Гарантую неперелевки• 05 мая 2024

Любителям ужасов советую фильм

Телефон мистера Харригана 2022 года.
Посмотрели сегодня, классный. По Кингу
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ну це далеко не жахи 😂

Meghalaya• 05 мая 2024
разве это ужас?
автор Гарантую неперелевки • 05 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ну це далеко не жахи 😂
Чего написано ужасы детектив
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Чего написано ужасы детектив
Ну ви фільм дивилися? Де там жахи?
Можливо по якимось кіношним нормам, якщо хтось вискочив з-за кутка і когось налякав або йде нагнітання атмосфери - то це вже типу категорія жах, щоб діти не дивилися.
Ответ дляНе їм після шостої
Ну ви фільм дивилися? Де там жахи?
По вашему то что происходило в фильме это не ужасы? А что комедия? Ну может для кого то ужасы это фильмы где кровища и резанина. Тут фильм интересный
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Жах - це Ужас Амитивиля, Ходячие мертвецы, Твин Пикс. А цей фільм - не фільм жахів.
П. С. Це ви мені рука-обличчя наліпили?
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Де я написала, що він не цікавий? І по вашому є тільки жахи та комедії? Є ще купа категорій.
Раджу ще подивитися Книга Генри та Захищая Джейкоба, якщо ще не дивилися, з тим самим хлопцем-актором.

Воленс-неволенс• 05 мая 2024
Автор, спасибо за совет. Люблю Кинга, сейчас так особенно. Посмотрю с удовольствием.
Фіфачка• 05 мая 2024
Фільм жахів - це Граница, Пила, Хостел, Мученицы
Для мене навіть фільми про зомбі не страшні.