Изменено 04 мая в 21:55

Помогали бы вы ребенку брата, который «отнял» часть квартиры?

Я уже создавала тему давно. Постараюсь кратко и описать саму суть
Нам родители подарили квартиру на двоих ,в которой мы жили во время учебы. Новострой однушка. Брат потом привел девушку, я жила в кухне. Разменивать квартиру, продавать и поделить деньги пополам он отказался и заявил что будет жить тут с девушкой. Было много ссор, я создавала тут тему, меня поддерживали… В итоге я просто собрала вещи и сьехала на сьем. Не судилась, не «воевала»…Он остался с девушкой в нашей квартире, полностью перестали общаться.
Он добился своего и я ушла с квартиры на часть которой у меня такие же права. Молчу о том, как они меня грязью полевали и плевали в спину ожидая когда я «свалю» .У меня в жизни многое поменялось, я вышла замуж, родила дочку, и работа, и деньги - всё сложилось хорошо и на удивление быстро) ( после всех конфликтов с братом , ещё до брака, мама мне дала часть денег на покупку небольшой квартиры, которую я сейчас сдаю в аренду живя с мужем) ну не суть. У меня всё нормально. Девушка брата забеременела , родила намного раньше срока - ребенок с сильными отклонениями. Сейчас собирают деньги по знакомым и тд, размещают в фейсбуке , в общем беда(
Скажите, вы бы участвовали? Как правильно поступить? Спасибо кто дочитал 🌷
показать весь текст
10 3 1
Залізний занавіс 04 мая в 23:24
Я бы не помогала и вообще бы не слушала ничего о нём. Для меня бы он умер.
Мудрецыха мира 04 мая в 23:30
і я пам´ятаю вашу тему. вітаю. чи давати гроші чи ні вам вирішувати.
Гарантую неперелевки 04 мая в 23:33
Я би не приймала участь. Фактично, що брат, що його жінка, після таких вчинків чужі вам люди.
Залізний занавіс 04 мая в 23:32
Ответ дляЗамороженная селедка
Ми з чоловіком часто донатимо і дітям, і тваринам , в притулки для тварин, армії, ну загалом стараємся допомагати)
Автор не слушайте малахольных. Не давайте ничего. Оно так поступило с вами - ответка ему прилетела заслужено. Пусть теперь крутится.
Кстати, на ноле хорошие деньги платят. Нужны деньги пусть идёт в окопы а не ходит с протянутой рукой
Кашка-маняшка 04 мая в 23:33
тему вашу пам’ятаю, рада, що все склалося щасливо, але не бачу зв’язку, що робити не знаю, вирішуйте самі, я б не користувалася думкою сторонніх людей з форуму
13чудоСВЕТА 04 мая в 23:36
Я бы не помогла . Да это может звучит жестоко и неправильно но блин !!!! А ккк он поступил тогда а???????
Добрая свекровь 04 мая в 23:38
Ответ дляЗамороженная селедка
Всё верно, она даже плакалась что совершила ошибку оформив квартиру на нас двоих
Но брат если что не знает об этом) (о том, что мама дала мне потом деньги)
Я бы не помогала такому брату и такой невестке. Что посеешь, то и пожнёшь.
Natal_ka91 04 мая в 23:39
Передала б через маму. Не спілкувалася б далі. Дитина не вибирає собі батьків, на жаль, але це біда для сім´ї.
всегдаДаДа 04 мая в 23:39
Ответ дляМамин тріль
Не забере. Вона відразу не стала боротися за свою частину, в потім, той поготів.
Зараз там з брат з дружиною, потім їх діти жити будуть. На вулицю їх же не виженеш
Продасть свою частину, якщо захоче
Стефанія 04 мая в 23:40
Я памʼятаю вашу тема. Добре, що у вас склалося як найкраще.
Для дитини брата перевела б суму яку не шкода , але щоб він не знав
Natal_ka91 04 мая в 23:41
Ответ длявсегдаДаДа
Продасть свою частину, якщо захоче
Це дуже тяжко зробити.
Та й автор отримала компенсацію від мами
Добрая свекровь 04 мая в 23:43
Ответ дляНа границе
Автор, чесно, я б допомогла. Я і просто знайомим допомагаю, а це рідна кров. Маленька дитина не винна ні в чому. Можете не давати велику суму, але допоможіть хоч трошки, скільки можете і від щирого серця. Можете не думати, що це дитина брата, а просто родичка.
Автор и так уже помогла брату. Она не стала судиться за свою половину квартиры, где брат живёт. Хотя могла бы . И он остался бы без жилья.
1 1
Ну що ви, мамо! 04 мая в 23:45
Ну не хотите помогать- не помогайте, вы и не обязаны
Ухахайкина 04 мая в 23:58
Ответ дляЗамороженная селедка
Ми з чоловіком часто донатимо і дітям, і тваринам , в притулки для тварин, армії, ну загалом стараємся допомагати)
Тогда просто помогите переводом
Україна наше все 05 мая в 00:13
Так. Хоч вони і ’залили сала за шкуру’. Але анонімно, бо як дізнаються що в мене є гроші, то гризтимуть сильно, і не будуть просити, а будуть вимагати.
Апрель Ивановна 05 мая в 00:24
Автор, колись була така сама ситуація. Моєму батьку і його брату повинна була дістатись квартира, але там двокімнатна на центральній вулиці прямо на березі моря. Але брат поставив перед фактом, що вмовив батьків переписати квартиру на свого сина, а половину грошей віддасть моєму тату. Гроші ніхто не віддав. Зараз це ТОТ. Мій двоюрідний брат залишився сам, виїхати не може, доглядає стареньку мати, яка не ходить. Був період, коли їм їсти не було що. Я допомагала. Висилала через півкраїни посилки до останнього, гроші... Зараз через всю земну кулю шлю посилки. Ліків нема, весь час люди під пресом російського режиму. Я єдина, хто з ним спілкується. Його дочка не хоче, бо він розмовляє російською і береже для неї ту квартиру від окупантів. Зараз ця квартира єдине джерело доходів, здає людям, які залишились без житла в Маріуполі. Для мене брат, хоч і двоюрідний, рідніший і цінніший за квартири і інше добро. В скрутну хвилину завжди простягну руку допомоги, незважаючи ні на що.
Як поступите ви, чи переважать важелі образи чи для вас слово брат є важливішим за образи, - хай підкаже вам ваше серце.
На границе 05 мая в 15:01
Ответ дляДобрая свекровь
Автор и так уже помогла брату. Она не стала судиться за свою половину квартиры, где брат живёт. Хотя могла бы . И он остался бы без жилья.
Автор в кінці старпосту запитала, чи ми б допомогли в цій ситуації. Я сказала, що так. І прочитавши, що так багато людей кажуть не допомагати, я своєї думки не змінила. Сьогодні таке велике свято, Господь нас вчить бути милосердними, і я кажу, що перевести посильну суму на рахунок можна. Доля до автора прихильна, вона сама пише що незважаючи на ситуацію з братом, в неї все добре склалося, я б робила добрі справи, щоб не гнівити Бора чи долю (хто у що вірить)