1) назва столиці цієї країни схожа на назву самої країни
2) ця країна колись була залежною від Іспанії
3) національний університет цієї країни вважається найстарішим університетом на материку де знаходиться ця країна
4) столиці цієї країни не схожа не на одне інше місто світу
5) в цій країні розташований один з найбільших футбольних стадіонів на материку де знаходиться ця країна
6) один з президентів цієї країни пробув на посаді менше одного тижня
7) ця країна славиться тим без чого не можуть алкаші ,але славиться вона не лише цим.
Всім шампаньського• 05 мая 2024
Ответ дляМілана 20
Ні
От, блин. Только похвасталась мужу, что все угадывала в Ваших темах)
Аристократка-тунеядка• 05 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Бразилія
Мені здається в Бразилії португальська мова, була колонією Португалії, не Іспанії