ЯниЯ• 05 мая 2024

Вкладиші від поту

Порадьте, будь ласка, чи можна використовувати звичайні прокладки (щоденки) замість спеціальних гігієнічних вкладишів на область під пахвами в одязі? Бо я на них разорюсь нафіг скоро.
Кондуктор маршрутки• 05 мая 2024
Попробуйте и узнаете.

КинДза• 05 мая 2024
Спробуйте, краще спочатку як ви вдома будете і подивитися на єфект, чи тримаються взагалі
Новопоштинская• 05 мая 2024
Не зручно, але можна
Скляна миша• 05 мая 2024
Я якраз не пробувала вкладиші, дорого виходять мені. Але прокладки заважають і постійно здається, що можуть відклеїтись. Я правда, пітнію дуже.
Ви спробуйте.
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляКинДза
Дякую) думала брати найтонші, типу Діскріт для цього, бо в мене не дуже тонкі. Як думаєте, тонкі спасуть, чи ні?
Голодаю• 05 мая 2024
Пасту теймурова мажьте подмышками.
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляСкляна миша
Ви спробуйте.
До речі так, бо в них форма ж анатомічна інша… де б знайти широкі щоденки?
Скляна миша• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Так, і форма не те.
Тому треба ще й одяг відповідний, щоб не видно було країв прокладки((
ТайТаке• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Я пробовала 1 раз , не получилось . Но я прокладку разрезала она отвалилась .

автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Пасту теймурова мажьте подмышками.
Там формальдегід у складі. Ні-ні, це небезпечно дуже.
Майструю крила• 05 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Пасту теймурова мажьте подмышками.
У меня т нее такой дискомфорт. Будто заблокировали воздух к коже.
Королева краси• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Извините а как вы планируете снимать такую одежду? Их же видно. Мне например неловко даже когда обычный видно. Я использую их в верхней одежде.
Додекаэдр• 05 мая 2024
Паста Теймурова уберет запах, но не воду.
куркулиха• 05 мая 2024
А ви з аліекспресу замовляєте? Я ось замовила на пробу, то по ціні, мені здається, не дорожче, ніж звичайні щоденні вийшли. Правда вони ще не приїхали, не знаю, чи нормальні будуть
Маруська Му• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Орасепт у багатьох в аптечках є і нічого
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляКоролева краси
Мені зараз для літа для сорочок треба. За дрес-кодом. Знімати я їх не планую. Просто не хочу, щоб постійно під пахвами були оці мерзенні мокрі круги…
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Я таке не використовую)
КинДза• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Я не маю досвіду, вибачте, але ви спробуйте. Але порада спочатку вдома, в вихідний, тобто зайнятися прибиранням чи в магазин вискочити під домом, як все гаразд буде, то сміливо використовуйте))
Я наприклад такі щоденні прокладки як устілку для походів використовувала в свій час, як в горах і лісі і було холодно і висока вологість, не нон стоп, а час від часу, бо з ними довго не пройдеш. Але допомогало. Ще як взуття намокло, то також пхала, щоб швидше висохло. Ще мій самий улюблений лайфхак, мастити гігієнічної порадою місця де взуття натирає, то дійсно на 100%працює і вже не натирає, це прям змінило моє життя)) того все може бути, треба пробувати))
Цветов Мне срочно• 05 мая 2024
Я брала дві і клеїла хрест-нахрест. Діскріт, вони начебто найтонші. Взимку так рятувалась від постійних прань курток

автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляКинДза
Щиро вам дякую за таку кількість лайфхаків))))) візьму на озброєння!)
Лапка• 05 мая 2024
В Турции у девочек туроператоров такие облегающие блузки, не понимаю как они их носят в такую жару и нет следов влаги?
Интересно, а если одевать под одежду как часть футболки, которая прикрывает подмышки? Обрезать футболку так чтобы остался очень открытый топ с короткими рукавами
Цветов Мне срочно• 05 мая 2024
Прямо на шви пройми під рукою. Головне, щоб тканина рівно лежала. І норм було
КинДза• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Будь ласка)) от гігієнічної чи бальзамом мастити від душі раджу, але він такий не дуже масний має бути, сухій фініш, то дійсно працює, я вже кілька років юзаю, бо як сезон босоніжок, лоферів настає то прям до крові натирала і постійно пластирі ліпила, а це прям спасіння. Чоловік спочатку скептично ставився, як я пальці, де підйом і над пятою мастила, то зараз і сам юзає, навіть де взуття у нас для цього окрема помада стоїть)))
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляЛапка
Пробувала я так… не виходить, бо і цю футболку видно, некрасиво, шви просвічують крізь сорочку, і ще більш жарко в такому…
Лапка• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
А вот такое подойдёт? Мне кажется надо искать чтобы клеить не на одежду, а на тело
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляЛапка
Мені здається, така штука не на кожен день, це як скотч для грудей. Разочок вийти норм, але постійно - буде подразнення…
Н@Диете• 05 мая 2024
Я перепрошую, а хорошийдезодорант Вам не допомагає? А dry-dry пробували? Якщо все одно волого, то це гіпергідроз, він успішно лікується ботоксом, нащо мучитись отими лайфхаками? Це як брити кожен день під пахвами в часи, коли лазер чудово вирішує питання
ТайТаке• 05 мая 2024
Ответ дляЛапка
У меня раньше такой проблемы небыло . Последние несколько лет спокойно только в разноцвете или черном .
Сдавала вождение в нюдовой футболке.
До талии темные пятна мокрые были .это пипец дискомфортно. Одно радует что без запаха
Лапка• 05 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Плохо что у вас дресс-код. Я в жару одеваю шифоновые свободные яркие блузки, на них вообще ничего не видно
автор ЯниЯ • 05 мая 2024
Ответ дляТайТаке
Сдавала вождение в нюдовой футболке.
Блін, співчуваю… от є ж люди, які так не пітніють, як ми з вами? Як їм це вдається?