Гладиолус• 05 мая 2024

Хочу зробити Еко заради двійні. Тільки не засуджуйте!

Мені 23 роки, дитині 1,2. Завжди хотіла щоб в мене було двоє дітей. Але зараз через складну ситуацію в країні, де людей просто беруть за горло, особливо чоловіків. В мене зʼявилося бажання народити саме двійню, аби було троє дітей. Щоб чоловік зміг отримати бронь. Тому що, я просто морально не витримаю, якщо мого чоловіка заберуть на фронт. Він для мене все. Я хочу зберегти свого чоловіка і батька для своєї дитини. Ризикнули би Ви на таке? Чи шукали б інші методи?
-Инга-• 05 мая 2024
сегодня кто-то один заказов набрал и старается, или это с разных ресурсов?
Капец неделька начинается.

А немцы узких шпионов ловят и к терактам готовятся.
Нуну
Inci• 06 мая 2024
Автор, йде тенденція що влітку відмінять відстрочку або право тільки право на виїзд закордон багатодітним, думайте інший варіант (
deep soul• 06 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Вчіться стріляти і надавати ПМ.
Бо наші чоловіки закінчуються
а вы уже научились?
или уже где-то в другой стране и думаете муж автора будет вас защищать?
soli_l• 06 мая 2024
Ось сусідка вагітна третім, а місяць тому її чоловік помер в 31 рік. Життя непередбачуване.
OlikMP85• 06 мая 2024
Десь читала, що зараз тільки по одному ембріону підсаджують.
Чомучка• 06 мая 2024
А які саме дії готовий вжити ваш чоловік окрім як подр*чити в баночку?

Ну з вами зрозуміло: стимуляція яєчників, переноси ембріонів, прийом гормонів, можливо навіть аборт/и якщо не імплантується двійня з першого разу, багаторічне самовиховання 3 дітей, якщо чоловік піде до іншої або не доживе до народження 3 дітей.

А на які ж саме рішучі дії готовий герой вашого роману, заради котрого ви все це збираєтеся втілити?
Чомучка• 06 мая 2024
Ответ дляOlikMP85
Ні
@dres Odessa• 06 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Т е автор вы согласны идти на такие жертвы со своим здоровьем, чтоб штаны иметь при сеье? Которые потом от вас на лево ходить будут.
Вы представляете себя после двойни, свое тело....
Муж для Вас просто штаны? Так?
Может у других это по другому происходит. Не задумывались? У знакомой муж погиб, так она по нему лет 10 убивается и живет только ради детей. И не все мужья гуляют. В моем окружении 90 % без этих проблем.
Florisia• 06 мая 2024
Екз коштує 120+ тисяч
Вірогідність двійні при підсадці 2х ембріонів складає 25%.

Є Вірогідність, що ви за ці кошти пройдете нелегкий шлях гормональної стимуляції і всіх процедур і отримаєте просто вагітність однією дитиною. Ви готові до такого?
Florisia• 06 мая 2024
Ответ дляOlikMP85
Ви помиляєтесь
K.Yurchenko• 06 мая 2024
А ви впевнені, що ця норма - щодо батьків трьох дітей - не зміниться?
Мартовская Ягода• 06 мая 2024
Ответ дляsoli_l
Это называется бумеранг прилетел, за желание прикрыть свои жопы чужими жизнями.
frolik• 06 мая 2024
Ви в курсі, що для ЕКЗ мають бути медичні показання?
Маргарита sh• 06 мая 2024
Очень сложная ситуация и решать только вам ..все ж зависит от ваших отношений,от вашего бюджета ,от вашего здоровья …и так далее..