05 мая в 14:52

Смарт квартира. Є в ній сенс взагалі?

Зараз обмежений бюджет. Знайшла варіант 20 кв.м, загальна площа 8 з яких кухня, голі стіни. З одного боку наче й супер, бо мені одній буде цього достатньо, головне , щоб було де переночувати, помитись, поїсти. Так як з пригороду мені далеко добіратись до роботи(живу з батьками і сестрою). Та й хочеться вже жити окремо, влаштувати собі особисте життя, чоловіка знайти, а вдома в мене немає цієї свободи, я витрачаю чимало часу на дорогу, приїжаю втомлена,нічого не хочу, доїхати на роботу теж ще той квест, годину стоячи в автобусі. Я три роки відкладали з зарплати кошти, багато в чому відмовляла собі..і тепер думаю варто чи ні?А з іншого боку це ж фактично унітаз буде поряд з ліжком, холодильником? І якщо хтось зайде в гості то як в туалет ходити? Вибачте за дурні запитання.
Люблю кетчуп 05 мая в 14:53
Нет, это клетка
11 9 2
Спілий баклажан 05 мая в 14:54
Беріть, потім заробите і розширити можна
52 1
Файна дівка 05 мая в 14:55
Велика різниця в сумі між смартом і однушкою?

Я б для себе однієї взяла б смарт. Гостей не люблю.
22 1
Ліплю вареники 05 мая в 14:55
Для старта - норм. Вы ее можете сдавать и снимать больше. Накопите ещё деньги- продадите и купите больше
ПлюшкамиБалуюсь 05 мая в 14:56
Вам дуже швидко там стане тісно. Спочатку може і будете радіти, а потім можете пожалкувати, бо продати її - кому? Плюс порахуйте скільки ремонт. Маю таку квартиру, туди ще вкласти треба стільки ж щоб жити.

Хоча в принципі ми в ній кілька років якось прожили вдвох з чоловіком. Але було тісно, зараз здаємо і арендуємо собі більшу
9 4
автор Дайте вподобайок 05 мая в 14:55
Ответ дляФайна дівка
Велика різниця в сумі між смартом і однушкою?

Я б для себе однієї взяла б смарт. Гостей не люблю.
Та різниця є)
Козяка-маляка 05 мая в 14:55
Для одного це ок. А гостей не має снесу приймати вдома, навіть на більшій площі.
16 6 1
Люблю кетчуп 05 мая в 14:55
Ответ дляЛіплю вареники
Для старта - норм. Вы ее можете сдавать и снимать больше. Накопите ещё деньги- продадите и купите больше
А ремонт и мебель с неба упадёт?
Чорнобаївка 05 мая в 14:55
Очень уж маленькая, я неделю в такой жила. Очень сложно. Но может вы целый день на работе, если так только переночевать.
СпайдерВумен 05 мая в 14:55
Одному в смарте вполне можно жить. Особенно, если продумать интерьер и мебель.
Сусідка знизу 05 мая в 14:55
Снимали смарт неделю, когда были в поездке. Нас двое - ходили по головам друг друга. Но если у вас нет никакого другого варианта.... но я бы выбрала вторичку однушку
Пригощаю кашею 05 мая в 14:55
Комната 12 м?
Ну это разве что для одного только
Японцы в большинстве так и живут
Ничего зазорного не вижу
Вы ж одна, унитаз за дверью
Как вариант лучше ,чем с родителями
Даю справку 05 мая в 14:57
Трудно что-то посоветовать.
Начну с того, что лично я бы пока в Украине недвижимость не покупала. Во-вторых, слишком маленькая кв, мне нужно больше пространства. Ну, а вы смотрите и решайте сами.
7 3
автор Дайте вподобайок 05 мая в 14:56
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вам дуже швидко там стане тісно. Спочатку може і будете радіти, а потім можете пожалкувати, бо продати її - кому? Плюс порахуйте скільки ремонт. Маю таку квартиру, туди ще вкласти треба стільки ж щоб жити.

Хоча в принципі ми в ній кілька років якось прожили вдвох з чоловіком. Але було тісно, зараз здаємо і арендуємо собі більшу
Так? Я думала в смарт навпаки ремонт дешевше буде, бо стільки тої площі(
Краля-Галя 05 мая в 14:56
Ответ дляФайна дівка
Велика різниця в сумі між смартом і однушкою?

Я б для себе однієї взяла б смарт. Гостей не люблю.
В однушке хоть кухня отдельно. Я не предсталяю как жарить котлеты рядом с кроватью. При самой лучшей вытяжке жир и гарь всюду будут.
12 1
Меряю линейкой 05 мая в 14:56
Я бы лучше накопила и взяла однокомнатную, смарт это больше для студентов.
Коханозадовільна 05 мая в 14:56
Роблять дизайни дуже класні, і туалет максимально далеко, зазвичай закуток біля вхідних дверей.
Головне, яка альтернатива, скільки вам потрібно часу, щоб накопити вдвічі більше на відносно нормальну квартиру. І ціна ремонту - це зараз щось страшне, і там теж за кожен метр додатковий величезні суми.
Я б краще витратила на дизайнера, який класно все продумує и купувала зараз смарт.
Вилосипедниця 05 мая в 14:56
Я 14 кв м гуртожиток буду перероблювати в смарт і на аренду,а у вас 20кв ,це нормально!
Ліплю вареники 05 мая в 14:56
Ответ дляКраля-Галя
В однушке хоть кухня отдельно. Я не предсталяю как жарить котлеты рядом с кроватью. При самой лучшей вытяжке жир и гарь всюду будут.
Не жарить котлеты))
Козяка-маляка 05 мая в 14:58
Ответ дляДайте вподобайок
Так? Я думала в смарт навпаки ремонт дешевше буде, бо стільки тої площі(
У смарті необхідний ергономічний ремонт, без цього просто не повернутися. Дешевше точно не буде. Да і знайти майстра, що візьметься за пів метра роботи,складніше ніж на більші об´єкти
Файна дівка 05 мая в 14:57
Ответ дляКраля-Галя
В однушке хоть кухня отдельно. Я не предсталяю как жарить котлеты рядом с кроватью. При самой лучшей вытяжке жир и гарь всюду будут.
Я не смажу котлети, тому для мене це не актуально
Краля-Галя 05 мая в 14:57
Ответ дляЛіплю вареники
Не жарить котлеты))
Действительно, ведь можно в ресторане есть, а в квартире только душь принимать и спать. Тогда да, подходит.
Пригощаю кашею 05 мая в 14:59
Ответ дляДайте вподобайок
Так? Я думала в смарт навпаки ремонт дешевше буде, бо стільки тої площі(
Буде дешевше, ніж повноцінна однушка, але ж і не дешево зараз зробити , дивлячись скільки у вас є на ремонт
Плюс, що комуналка невелика буде
Бокс-орун 05 мая в 14:58
Покажіть, будь ласка, план (також думаю про таку)
Шо по чьом?
Коханозадовільна 05 мая в 14:59
Ответ дляКраля-Галя
Действительно, ведь можно в ресторане есть, а в квартире только душь принимать и спать. Тогда да, подходит.
між рестораном і смаженими котлетами вдома є величезна кількість проміжних варіантів готовки вдома нормальної їжі без запахів і бризкоючого жира
Краля-Галя 05 мая в 14:59
Ответ дляФайна дівка
Я не смажу котлети, тому для мене це не актуально
Замените на приготовление любой еды, в результате чего выделяется дым, пар или запах. В этом запахе будет все, что есть в квартире.
ПлюшкамиБалуюсь 05 мая в 14:59
Ответ дляДайте вподобайок
Так? Я думала в смарт навпаки ремонт дешевше буде, бо стільки тої площі(
Ми теж так думали, по факту було складно знайти майстрів на таку малу площу, ніхто не хотів братись, або цінник такий як і в однушці стандарнтій робота. Якщо там тільки цегляні стіни і ніякої відділки, то виходить дуже помітна сума, на ми вийшло трошки дешевше ніж саме житло (житло брали дешевше бо давно і на етапі будівництва
Санька-4b93 05 мая в 14:59
К вам сейчас часто гости пописать заходят?
Нормально это для одной, всегда можно подкопить и купить больше, если захотите
user771 05 мая в 15:00
Ответ дляВилосипедниця
Я 14 кв м гуртожиток буду перероблювати в смарт і на аренду,а у вас 20кв ,це нормально!
В гуртожитку есть отдельно сортир, душ, и кухня .Та которая общая. А здесь все вместе. Разные начальные условия. Да и что не говори вещи где то хранить нужно (зимние, летние, осенние).
БЦАшка 05 мая в 15:03
покупайте обязательно
на роскошь еще заработаете
свой угол - это важно
нахиба те гости, толку с них ноль
нечего вообще к себе в дом кого-то тягать
или обосрут с ног до головы или позавидуют