СпайдерВумен• Изменено 06 мая 2024
Форма довіреності у нотаріуса платна?
Хочу оформити довіреність за кордоном, потім приїхати в Україну і в нотаріуса оформити договір. Оплатила за консультацію, обговорили які документи потрібні, прошу скинути форму довіреності, щоб одразу вірно оформити, а вона платна, це у всіх нотаріусів так? Дякую
Викликаю на дебати• 06 мая 2024
ще ніколи не чула, щоб якісь документи були безкоштовні. і як це одразу вірно оформити? ви же все одно будете це робити у нотаріуса, а не самі.
СпайдерВумен
• 06 мая 2024
Ответ дляhrystia
Звичайно. Форми є різні. Треба сідати і конкретно набирати.
Зрозуміло, дякую
Хочу на Балі• 06 мая 2024
Поищите на сайтах консульств типа Австрии других. Очень много образцов. Ну и конечно надо платить нотариусу если сами не сможете
СпайдерВумен
• 06 мая 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Мені потрібен сам бланк, думала це не так складно. Заповнювати сама буду. Одразу оформити вірно у іноземного нотаріуса, щоб потім з цим приїхати до українського, за послуги звісно буду платити.