Эскиз бесконечности• 05 мая 2024
З Днем народження мене.
Тричі мій ДН співпадав з Великоднем, тричі відбувався треш. Коли виповнювалось 25, повісився дядько, всі поїхали на похорони. В 37 лежала з темпою під 40 з вітрянкою.
Сьогодні 48, мама влаштувала шкандаль на порожньому місці і відмовилась приїжджати. Зібрала їй сумку з святковими стравами, чоловік повіз.
Зараз піду, бахну шматок паски, заїм холодцем, зап´ю винішком, і я сама краща)
Результат:
вже голосів:
30 (83.33%)
Красотка, так і зроби!
6 (16.67%)
Умнічка, правильно!