АнтиТроль• 05 мая 2024
Косметика Yves Rocher хороша?
Цікавить декоративна саме. В люксі розчарувалась в тих тональних. Вони хоч і стійкі, але виглядають на обличчі замазкою плотною. З олівцями для брів теж награлась вже.
Скоро_вчера• 05 мая 2024
Олівці для брів, що дорожчі, гімно, не розтушовуються, засихають швидко.
Тонак ВВ люблю, але під нього базу треба. В магазині спробуйте
Квітка папороті• 05 мая 2024
Може ви обираєте щільні текстури? Візьміть в люксі якийсь флюїд або інший ультралегкий тонак, різницю відчуєте.
АнтиТроль
• 05 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
То візьміть бб, чи кушон
Косметика ів роше звичайна дешева косметика
В мене був ерборіан, я розчарувала просто. Як він блищить на обличчі, це треш
АнтиТроль
• 05 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
В мене був Estee Lauder футурист, як замазка. Lancome Idol, маска
Квітка папороті• 05 мая 2024
Ответ дляАнтиТроль
Lancome Idole ultra wear - стійкий тональний зі щільним покриттям, в нього високі маскувальні властивості, тому він може бути і відчуватись як маска. Потестили б десь, є пробники у продажу.
Щодо Футуриста, ну він трохи підсушує і вимагає або хорошого стану шкіри, або базу. Такого, щоб один засіб усіх задовольнив - навряд чи буде. В мене із Ланком легкий флюїд Air Miracle fluid de teint, то він легкий і трохи матує. Ще могла б порадити Shiseido Synchro Skin Glow, дуже легкий і гарно лягає)
Амбасадор щастя• 05 мая 2024
У мене ще залишилась тоналка YR, така , що в баночці фігурній. Років шість назад брала у відтінку ’Піщана троянда’. Як вона мені подобалась, щільна, масляна - так, але усаджувалась і ефекта маски не було. Хотіла взяти через рік ще про запас, а вже і не така- ні тон, ні текстура, ще важча , як пластелін майже.
А першу і зараз вже інколи беру, добре перекриває. Та закінчується. Ще їх гелі для душу подобались. А більш і не згадаю. Не знаю, що там у них зараз. Треба глянути.
Сало не люблю• 05 мая 2024
помада ив роше редкое г-но( купила из-за цвета.Обновлять надо каждые час-полтора. Больше ничего не пробовала и уже не буду
Показушница• 05 мая 2024
Из всего ив Роше мне понравилось только мыло и гели для душа. Нормальные, бывают и лучше.
Косметика ужасная.
Невгамовна сила• 05 мая 2024
Мне из декоративной только пудра рассыпчатая нравится у них. А так гели для душа нравятся, молочко для тела, скраб для лица и крем для лица.
жижифреймут• 05 мая 2024
Ответ дляАнтиТроль
Для мене ерборіан теж не зайшов