Мати тріля• 06 мая 2024
Можно подать на развод не по месту прописки?
Девочки, кто знает
Мати тріля
• 06 мая 2024
Ответ дляПомогалочка
Через електронний суд
А если мы оба в Украине живём, просто в разных городах. Тоже через эл.суд
парИла я парИла• 06 мая 2024
Електронний чи не електронний суд-ніяк не впливає на підсудність.
По загальному правилу подається по прописці відповідача.
З цього правила є такі винятки:
Позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача.
Але для цих винятків ці обставини мають бути документально підтверджені, а не просто на словах-ой, я захворіла, давайте по моїй прописці розглядать.
З цього правила є такі винятки:
Помогалочка• 06 мая 2024
Ответ дляМати тріля
Так
Мати тріля
• 06 мая 2024
Ответ дляпарИла я парИла
З цього правила є такі винятки:
Дякую за відповідь