Манка Я• 06 мая 2024

Воловець, Пилипець, Синевір

Підкажіть, хто без машини мандрував. Як там з автобусами, хочемо потягом до Воловця, звідти на озеро і потім до Шипоту. В гуглі читаю дуже сваряться на місцевий транспорт
Горлаю зрання• 06 мая 2024
там доріг немає...
ЦібаФу• 06 мая 2024
який Воловець? що там робити?
Міняйловна• 06 мая 2024
Там без машини нема що робити , та і дивитися особливо нема що
ЦібаФу• 06 мая 2024
маршрутки є, але в жахливому стані, ходять по розкладу.
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
який Воловець? що там робити?
В смислі. Це жд станція біля якої є місцеві цікавини. Мене цікавить як з нього до них потрапити.
ЦібаФу• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
ха-ха-ха, які цікавинки? Жила там, цікавинок не бачила, жодної
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляГорлаю зрання
там доріг немає...
Взагалі? Бо колись років 5 тому машиною до Пилипця їздили, але Воловець в долині був
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Синевір, Шипіт, Боржава…
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Уф
Міняйловна• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Синевір, Шипіт, Боржава…
Я знаю , просто мала на увазі , що не щось надзвичайне, максимум проїздом можна дивитися
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Ну бо ви там жили. А мені цікаво бісля асфальту
ЦібаФу• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Синевір, Шипіт, Боржава…
ні, маршрутки там лише у сусідні села і в Ужгород/Мукачево. Це лише на таксі, або на особистому транспорті, але там всі такі прошені, що і за гроші не всі повезуть
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Дякую…
ЦібаФу• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
жила 3 місяці, а не все життя.
Я тут с краю постою• 06 мая 2024
Найкраще якщо не машиною, брати екскурсії на мінібусах. Кругом завезуть, розкажуть покажуть. Єдине, що майже весь час в дорозі, а на локації мало часу.
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А де ці екскурсії знайти? Це ж там чи десь з Мукачево?
Я тут с краю постою• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Ми їздили з Солочина, це біля Сваляви. Там жили і в готелі дізналися номер гіда і в нього потім весь час брали екскурсії. І в сторону Карпат і в сторону Тиси та Хуста. Але потрібно перепитувати по декілька раз чи всім є місце?! Бо одного разу мали щастя сидіти з малим на одному сидінні. Типу йому дешевше бо малий )) але ж їхати далеко, а 7-8 років це вже ж не малий…
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дякую!
Таракашечка• 06 мая 2024
От Воловца на такси и в Пилипец. Делать там- аж один водопад ( не вау скажем прямо). Я бы туда без лыж, летом точно не ехала. Скукота
Умничка25• 06 мая 2024
Ми їздили потягом до Воловця ,далі можно автобусом з автостанції доїхати до Міжгір´я 120 грн або таксі замовити 1 тисяча грн ,а вже з Міжгір´я водій Михайло зможе забрати і звозити на Синевір ми домовлялися і підкаже де переночувати там багато Колиб і малих готельчиків я думаю і на шипіт якщо буде щас звозить
Умничка25• 06 мая 2024
Запитаєте перед тим як їхати займається він таким зможе забрати
автор Манка Я • 06 мая 2024
Ответ дляУмничка25
Дуже вам вдячна!
Ждун с Нибиру• 06 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
І ми так їхали! Теж у Солочині курували екскурсію. Сказали, що транспорт зламався. Але гадаю, що групу не набрали на мікроавтобус і нас приєднали до групи зі Сваляви.
Умничка25• 06 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Дуже вам вдячна!
Нас возив у2022 році ,а автостанція там поруч спуститися вниз від вокзалу і на право 5хвилин
Цирк на дроті• 06 мая 2024
Жили в воловці, їздили в Пилипець на автобусі з автостанції