Крик души , маму второй раз укусил клещ. Второй раз нужно проходить лечение. Кто знает что такое борелиоз ( не на словах) , кто и как его вылечил … дайте совет или контакт доктора
Мир Регланов и Футболок• 06 мая 2024
Только укусил или уже анализы показали?
А в первый раз был именно установлен диагноз?
Ответ дляMillie
Так діагноз вже є чи профілактика?
Бореліоз лікували після першого укусу. Діагноз був. І лікування було. Спляча форма , як мама пояснила. А зараз повторно , гостра форма. Підвищені показники. Шукаємо лікаря.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Только укусил или уже анализы показали?
Так, після першого укусу діагноз був. А зараз , після другого , пішло загострення.
Аналізи тільки сьогодні піде здавати , але вона вже і так знає , що потрібно лікувати.
Ответ дляlera27091976
Если в Украине то Янченко в Киеве
Де він ( вона) приймає ?
Як знайти ?
lera27091976• 06 мая 2024
Ответ дляvaliko2008
Де він ( вона) приймає ?
Як знайти ?
Зарегистрируйтесь в группе фб Лайм Україна Активна, там люди в теме. Дают дельные советы. Он тоже в этой группе есть. А по Гуглу посмотрите клиника доктора Янченко. Рижская 3
Сама болею 5 лет, хотя со второго дня укуса начала пить профилактику
Ответ дляlera27091976
А что значит 5 лет болеете? Как это у Вас проявляется?
Я просто пропила месяц антибиотики когда то и как то забила на это
Ответ дляlera27091976
У вас є симптоми окрім показників аналізів?
lera27091976• 06 мая 2024
Ответ дляDani777
Затронута нервная система. Когда клещ кусает, это ж как укол шприцем после наркомана. Это не только боррелиоз, а ещё и куча коинфекций( бартонела, бабезия, ерлихия и т.д.)
Ответ дляlera27091976
Ну вот я ж почему и спрашиваю, какие проявления.. подозреваю что тоже может есть, но не связываю этой с лайма
lera27091976• 06 мая 2024
Ответ дляDani777
Я пролечилась сразу месяц. А через время начало неметь тело( лицо, руки, ноги) Пошли подергивания, давящая головная боль, двоение в глазах
У кого-то даёт на суставы, кому на психику
lera27091976• 06 мая 2024
Ответ дляиркин
Звісно. Вище розписала
lera27091976• 06 мая 2024
Ответ дляиркин
Дійсно, у вас серйозна картина :( бажаю вам побороти проблему.
Дякую. Це така хвороба погана. Це повинен імунітет її стримувати.І зараз коли я бачу, як люди сидять в траві у парку, мені становиться моторошно.
VasilisaLisa• 05 июня 2024
Ответ дляДо
В Чернігові немає інфекціоністів? Припиніть паніку. Це лікується. В переважній більшості - успішно.
Є різні думки, хтось каже, що хронічна форма не лікується ніяк. Он у Польші лікують типу, за купу грошей роками антибіотиків)
Tatyana_1975• 15 июня 2024
Ответ дляlera27091976
Я також з першого дня почала пити профілактику, але тільки тиждень. Ще за тиждень зрозуміла, що хвора і пішла лікуватись саме до Янченка. 3 місяці 2 антибіотика одразу і купа всього, але виглядає, що таки все вдалось вилікуватись
lera27091976• 15 июня 2024
Ответ дляTatyana_1975
Слава Богу. Зі мною це сталось ще в 2018. Він ще так не практикував. А звернутись в Україні було не до кого.
Tatyana_1975• 15 июня 2024
Ответ дляlera27091976
Так.... мені пощастило, бо я була нажахана ситуацією колеги і шукала лікаря, який би призначив не протокольне лікування на 21 день по 200 мг доксицикліну.