це як Zepter серед кухонного посуду.
Або Айфон серед телефонів.
Ціна завищена.
дама_из_декрета 04 мая в 16:51
У мене фен, так! Ще хочу вирівнювач
Кукарикуууууу 04 мая в 16:54
Стайлер уже 2 года. Давно окупил вложения. Пользуюсь 1-2 раза в неделю и дочка также.
Пылесос тоже 2 года. Тоже довольна вся семья.
ДаЗдраПерма 04 мая в 16:54
а пылесос?
Протру пилюку 04 мая в 17:00
Ответ дляДаЗдраПерма
а пылесос?
И фен, и пылесос несомненно!!!
Форс мажор 04 мая в 17:01
Ну такое , думаю цена завышена . Я та шо всегда жертва маркетинга 😆
фан L.O.S.T. 04 мая в 17:01
Да и еще раз да! Теперь хочу утюжок )
Гигиенишвили 04 мая в 17:05
В кредит наверное я бы не брала. Если есть возможность и эта покупка не ударит по семейному бюджету. У меня фен, стайлер, пылесос и очиститель воздуха. Подружке дарила тепловентилятор, она очень довольна и на тепло, и на холод работает
Редисочка 04 мая в 17:12
Вартує. Але якщо у вас є нюанси з волоссям, то лише дайсон ситуацію не врятує.
Купуйте дайсон, якщо для вас це не останні кошти і на фінансову ситуацію це не вплине.
хутряна володарка 04 мая в 17:16
Ответ длядама_из_декрета
У мене фен, так! Ще хочу вирівнювач
Вирівнювачем дуже задоволена Навіть більше, ніж стайлером. Але той, що Airstraight, а не утюжок
Майская киска 04 мая в 17:25
Конечно, феном больше чем стайлером пользуюсь. Он незаменим
Бабка_в_кедах 04 мая в 17:47
Так, я дуже задоволена. В мене стайлер з насадками. І висушити, і витягнути, і накрутити. Супер

І знаєте, моя порада: подивіться на олх варіанти. Там є варіанти, які ще на гарантії навіть. Перевірити на оригінальність не складно на оф сайті, а от зекономити можна добряче
Идууу--уууу блин 04 мая в 17:50
Мне не зашёл. Так что моё мнение это индивидуально очень
Одні думки 04 мая в 18:09
Нет.абсолютно.у меня длинные волосы,и фен и стайлер довольно посредственные
Зайченя 04 мая в 18:21
Ответ дляДаЗдраПерма
а пылесос?
Якщо ручний, якмй вішається,на стінку, такий як пробувала, то повне гівно. Хіба шо пил збере і то там принцип того , шо щітка крутиться, а не всмоктує. Як на мене, то повна хрень за 500 євро.я так і не зрозуміла цього пристрою.