05 мая в 20:14

Постійно хочуть мене затягнути у ліжко

Починаючи десь з 14 років дуже багато чоловіків хочуть мене затягнути у ліжку. В школі навіть багато дорослих, вчитель інформатики до того ж. Потім однокласники, однокурсники. Зараз колеги по роботі. На роботі більше чоловіків, то кожен другий пробує флірт, компліменти. Робота пов´язана з людьми, то клієнти теж постійно називають кицюня, зайка, сонце. Вони мене бачать легкодоступною?
показать весь текст
11 1
Библиотекарь 05 мая в 20:34
Ответ дляМамина корзиночка
Слово ’везде’ носит пространственный характер, а не количественный
Слово ’всегда’ носит временной характер. А слово ’все’ как раз количественный
Так достаточно доходчиво?
Та я це і сама знаю, дякую. Просто, не можу зрозуміти в контексті- вєздє це як? І з чого ви вирішили, що охочих більше, ніж один? Якось же ви іх рахуєте? Чи вони такі ж ефімерні, як оці часові, просторові й кількісні поняття, про які ви намагалися мені щось розтлумачити?
Кукусик 05 мая в 20:33
Ответ дляНЛОша
Може щось у поведінці їх змушує це робити
Та хз, я причинами дій інших людей не дуже переймаюся. Хочу - йду заміж, не хочу- не йду. Все просто.
Щас ухожу 05 мая в 20:33
если вы позволяете себе клиентам вас так называть, то да... они вас считают легкодоступной и без границ
Щас ухожу 05 мая в 20:34
Ответ дляНЛОша
Я ж написала, що заміжня. Але це не допомагає.
вы недавно писали ,что незамужем) зачем сейчас обманываете?
Библиотекарь 05 мая в 20:34
Ответ дляКукусик
Вы сюда вот эти высокие материи не тяните, пожалуйста, тут простые женщины без учёных степеней 🤣
Так, хотілось би конкретики. Щоб заздрити більш предметно)
Щас ухожу 05 мая в 20:34
Ответ дляНЛОша
Ні, але мені постійно кажуть, що я сексуальна
как вы одеваетесь?)
Кукусик 05 мая в 20:34
Ответ дляМамина корзиночка
То уже их проблемы)
Не думаю, что для них это является проблемой
автор НЛОша 05 мая в 20:34
Ответ дляЩас ухожу
вы недавно писали ,что незамужем) зачем сейчас обманываете?
Де писала?
Щас ухожу 05 мая в 20:35
Ответ дляНЛОша
Де писала?
в другой теме. что вас даже пытался изнасиловать учитель информатики
автор НЛОша 05 мая в 20:35
Ответ дляЩас ухожу
как вы одеваетесь?)
Я ношу одяг по фігурі.
автор НЛОша 05 мая в 20:36
Ответ дляЩас ухожу
в другой теме. что вас даже пытался изнасиловать учитель информатики
То не я писала
Щас ухожу 05 мая в 20:35
Ответ дляНЛОша
Я ношу одяг по фігурі.
это не ответ) покажите фотки без лица
Мамина корзиночка 05 мая в 20:36
Ответ дляБиблиотекарь
Та я це і сама знаю, дякую. Просто, не можу зрозуміти в контексті- вєздє це як? І з чого ви вирішили, що охочих більше, ніж один? Якось же ви іх рахуєте? Чи вони такі ж ефімерні, як оці часові, просторові й кількісні поняття, про які ви намагалися мені щось розтлумачити?
Зачем мне вам что-то объяснять, если вы изначально мне не верите?
Нехай щастить 05 мая в 20:38
Ответ дляФайно Замало
Ви в паску кон´як добавляли, як пекли? Оце вас пре у фантазіях.
тю, у меня была намного похлеще чем у автора, прохода не давали, хотя я внешне так себе (но меня считали красивой). Я не шучу..., до сих пор не представляю как меня не изнасиловали, я всегда отшучивалась и пыталась дружить. И мне все это безумно было обидно, потому все говорили что очень красивая, а характер ужасный, хотя наоборот я считала

а все мои парни, каждый день требовали секс по несколько раз, ненавижу секс. Нынешний муж слава богу не берет силой, если отказываю, просто просит позировать
ГугелП@лАмался 05 мая в 20:37
Ответ дляМамина корзиночка
Бред.
Мне почти 40, ищу отношения, но везде от меня хотят только секс. Уже до маразма доходит иногда
Мне 45 - тоже самое )
Библиотекарь 05 мая в 20:38
Ответ дляМамина корзиночка
Зачем мне вам что-то объяснять, если вы изначально мне не верите?
Ви вже все пояснили, дякую)
КоКоКоКоКоКо... 05 мая в 20:39
Чоловіки ліниві і відчувають кого легко спокусити. Особливо це стосується самозакоханих, як автор. Пара фраз і натяків і така жінка втрачає гооову від власної бажаності. Ну і ще сіські, великі сІські...
Мамина корзиночка 05 мая в 20:39
Ответ дляБиблиотекарь
Ви вже все пояснили, дякую)
Что и требовалось доказать)
Мамина корзиночка 05 мая в 20:40
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Чоловіки ліниві і відчувають кого легко спокусити. Особливо це стосується самозакоханих, як автор. Пара фраз і натяків і така жінка втрачає гооову від власної бажаності. Ну і ще сіські, великі сІські...
Где ж легко соблазнить, если автор замужем и не даёт?
Библиотекарь 05 мая в 20:41
Ответ дляМамина корзиночка
Что и требовалось доказать)
Ахах)), ви просто майстер «лити воду»! Не депутат, часом?
Все будет, но потом 05 мая в 20:41
Ответ дляНЛОша
Консультант
Консультант Чого? Якось я собі слабо уявляю що кольсультанту в банку клієнти та колеги на постійній основі кажуть зайчик щось у вашій поведінці дозволяє це робити, навіть при сексуальній зовнішності не всім з порога на постійній основі кицюня кажуть, ви не даєте зрозуміти тим же колегам що ви Маша , а не кицюня, чому? Вам таке відношення подобається? Це ж неповага.
автор НЛОша 05 мая в 20:42
Ответ дляВсе будет, но потом
Консультант Чого? Якось я собі слабо уявляю що кольсультанту в банку клієнти та колеги на постійній основі кажуть зайчик щось у вашій поведінці дозволяє це робити, навіть при сексуальній зовнішності не всім з порога на постійній основі кицюня кажуть, ви не даєте зрозуміти тим же колегам що ви Маша , а не кицюня, чому? Вам таке відношення подобається? Це ж неповага.
Не подобаються, але я не знаю як їх поставити на місце
Мульйонерша 05 мая в 20:43
Ответ дляМамина корзиночка
Бред.
Мне почти 40, ищу отношения, но везде от меня хотят только секс. Уже до маразма доходит иногда
Хіба це погано? Сексуальне бажання для чоловіка це ознака бажаності жінки.
Мамина корзиночка 05 мая в 20:44
Ответ дляБиблиотекарь
Ахах)), ви просто майстер «лити воду»! Не депутат, часом?
Какую воду?
Я писала, что везде есть внимание мужчин. Вы с какого-то перепуга решили, что речь о всех мужчинах, которые мне повстречались на пути. Ладно, спишу это на то, что люди в основном читают жопой, а на советчице тем более.
КоКоКоКоКоКо... 05 мая в 20:45
Ответ дляМамина корзиночка
Где ж легко соблазнить, если автор замужем и не даёт?
Ну ми ж не знаємо всього. В мене була така знайома, з такими само історіям як автор і чоловіком і дітьми. Постійно в полуоголеному іигляді, то лівчик забуде одягти під прозору кофту, то труселя, на пляжі плавки постійно кудись губляться. Спектаклі створювались скрізь, глядачі завжди знаходились. Чоловіку набридло покинув. Зараз ті самі спектаклі в Німеччині проводить. Всі араби її ..
Библиотекарь 05 мая в 20:45
Ответ дляМамина корзиночка
Какую воду?
Я писала, что везде есть внимание мужчин. Вы с какого-то перепуга решили, что речь о всех мужчинах, которые мне повстречались на пути. Ладно, спишу это на то, что люди в основном читают жопой, а на советчице тем более.
Я вам більше скажу- деякі нею навіть пишуть, судячи з ваших постів😉
Мамина корзиночка 05 мая в 20:45
Ответ дляМульйонерша
Хіба це погано? Сексуальне бажання для чоловіка це ознака бажаності жінки.
Не плохо, конечно, но хотелось бы отношений. А предлагают только секс.
2 любовника у меня и без того уже есть..
Да Щас же 05 мая в 20:47
Ответ дляЛипка-прилипка
а за скільки треба давати?
ну за шоколадку хотя бы...
не продешевите ....
Мамина корзиночка 05 мая в 20:47
Ответ дляБиблиотекарь
Я вам більше скажу- деякі нею навіть пишуть, судячи з ваших постів😉
Вам полегчало хоть? Самоутвердились? После этого ваша никчемная жизнь заиграла новыми красками? Ну ок)
автор НЛОша 05 мая в 20:47
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну ми ж не знаємо всього. В мене була така знайома, з такими само історіям як автор і чоловіком і дітьми. Постійно в полуоголеному іигляді, то лівчик забуде одягти під прозору кофту, то труселя, на пляжі плавки постійно кудись губляться. Спектаклі створювались скрізь, глядачі завжди знаходились. Чоловіку набридло покинув. Зараз ті самі спектаклі в Німеччині проводить. Всі араби її ..
Я таким не займаюсь. Люблю одягом підкреслювати фігуру, але навіть декольте не ношу.