-Ань-• 05 мая 2024

Всіх жінок від 17 років до 60 років внесуть в реєст військовозобов´язаних.

Навіть на дітей зазіхають. З 17 до 18 років це неповнолітня дитина.
Обіцяють потім повидаляти дані, але на практиці вся інформація, яка потрапляє в реєстри, назавжди залишається в реєстрах.
Не для того інформацію вносять в реєстри, щоб потім видаляти. Адже майже всім зрозуміло, що 17-річна дитина не може бути військовозобов´язаною.
автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляAnonimka ya
А ещё в шапочках из фольги ходят
В чому ходити людині - це має вирішувати тільки людина.
Ненормально вказувати людині, в чому їй ходити, куди ходити, що робити з власним життям.
Не нормально гнобити і висміювати людину за переконання, які відрізняються від ваших.
Он росіяни приперлись в Україну, щоб навчити українців ’правильно’ жити. Вам сильно сподобалось?

автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляAnonimka ya
А ещё в шапочках из фольги ходят
Бережіть себе. Можу вам порадити носити захисну маску, не знімаючи.
І на фронт коли підете - захисна маска вас від усього захистить. Суперзахист, пару років тому нам захисну маску файно розрекламували.
РыжаяЛиса• 05 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
шо там ви?.коли вивчите вже мову нарешті.ви ж з Чернівців писали.чи з Челябінська?
О боги. Манька меня запомнила🫣
Звезда форума обратила на меня внимание. Я польщена😁
tala-li• 05 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
адепти гетьмана уже і мемчики наклепали аби роздуть перекрутить і да автор вам привіт з лондону від молодого гетьмана
это товарищ Арестович? глава НБУ Шевченко? Жека Кошевой?
огласите весь список пжл-та
Uebersetzerin• 05 мая 2024
Ответ для-Ань-
В законах України. Осіб держава оббирає, а громадянам допомагає.
Вы бы конкретно написали, в каком законе указано, что физическое лицо - предприниматель может стать гражданином - предпринимателем)

Но вы не ответите, потому что такого закона не существует
автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А зачем тогда из вносить в базу?
Не проще ли сразу вносить только военнообязанных?
Простіше всіх внести в реєстр, а потім поступово всіх зробити військовозобов´язаними.
Vlada-Maria• 05 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Маня, на фоні цього криворукосклепаного плакатика чотирижди ухилянт-піськограй, котрого єрмак тримає за яйця, щоб не втік, виглядає ще жалюгідніше і карикатупніше. Не треба так свого недогетьмана опускати ще більше, краще вже давай звичне про квартири, цехи, горішки....

Vlada-Maria• 05 мая 2024
Ответ дляGaleTTa
Та хай вносять куди хочуть. Мені все одно. Вони на ті реєстри,оновлення даних і додатки для мобілізації просто списують бабло з бюджету.
+ всіх ’внесунів’ бронюють
Nat-li• 05 мая 2024
Ответ для-Ань-
Деякі люди на це не ведуться, не беруть собі паспорти, а дітям не роблять свідоцтво про народженя. Не хочуть зв´язуватись з державою.
Раньше в Мариинском стоял стендик с иконой и круглосуточным молебнем против ИН.
Это вы там тусили?
автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляUebersetzerin

Невже ви всі закони України прочитали? Якщо вам треба буде - ви знайдете. Як мінімум знайдете людей, які займаються підприємництвом і розбираються в статусах.
Я не підприємець. Мене в даний момент найбільше цікавлять закони та інші НПА про освіту.
І виживання серед нових антиконституційний законів.
Korsika999• 05 мая 2024
А потом, последняя строчка, ’данные будут удаляться’, исчезнет через какое то время, из этой постановы.
MagaMama• 05 мая 2024
Ответ для-Ань-
Не нормально ’гнобити і висміювати’, але якщо людина сама раз у раз наривається, то отримає те, на що наривається.
автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляMagaMama
У рашистів така ж логіка: українці зараз отрумують те, на що наривались.
DianaDee• 05 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Колись давно бачила в тг чат-боти, де за певну суму можна було дізнатися про людину дуууже багато. Були і безкоштовно запити. Подивитися себе - офігіла, пошта, фб/ інста, скайп, номери телефонів, дата народження і прописка, серія і номер паспорту. В деяких навіть було джерела вказані,а саме всім відома пошта. Так що і Дії по суті не треба щоб внести вас кудись.
Там були ще паролі, прописки за різні роки, штрафи)
Jane75632• 05 мая 2024
Ответ дляЮся шопоголик
В мене немає дії і не було ніколи, немає необхідності в неї
У Вас може і немає, та Ви там вже є
MagaMama• 05 мая 2024
Ответ для-Ань-
Але ж це не має жодного відношення до реальності, на відміну від ваших регулярних ’переконань’.
Korsika999• 05 мая 2024
Медики женщины, вы кстати учтите, что кто не стал на учёт в начале войны, то сейчас пойдете и штраф выпишут в ТЦК, 3200 грн.
Уже двое моих знакомых заплатили 😐
И думаю с каждым месяцем войны, список ’спорідненних професій’, будет расширяться.
Uebersetzerin• 05 мая 2024
Ответ дляKorsika999
Уже двое моих знакомых заплатили 😐
Сто процентов будет расширяться, к сожалению. Не будет только в том случае, если война в скором времени закончится.
Natal_ka91• 05 мая 2024
Ответ дляDianaDee
Точно, і ще судимість чи її відсутність) я вже не пам´ятаю й всього, але я змінила всі паролі і ще довго була під враженням.

автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляUebersetzerin
Почали формувати жіночу армію, значить не планують закінчення війни на найближчий час.
Uebersetzerin• 05 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Смена паролей не поможет

Данные сливаются через государственные органы в том числе, через банки, новую почту и прочие организации.
Uebersetzerin• 05 мая 2024
Ответ для-Ань-
Ну ещё ж вроде бы не начали, а только собираются начать
Rolovskaya• 05 мая 2024
4 роки тому, в телеграмі був канал де була база даних на всіх громадян України. Називався UA Baza Bot. У мене досі скрін залишився, там були злиті дані виборців, дані від Приватбанку схоже, код платника податків та точно Нової пошти. Навіть емейли та пароль до них. Потім за скаргою цей канал видалили. Але скрін в мене в телефоні досі є.

Тому ви ж розумієте, що більша частина даних, про більшість громадян України давно вже є у базах😢

Ось стаття про це: https://ain.ua/2020/05/12/telegram-bot-ua-baza-bot...
Елена1265• 05 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
автор читайте нормально а не вкиди.маніпуляції,ось адвокати пояснили для особо ...- Але якщо ви прочитаєте другий пункт цієї статті, то там буде зазначено, що всі дані громадян України, які не є призовниками, військовозобов´язаними та резервістами - видаляються із цього реєстру, - наголошує адвокатка Марія Левченко.Тому, за словами адвокатки, якщо жінка не є військовозобов´язаною, її дані з цього реєстру будуть видалятися.

З огляду на цю інформацію, можна зробити висновок, що в нас немає приводу для переживань.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/do-reiestru-viyskovoz...

Как я вам завидую
автор -Ань- • 05 мая 2024
Ответ дляUebersetzerin
Кілька місяців тому на форумі було купа тем, щодо постановки жінок на військовий облік. Щоб сама прийшла, написала заяву ’Прошу поставити мене...’, анкети позаповнювала.
Вікно Овертона поступово зсувають.
Полковой раввин Изя• 05 мая 2024
Пусть вносят. Где проблема?
Полковой раввин Изя• 05 мая 2024
Ответ дляRolovskaya

Все данные, особенно банковские, давно слиты, и не 4 года назад, а раньше.
автор -Ань- • 05 мая 2024
Про різницю між громадянином і громадянином України:
Rolovskaya• 05 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я мала на увазі, що телеграм канал був створений 4 роки тому.
Полковой раввин Изя• 05 мая 2024
Ответ дляRolovskaya
А, ну неудивительно, что кто-то опубликовал.