05 мая в 20:04

Скажіть, це смачні цукерки?

Чи не дуже?
Хочу подарувати людині в іншій країні і не принизити українське виробництво)
Паратруперсупер 05 мая в 20:05
Які?
ИграйМойГормон 05 мая в 20:05
Вкусные
Королева краси 05 мая в 20:06
дуже класні. Головне від них не потовстішаєш
Впораюсь зі всим 05 мая в 20:06
Конфета «Тузик»?
Апофиозная 05 мая в 20:06
Ці не дуже,а от ці смачні
10 4
Блакитне небо 05 мая в 20:06
Отличные! Дарите ящик!
Ку-кусик 05 мая в 20:06
Конфеты невидимки неузнавайки?
GaleTTa 05 мая в 20:07
Шалена бджілка?)
автор годовасик 05 мая в 20:09
Йошка...
Сама ржу
ПоЗиТиВнАя 05 мая в 20:09
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Мне не нравятся, но в принципе молочный шоколад не люблю
Як ухурделю 05 мая в 20:10
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Мені не дуже
Апофиозная 05 мая в 20:11
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Мені зовсім не сподобались,ні шоколад,ні начинка..краще вже ’вечірній київ’або рошен асорті
Я инженер, меряю от 1 05 мая в 20:12
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Ой, ні. Любімов, це найгірше, що можна обрати.
9 1
Мандолина Бу 05 мая в 20:12
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Мне не нравятся.
Ластоноша 05 мая в 20:12
Я завжди Світоч дарую, Стожари і шоколадки Густорія, вже як років 5, саме ці завжди на ура заходять. Рошен є в місцевих крамницях, в коробках та печиво, трубочки. Інколи монблан замовляю на подарунки, то також подобаєтся
Блакитне небо 05 мая в 20:12
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Нет. Ну, не выдержат они сравнения ни с Фереро, ни с Линдт, ни с польскими.
Лучше такие, Уна луна.
автор годовасик 05 мая в 20:13
Ответ дляЯк ухурделю
Мені не дуже
Кращі?
Хотіла рівненську коробку гарну, але там борошно, а у людини непереносимість глютену((
Видящие_помогите 05 мая в 20:13
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Ні, в них всі цукерки несмачні. Я б Світоч дарувала чи рошен вечірній Київ.
Самая СоветЧиваЯ 05 мая в 20:15
Автор как это пальмовое месиво может быть вкусным? Тем более человек алергик?

Винницкие берите
Мадам Тю-лю-лю 05 мая в 20:16
Любимов никогда не нравились...
Видящие_помогите 05 мая в 20:17
А ще цукерки з горіхів і сухофруктів Волинські солодощі. В мене начальник був ну такий гурман, знаток ресторанів, а ті цукерки завжди приносив на роботу і наминав ))
Як ухурделю 05 мая в 20:22
Ответ длягодовасик
Кращі?
Хотіла рівненську коробку гарну, але там борошно, а у людини непереносимість глютену((
В коробках люблю вечірній Київ або Стожари. Це на мій смак
Метелики на душі 05 мая в 20:29
ні, несмачні. Краще вечірній київ
Вредняжка 05 мая в 20:31
Київ вечірній беріть і не морочте собі голову
Я-ваш шанс 05 мая в 20:37
Мені колись подарували Львівські цукерки. Не пам´ятаю як саме виробник називається. Це було дуже смачно. Зараз погуглю. Може знайду
Моль Моллівна 05 мая в 20:52
Ніякі ліндовські і ферерровські з пальмою і поруч не стоять біля цих.
Я-ваш шанс 05 мая в 21:03
Львівська майстерня шоколаду.
Зажуженная Жужжа 05 мая в 21:17
Ответ длягодовасик
Йошка...
Сама ржу
Обалденные!!! Правда вкусняшки.
PANTERA_KET 05 мая в 21:23
Ответ дляЛастоноша
Я завжди Світоч дарую, Стожари і шоколадки Густорія, вже як років 5, саме ці завжди на ура заходять. Рошен є в місцевих крамницях, в коробках та печиво, трубочки. Інколи монблан замовляю на подарунки, то також подобаєтся
Все это ерунда по сравнению с линдтом
PANTERA_KET 05 мая в 21:24
Ответ дляЛастоноша
Я завжди Світоч дарую, Стожари і шоколадки Густорія, вже як років 5, саме ці завжди на ура заходять. Рошен є в місцевих крамницях, в коробках та печиво, трубочки. Інколи монблан замовляю на подарунки, то також подобаєтся
Все это ерунда по сравнению с линдтом