05 мая в 14:52

Смарт квартира. Є в ній сенс взагалі?

Зараз обмежений бюджет. Знайшла варіант 20 кв.м, загальна площа 8 з яких кухня, голі стіни. З одного боку наче й супер, бо мені одній буде цього достатньо, головне , щоб було де переночувати, помитись, поїсти. Так як з пригороду мені далеко добіратись до роботи(живу з батьками і сестрою). Та й хочеться вже жити окремо, влаштувати собі особисте життя, чоловіка знайти, а вдома в мене немає цієї свободи, я витрачаю чимало часу на дорогу, приїжаю втомлена,нічого не хочу, доїхати на роботу теж ще той квест, годину стоячи в автобусі. Я три роки відкладали з зарплати кошти, багато в чому відмовляла собі..і тепер думаю варто чи ні?А з іншого боку це ж фактично унітаз буде поряд з ліжком, холодильником? І якщо хтось зайде в гості то як в туалет ходити? Вибачте за дурні запитання.
показать весь текст
Коханозадовільна 05 мая в 15:00
Ответ дляКраля-Галя
Замените на приготовление любой еды, в результате чего выделяется дым, пар или запах. В этом запахе будет все, что есть в квартире.
у нас велика квартира, але кухня і вітальня разом, по факту зараз і одна дитяча теж - ніякого запаху кухні немає у речах. Спеціально запитувала близьких і відвертих людей, які до них чутливі
3 2
З царем в голові 05 мая в 15:00
Ответ дляЛіплю вареники
Для старта - норм. Вы ее можете сдавать и снимать больше. Накопите ещё деньги- продадите и купите больше
Як мені подобаються ці схеми від порадниць
Точная копия плова 05 мая в 15:02
Покупайте. Потом расширитесь( в плане квартирного вопроса). Сыну 2 года снимали когда учился. Для одного норм.
1 1
Пугачиха 05 мая в 15:05
Ответ дляКраля-Галя
Действительно, ведь можно в ресторане есть, а в квартире только душь принимать и спать. Тогда да, подходит.
Окрім котлет їжі не існує ?
БЦАшка 05 мая в 15:06
Ответ дляЗ царем в голові
Як мені подобаються ці схеми від порадниць
а чем плохой совет?
західний_діалект 05 мая в 15:08
Я бы взяла, если квартира нужна по сути переночевать.
Я люблю новострой больше, чем обосс...ные вторички
Для одного человека хватит места. Продумала бы тщательно дизайн.
Гостей вообще не вижу смысла водить.

Но если вы планируете водить туда мужиков, а то и зазывать подживать, то нет.
Просто вы считаете, что не можете найти мужа по той причине, что не имеете своего угла и не можете по ночам зависать где-то.
А это ошибка на самом деле.
Водить к себе мужика или ночевать у кого-то понятно, что удобнее. Но не факт, что из-за этого вас возьмут замуж.
Кого берут, то и с родительского дома берут, и с общежития, да откуда угодно
7 1
Телепузик 05 мая в 15:06
Я б купила, для однієї людини площі нормально, можна жити та збирати гроші на щось краще
З царем в голові 05 мая в 15:07
Ответ дляКоханозадовільна
у нас велика квартира, але кухня і вітальня разом, по факту зараз і одна дитяча теж - ніякого запаху кухні немає у речах. Спеціально запитувала близьких і відвертих людей, які до них чутливі
Не фантазуйте. Ті люди просто виховані, не захотіли вас ображати.
4 3
МинерАлочка 05 мая в 15:12
Лучший способ понять вам подсказали выше. Снимите такую квартиру и поживите в ней. Вам в принципе нужно понять, сколько вам одной требуется пространства. И вообще пожить одной и сформировать свои привычки и ответственность до покупки очень хорошая идея, сэкономит вам много денег и нервов.
Кстати, по планировке это обычный дабл в недорогом отеле. Жили?
Шумелка Мышь 05 мая в 15:08
Я купила под сдачу, сдается за 10 минут,но у меня чуть больше- 29 квадратов. Одному человеку нормально для старта
Анонім Секретар 05 мая в 15:08
Нормально, мы втроём живём в 23 метрах, хотя есть хороший дом в пригороде.
2 1
Пугачиха 05 мая в 15:08
Ответ дляЗ царем в голові
Не фантазуйте. Ті люди просто виховані, не захотіли вас ображати.
І в нас в одному об’ємі - не було запаху
Наступне житло так само робитимемо
Щось про приточно- витяжну вентиляцію чули ?
3 2
Пугачиха 05 мая в 15:12
Для старта одній людині нормально ніж орендувати і віддавати роками за чуже а не своє
Але олігархат зараз вам тут розкаже що це не житло живучи часто - густо в гостінках та хрущах
Люблю порядок 05 мая в 15:10
Я купляла під оренду
27 кв метрів
Просто здаю
как тебе такое илон маск 05 мая в 15:12
Ответ дляКраля-Галя
Действительно, ведь можно в ресторане есть, а в квартире только душь принимать и спать. Тогда да, подходит.
многие не едят жареное, для вас это новость?))
4 1
Краля-Галя 05 мая в 15:12
Ответ дляПугачиха
Окрім котлет їжі не існує ?
Любая еда при ее приготовлении источает запахи. И эти запахи будут благополучно впитываться во все, что находится в квартире (мебель, вещи, одежду). Вы ж кухню периодичнски моете? Вот и представьте, что вся квартира и есть кухня.
4 2
автор Дайте вподобайок 05 мая в 15:12
Ответ дляМинерАлочка
Лучший способ понять вам подсказали выше. Снимите такую квартиру и поживите в ней. Вам в принципе нужно понять, сколько вам одной требуется пространства. И вообще пожить одной и сформировать свои привычки и ответственность до покупки очень хорошая идея, сэкономит вам много денег и нервов.
Кстати, по планировке это обычный дабл в недорогом отеле. Жили?
Ні, я ніде не жила окрім будинку
МинерАлочка 05 мая в 15:13
Ответ дляДайте вподобайок
Ні, я ніде не жила окрім будинку
Решитесь и поживите еще гдето сама, это будет гигантский шаг к осознанию своих потребностей.
Масяня Я 05 мая в 15:14
Ну у мене в Польші по 30 м. Прекрасний варіант навіть на двох
І я з донькою збираюся жити пперший час.
Зараз дома будинок 200 м
Буде складно, але як ж перший час.
Пугачиха 05 мая в 15:14
Ответ дляКраля-Галя
Любая еда при ее приготовлении источает запахи. И эти запахи будут благополучно впитываться во все, что находится в квартире (мебель, вещи, одежду). Вы ж кухню периодичнски моете? Вот и представьте, что вся квартира и есть кухня.
Не хочу навіть вступати в дебати :)
Жили в одному об’ємі кухня - вітальня - жодних запахів при якісно зробленій вентиляції .
Наступний будинок робитимемо так само
3 1 1
На границе 05 мая в 15:14
Ответ дляДайте вподобайок
Та різниця є)
Беріть що маєте можливість. Якість вашого життя покращиться. З часом трохи відкладете - продасте, купите більшу. Або заміж вийдете - будете цю здавати студету якомусь - пасивний дохід
Пугачиха 05 мая в 15:15
Ответ дляМасяня Я
Ну у мене в Польші по 30 м. Прекрасний варіант навіть на двох
І я з донькою збираюся жити пперший час.
Зараз дома будинок 200 м
Буде складно, але як ж перший час.
В Польщі трьошка 50-52 квадрати і будинки від 70 квадратів і людям вистачає , але не порадницям :)
3 1
Масяня Я 05 мая в 15:15
Ответ дляКозяка-маляка
Для одного це ок. А гостей не має снесу приймати вдома, навіть на більшій площі.
🤣🤣🤣
Гостей немає сенсу)
Ви смішна і дивна)
Краля-Галя 05 мая в 15:16
Ответ дляПугачиха
Не хочу навіть вступати в дебати :)
Жили в одному об’ємі кухня - вітальня - жодних запахів при якісно зробленій вентиляції .
Наступний будинок робитимемо так само
Если завтра орки энергетику добъют, где будете до ее восстановления есть готовить? Когда вытяжка и приточка работать не будут? Я принесу на кухню туристическую горелку, открою окно и буду готовить что захочу. И это не будет мешать мне спать. А при восстановлении электрики я просто вымою кухню, мебель и стены.
7 1
Масяня Я 05 мая в 15:17
Ответ дляКраля-Галя
Если завтра орки энергетику добъют, где будете до ее восстановления есть готовить? Когда вытяжка и приточка работать не будут? Я принесу на кухню туристическую горелку, открою окно и буду готовить что захочу. И это не будет мешать мне спать. А при восстановлении электрики я просто вымою кухню, мебель и стены.
У мене будинок. Кухня і зразу в зал ( дверей немає)
Ніколи не воняє їдою.
21 століття…
У вас в голові с арі налаштування
4 3
Khmelnichanka 05 мая в 15:18
Я б взяла. Не для гостей. Для себе.
Басноплетка 05 мая в 15:18
Ответ дляДайте вподобайок
Та різниця є)
Найдёте мужа с жильем , эту будете сдавать , смарты пользуются спросом
Пугачиха 05 мая в 15:18
Ответ дляКраля-Галя
Если завтра орки энергетику добъют, где будете до ее восстановления есть готовить? Когда вытяжка и приточка работать не будут? Я принесу на кухню туристическую горелку, открою окно и буду готовить что захочу. И это не будет мешать мне спать. А при восстановлении электрики я просто вымою кухню, мебель и стены.
В тому то і справа що в Україні вже нічого не плануємо
Але один об’єм є ок якщо не економити на інженерці
БЦАшка 05 мая в 15:18
Ответ дляМасяня Я
🤣🤣🤣
Гостей немає сенсу)
Ви смішна і дивна)
объясните нам смысл гостей
послушаем, проникнемся
Масяня Я 05 мая в 15:20
Ответ дляБЦАшка
объясните нам смысл гостей
послушаем, проникнемся
Я в порівняні з вами не навішують свого «не бачу сенсу»
У нас з вами налаштування інші ..