Гладиолус• 05 мая 2024
Хочу зробити Еко заради двійні. Тільки не засуджуйте!
Мені 23 роки, дитині 1,2. Завжди хотіла щоб в мене було двоє дітей. Але зараз через складну ситуацію в країні, де людей просто беруть за горло, особливо чоловіків. В мене зʼявилося бажання народити саме двійню, аби було троє дітей. Щоб чоловік зміг отримати бронь. Тому що, я просто морально не витримаю, якщо мого чоловіка заберуть на фронт. Він для мене все. Я хочу зберегти свого чоловіка і батька для своєї дитини. Ризикнули би Ви на таке? Чи шукали б інші методи?
А які саме дії готовий вжити ваш чоловік окрім як подр*чити в баночку?
Ну з вами зрозуміло: стимуляція яєчників, переноси ембріонів, прийом гормонів, можливо навіть аборт/и якщо не імплантується двійня з першого разу, багаторічне самовиховання 3 дітей, якщо чоловік піде до іншої або не доживе до народження 3 дітей.
А на які ж саме рішучі дії готовий герой вашого роману, заради котрого ви все це збираєтеся втілити?
@dres Odessa• 06 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Т е автор вы согласны идти на такие жертвы со своим здоровьем, чтоб штаны иметь при сеье? Которые потом от вас на лево ходить будут.
Вы представляете себя после двойни, свое тело....
Муж для Вас просто штаны? Так?
Может у других это по другому происходит. Не задумывались? У знакомой муж погиб, так она по нему лет 10 убивается и живет только ради детей. И не все мужья гуляют. В моем окружении 90 % без этих проблем.
Мартовская Ягода• 06 мая 2024
Ответ дляsoli_l
Ось сусідка вагітна третім, а місяць тому її чоловік помер в 31 рік. Життя непередбачуване.
Это называется бумеранг прилетел, за желание прикрыть свои жопы чужими жизнями.
Маргарита sh• 06 мая 2024
Очень сложная ситуация и решать только вам ..все ж зависит от ваших отношений,от вашего бюджета ,от вашего здоровья …и так далее..