Fashion_besties• 05 мая 2024

Поднятие морального духа не менее важно, чем поле боя

Люди, которые не держат в руках оружие, но делают ощутимый вклад в поднятие настроения и оптимизма, разве не заслуживают уважения?

https://t.me/rezident_ua/22704
Jimson• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Теж так думаю.

У вас є знайомі які з якихось причин можуть відкосити? Вони користуються цим правом? В мене так.
Ці теж користуються. Ну що обговорювати?
Удалено администрацией...

Дана-Нирвана• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Слухайте, не маніпулюйте. Це яскравий приклад диванної експертизи. Не знаю, яким органом ви читали або слухали представника ГУР але висновки у вас, мʼяко кажучи, лише ваші власні про подальший розвиток подій.
О, поделитесь вашим мнением или тем, как вы поняли слова Скибицкого, пожалуйста. Может, я правда что-то не так поняла. С радостью изменю мнение и буду смотреть на будущее более оптимистично.
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Буде Саміт миру. Країни на чолі з Україною викладуть на папері своє бачення закінчення війни. Передадуть росії, щоб читали. Все.
Що я вам можу сказати, якщо я не знаю, які будуть умови? Можна щось обговорювати, коли будуть відомі деталі. Все.
Дана-Нирвана• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вы обвинили меня в манипуляции и в том, что я превратно истолковала слова сотрудника ГУР. Вот прямая цитата из его интервью: ’General Skibitsky says he does not see a way for Ukraine to win the war on the battlefield alone. Even if it were able to push Russian forces back to the borders—an increasingly distant prospect—it wouldn’t end the war. Such wars can only end with treaties, he says. Right now, both sides are jockeying for the “the most favourable position” ahead of potential talks. But meaningful negotiations can begin only in the second half of 2025 at the earliest, he guesses. By then, Russia will be facing serious “headwinds”. Russian military production capacity has expanded but will reach a plateau by early 2026, he reckons, due to shortages in material and engineers. Both sides could eventually run out of weapons. But if nothing changes in other respects, Ukraine will run out first’.
В нескольких словах: сейчас обе страны воюют за более выгодные позиции, война не закончится даже при условии выхода на нужные границы, что кажется малореальным, переговоры возможны не ранее второй половины 2025 года. Это слова Скибицкого. Вы не верите этим заявлениям? Или считаете, что я не правильно поняла написанное?
Nat-li• 05 мая 2024
Автор, судя по темам, ваш то уже давно по окопам. Угадала?
Вместе с этим местным неудавшимся петросяном из каждой темы.
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Дякую, мені переклад не потрібен, а вам вочевидь так. Поверніться до свого коментаря і порівняйте з тим, що ви тут наразі виклали.
Якщо готові чекати, то можливо через пару годин зможу вам детально по пунктам розповісти відмінності.
автор Fashion_besties • 05 мая 2024
Ответ дляJimson
’каждый человек заслуживает уважения если он что-то делает, чем-то занимается’

- Палач... - пробормотал человек.
- Палач, - согласился Он. - Но - мастер.
Это цитата? Или сами?))

Jimson• 05 мая 2024
Ответ дляFashion_besties
Это цитата? Или сами?))
’Мастер’
http://lib.ru/OLDI/expert.txt

Генри Лайон Олди — псевдоним украинских писателей-фантастов Дмитрия Громова и Олега Ладыженского.

Рекомендую к прочтению, сильный рассказ.
Falcon82• 05 мая 2024
Ответ дляNat-li
А чим вони гірші за кошового і ко?
Nat-li• 05 мая 2024
Ответ дляFalcon82
А чим вони гірші за кошового і ко?
Не гірше і не краще. Так шо...
Falcon82• 05 мая 2024
Ответ дляNat-li
Не гірше і не краще. Так шо...
Так шо помирати ніхто за ідею не хоче, а їсти хочуть всі
Jimson• 05 мая 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я особисто не розумію, чому цих кварталівців вже 2-й рік мусолять на форумі? Так, вони не підуть воювати, в них є можливість відкосити/бути заброньованим і тд. Як це полегшить життя тому, кого все ж мобілізують? Ніяк.
Зрозумійте, все, справедливості не існує. Наразі кожен сам за себе, або шукає шляхи, як відтермінувати мобілізацію, або можливості потрапити в нормальну бригаду.
А такі теми це чисто «врєдітельство» на мілкому рівні. Бо вони ну нічого не змінюють. НІЧОГО.
вы серьезно не понимаете? т.е. то что у нас уже организовались касты вам норм.? а мне нет, я хочу что б как в нормальной стране работал закон для всех.