ДаЗдраПерма• 05 мая 2024
Кішечка любить зі мною спати
Моїй кішечці вже 4 місяці, взяли ми її, коли їй було трохи більше місяця. Вона дуже любить зі мною або біля мене спати, я коже ранок прокидаюсь, а вона спить біля мене та муркоче або будить, бо їй скучно та облизує за носа. Я можу прилягнути на 10 хв, а вона вже тут як тут спить біля мене. Навіть зараз спить біля мене, біля чоловіка ні. Чому так?
ШанельКуКу• 05 мая 2024
А моя не хочет со мной. Я и за шкирку ее приносила, и била ее, а она все равно убегает под стол спать. Противная.
ДаЗдраПерма
• 05 мая 2024
Ответ дляРаботать надо
Вважає вас мамою.
Сподіваюсь, ви не забрали її від мами.
Ні
ДаЗдраПерма
• 05 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я свою не б´ю ніколи, навіть не кричу. Завжди цілую, беру на руки, кажу, що люблю її. Купляю смачненьке.
ШанельКуКу• 05 мая 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я ж тоже не била. Вырастила с котенка. Но она мне порой не нравится очень.
ДаЗдраПерма
• 05 мая 2024
Ответ дляMs. Dolly
Ее очень рано отлучили от мамы. Как она к вам попала?
Власниця її продавала таку маленьку, казала, що терміново, так як кудись переїздить.
МинерАлочка• 05 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Мало били наверное
Ms. Dolly• 05 мая 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
😥 бедный котенок
ДаЗдраПерма
• 05 мая 2024
Ответ дляMs. Dolly
😥 бедный котенок
Так. Але я її дуже люблю)) постійно турбуюсь про неї, ми завжди разом, навіть в туалет та душ вона ходить зі мною.
Я таке знаю• 05 мая 2024
Моя тоже приходит утром, я сплю, так что у меня рука согнута под уголом, она в середину залазит и там спит
Или рядом на подушке, щекочем меня усами
БезникаЯ• 05 мая 2024
Моєму коту п´ятий рік, він зі мною спить, їсть і в туалет ходить. Реально - я зранку в туалет, він в сусідні двері в ванну, до свого лотка. Перший справиться, і мене під дверима чекає. Задовбав, мене чоловік менше контролює, ніж ця вусата тайська зараза, ніякої свободи(
ДаЗдраПерма
• 05 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Золотенька))
Тюрюнь_Тюнь• 05 мая 2024
Класно. А моя барышня сама по себе,всегда минимум расстояние полметра. И не породистая, обычная кошка. Единственное, боится пылесоса, и когда муж пылесосит , то прибегает и тулиться
Білий Лосик• 05 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так ви ж написали, що били.
Білий Лосик• 05 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Бывает
Так а навіщо тоді бити?
Це ж все одно, що дитину однорічну бити.
ШанельКуКу• 05 мая 2024
Ответ дляБілий Лосик
Так а навіщо тоді бити?
Вот прошлый раз на днях была не в настроении, ребенок побил мою любимую тарелку, ну я все прибрала, пошла отдохнуть и хотела кошку с собой уложить, я ее ложу она ни в какую, ну я на ней психанула.
Щедрик• 05 мая 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я надеюсь это у вас чувство юмора странное. Как можно кошку бить? И почему она должна хотеть спать с вами, тем более она знает, что вы можете дать агрессивной.
ШанельКуКу• 05 мая 2024
Ответ дляЩедрик
А зачем нужно животное тогда? Я порой хочу ее выбросить на улицу, т.к. она мне противна почему-то, но потом думаю пропадет там.
Білий Лосик• 05 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Я теж сподіваюся, що це тролінг.
Бо інакше це пздц.
Поумничка• 06 мая 2024
і зі мною киця спить, хоча я взяла її коли їй був рік. я після цього завагітніла і вона постійно біля мене тусила, то під пузом, то під попою)
як дитина народилась то вона аж бігом бігла коли чула плач, і досі так.
а зараз взагалі ледь не на голові спить. буває я прокидаюсь від того шо вона мурчить як трактор біля моєї голови.
і коли їм, приходить до мене просити шось смачненьке)
тогдалия• 06 мая 2024
Говорять, коти вибирають собі одну людину в сім´ї. Наш кіт вибрав собі молодшого сина. Спить з ним. Вранця до мене приходить о 4й ранку, щоб погодувала, потім лоток прибрала, а після всього іде к сину під бок досипати. І коли бачить сина, починає мурчати, а в мене майже ніколи не мурчить.
Хрін їх розбереш, цих котиків.