Nova LALI• 05 мая 2024

Понятие «уклонист» («ухилянт») в немецком языке

Понятие «уклонист» («ухилянт») в немецком языке переводится словом из 21 буквы - Kriegsdienstverweigerer.

Об этом говорит преподаватель немецкого языка Игорь Колесников.

Слово состоит из двух составляющих – Kriegsdienst (военная служба) и Verweigerer (человек-отказник).

В немецкой «Википедии» есть целая статья посвященная Kriegsdienstverweigerung. При этом данное понятие не подается в негативном контексте. Гугл переводит его как «отказ от военной службы по соображениям совести». А Википедия трактует как «решение человека не принимать участие в боевых действиях».

«В демократических государствах отказ от военной службы по соображениям совести является охраняемым законом гражданским правом», – сообщает немецкая «Википедия», добавляя, что «в диктатурах, в случае введенного государством чрезвычайного (военного) положения, отказ от службы часто является незаконным и рассматривается как уголовное преступление. Если отказ от службы связан с политическими целями, это считается формой гражданского неповиновения».

Согласны? Или нет?
Результат:
вже голосів: 74
44 (59.46%) Согласна
18 (24.32%) Тыц
12 (16.22%) Не согласна
Teonaa• 05 мая 2024
Зеленский навсегда🤮

Remensa• 05 мая 2024
Є фільм ’ По соображениям совести’ Класний фільм
Remensa• 05 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Зеленский навсегда🤮
Хай бог милує
klaraneill• 05 мая 2024
Как говорится, картинка смешная, а ситуация страшная
Natal_ka91• 05 мая 2024
В офіційних документах є таке визначення як ухилянт?))
Zaviriuha• 05 мая 2024
Ответ дляRemensa
Хай бог милує
Ви чули його промову? Бог з шевроном на плечі з українським прапором 🙀
Павела• 05 мая 2024
У нас не демократія, а уже диктатура. Саме тому тцк боряться з цивільними людьми. Воюють не на полі бою з ворогом, а з власним народом, якому б мали служити чи захищати.

mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Зеленский навсегда🤮
Ви шуткуєте, бо в мене аж мороз по шкірі
Teonaa• 05 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
У нас його винайшли. Люди.
Які сжеруть себе і без Зелі, і без кацапа.
Teonaa• 05 мая 2024
Ответ дляmymoly
А які канали, шляхи позбавлення?!
Поки війна , то він президегт. Це аксіома.
І якщо він не зацікавлений в кінці війни, то він назавжди (що, власне, на мою думку цого і влаштовує)
Киев_Елена• 05 мая 2024
Ответ дляZaviriuha
Я тоже сегодня чуть не упала от этих слов, богохульство какое-то
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Поверніться до наших реалій, а не до німецького трактування слова ухилянт. Це нічого не змінює.
Наразі, ми навіть не за території воюємо, а за те, щоб залишитися нацією, Державою.
Запам’ятайте, що Держава завжди буде ставити свої інтереси над інтересами людей, окремих особистостей. Особливо в умовах війни. Якщо ваші погляди не співпадають з бажанням Держави, робіть щось, шукайте варіанти, умови де б ви почували себе комфортно.
Просто «попиздюнькати» на форумі ну це ні про що.
Darina26• 05 мая 2024
Ответ дляRemensa
Шикарный! И самое удивительное что это все на самом деле было.
Darina26• 05 мая 2024
Ответ дляПавела
На ЗУ границе служит и ловит ухилянтов 75!! Тыщ погранцов. Прикиньте?
mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А держава то шо по вашому, менти депутати та ТЦК? Щоб вони смачно жерли треба щоб хтось платив налоги? Хто буде це робити?
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляDarina26
Скажіть, а як ви оцінюєте свій рівень експертизи? Тобто, 75 тисяч прикордонників тільки й те роблять, що ловлять ухилянтів? Ви взагалі хоч трохи аналізуєте те, що написали?
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляmymoly
Ви за них не хвилюйтесь, з ними буде все більш менш за будь-яких умов.
Remensa• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Як робити,якщо кордон закритий?
Соната любви• 05 мая 2024
Ответ дляTeonaa
Зеленский навсегда🤮
я все таки надеюсь на сцену из фильма мадам госдеп.

kh0110• 05 мая 2024
Ответ дляСоната любви
А что там?
mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не зрозуміло тоді, за що воюємо за них?
Соната любви• 05 мая 2024
Ответ дляkh0110
А что там?
зелинский и его конец.
mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляСоната любви
зелинский и его конец.
Візуалізуйте нам кінець зеленсько. Будь ласка?
Соната любви• 05 мая 2024
Ответ дляmymoly
можете посмотреть сами в ютубе.
mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляСоната любви
можете посмотреть сами в ютубе.
Добре
gdsN• 05 мая 2024
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляmymoly
Не зрозуміло тоді, за що воюємо за них?
Ми воюємо не за них, а за себе. Але треба усвідомлювати, що завжди будуть люди, які менше відчують наслідки війни. Від цього нікуди не дінешся. Не хочеш воювати - шукай можливості це не робити.
mymoly• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто кожен сам за себе. Дякую за вашу думку
Стрекоза любви• 05 мая 2024
Ответ дляRemensa
Як робити,якщо кордон закритий?
Інші ж якось «змогли»? Я ж кажу, ситуація така, що або ти шукаєш варіанти не воювати, або будеш приймати те, що диктує тобі Держава.
kh0110• 05 мая 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Какие есть возможности не воевать у простых людей?

И да, воюем мы за них как раз, обычным людям все равно какая власть будет.