Аноним_1858• 06 мая 2024
який ваш улюблений крем з ретинолом до 2-3тис грн?
Вік 40, шкіра схильна до зневоднення, але при неправильному догляді можуть початися запалення.
Пробувала сесдерма ретісес. 0.25 сподобався був, купилп 0.5 - відчуття що менш ефективний, ще й сухуватий якийсь.
тож буду шукати далі..
часто радять істітутум фірму..
Мені важливо саме крем, бо сиворотку треба закривати, а мені оті наслоювання ризиковані що комедони раптом дасть..
тож буду шукати далі..
часто радять істітутум фірму..
Однозначная• 06 мая 2024
Allies of skin, ретиноловий крем краще теж закривати додатковим зволоженням
Не служанка• 06 мая 2024
Ответ дляОднозначная
О, я нещодавно почала їм користуватись. Дуже класний. А який порадите для зволоження?
Аноним_1858
• 06 мая 2024
Ответ дляОднозначная
Allies of skin тут вже крем під очі хвалили
- пустишка, ні про що((
тому трохи вже боюсь тої фірми недешевої і при цьому неефективної
Аноним_1858
• 06 мая 2024
Ответ дляНе служанка
а який саме крем в вас? і який вік? бо крем під очі нікудишній(((
Не служанка• 06 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
Бачите, все індивідуально. Але я купила і вмивалку, і сироватку, і денний з пептидами і нічний з ретинолом і під очі з пептидами і омегою. Все разом працює добре, зморшки на лобі пішли і під очами менші стали. Мені ось стукнуло 40.
А до цього був під очі медик8 з ретиналєм 3 - ніякого покращення не помітила, тільки сушив.
Аноним_1858
• 06 мая 2024
Ответ дляНе служанка
а який вам ефект дає оцей під очі? для мене він сухий(( ніякого ні живлення ні зволоження..
в 40 років лише від крему пішли зморшки??? а можете фото косметики цієї.. от саме для обличчя? щоб я точно назви сировотки і кремів поббачила, і вмивалку? як давно використовуєте? виходить, що лише цією фірмою користуєтеся?
медік 8 - мені здається до 35 років, пізніше - слабкий
Не служанка• 08 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
Зменшилась глибина зморшок, але я тільки два тижні користуюсь тим, що під очі. Для обличчя креми десь місяць тому купила.
Аноним_1858
• 08 мая 2024
Ответ дляНе служанка
за місяць ефект на помітних зморшках? ого
а купували на оф.сайті?
Не служанка• 09 мая 2024
Ответ дляАноним_1858
а купували на оф.сайті?
Ні, на різних, де знижки були на той час. Але я ще відмовилась від цукру
Аноним_1858
• 09 мая 2024
Ответ дляНе служанка
а.. я цукор і всяку хрінь років 10 не їм просто)
Аноним_1858
• 09 мая 2024
Ответ дляНе служанка
а по якій ціні купували? бо я жак розумію що Ви вперше купили , і лише місяць косметика ця у Вас, але вже пишете, що на різних сайтах.. тото таки не вперше купуєте?