Дайте подуться• Изменено 05 мая 2024
Покажите в разрезе паску Рошен.
У кого она есть.
Ответ дляБабульція
Надо почитать состав.
Дополнение - состав не пишут. Тайна
Вишуканий кекс із здобного тіста з ванільним ароматом та додаванням шматочків глазурі.
Кекс прикрашений білою глазур´ю та шматочками молочної глазурі
Склад продукту
Борошно пшеничне в/ґ, цукор, жовток яєчний, масло солодковершкове, жир рослинний (повністю гідрогенізована пальмоядрова олія), молоко незбиране згущене з цукром (молоко незбиране, цукор, лактоза), олія соняшникова, молоко сухе незбиране, еквівалент какао-масла (негідрогенізовані пальмова олія, олія ши, олія ілліпе), крохмаль пшеничний, молоко сухе знежирене 8,5% (в глазурі), вологоутримуючий агент сорбітовий сироп, какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, дріжджі, крохмаль модифікований, емульгатори (соєвий лецитин, Е476), сіль, желюючий агент пектин, какао-масло, ароматизатори. Шматочки глазурі молочної - 22,5%. Може містити фундук, мигдаль, арахіс, кунжут.
Склад продукту
Бідося• 05 мая 2024
Ответ дляДо
Склад продукту
Удалено администрацией...
Папобус• 05 мая 2024
Мне понравилась из Сильпо, та, что орехами украшена. С цукатами апельсин.
Дайте подуться
• 05 мая 2024
Ответ дляПапобус
Ее цена примерно 300 грн?
Дайте подуться
• 05 мая 2024
Ответ дляБабульція
У ребенка забрала) Доедала
Красивая,влажная паска. Спасибо за фото!
Папобус• 05 мая 2024
Ответ дляДайте подуться
Ее цена примерно 300 грн?
Да, даже что-то больше. Но мои сильно не едят паски, так, одну купили, чтобы посвятить и скушать сразу. Но паска действительно вкусная.
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
А те, що люди ганяють магазинами за цими ’пасками’ свідчить лише про непрофесійність менеджерів продажу і логістики. Не зуміли розрахувати попит, неправильно розподілили поставки. Біля мене фірмовий магазин - щодня з ранку до вечора цього продукту повно і черг немає.
Дайте подуться
• 05 мая 2024
Ответ дляДо
А где ваш магазин?
Пацелуйнитуда• 05 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
На бисквит тоже не тянет..
На масляний тянет приблизительно
Забобонний фрукт• 05 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
На масляний тянет приблизительно
Абсолютно нет)
Тишком_нишком• 05 мая 2024
Сегодня пошла купить паску типа бискотти, там ещё была какая глутта или глутон, не помню, а уже ничего нет. Эх! Зато есть домашняя, но мама в этот раз перестаралась с мукой
Не служанка• 05 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та конечно такая же)) На том фото месиво какое-то)
На том фото, фото такого качества
Дайте подуться
• 05 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Это где такие паски?
Solnechnaya Asya• 05 мая 2024
Ответ дляТишком_нишком
Може панетон,а не глутон?
Бідося• 05 мая 2024
Ответ дляДо
а чего слово ’жесть’ удалили?
это оскорбило сильно кого-то???
західний_діалект• 05 мая 2024
Ответ дляПапобус
Очень вкусные раньше были. Покупала их по скидке после Пасхи, семьей просто так ели.
Бідося• 05 мая 2024
Ответ дляДо
Прихильників сивочолого власника Рошенівських пасок обурило, мабуть...)))
Удалено администрацией...
Папобус• 05 мая 2024
Ответ длязахідний_діалект
Я вчера забрала буквально из последних, именно таких, видно спрос )) вкусная, правда. Под кофеек ))
Чемна панночка• 05 мая 2024
Ответ дляДо
Пальмова олія, ням ням ням
В пальмовій олії немає ніц страшного.
Шкодить гідрогенізований жир, будь який.