06 мая в 22:03

Дитина 6-7 років третій вечір підряд викликає таксі

Дуже потрібна порада як діяти
Мій чоловік зараз підпрацьовує у таксі
Третій вечір підряд хлопчик 6-7 років через додаток викликає таксі о 9-10 вечора
Чоловік виходить таксувати якраз ближче до цього часу + ця адреса з якої викликає хлопчик якраз поруч нашого будинку.
Чоловік під‘їзжає на адресу, хлопчик сам стоїть, намагається сісти в машину, але чоловік не може його везти, бо мала дитина без дорослих не може їхати
Питає що сталось, де батьки, той мовчить, йде в сторону під‘їзду…
Дівчата що це? Як реагувати якщо наступного разу викличе? Щось дивне, на душі якось неспокійно мені
показать весь текст
Молода і нерозважлива 06 мая в 22:24
А є закон, який регулює з якого віку можна дітей самих возити?
Я іноді викликала дітям, але я садила, і зустрічав також хтось дорослий. Проблем не було.
Добро с Кулаками 06 мая в 22:25
Ответ дляСало не люблю
А как? Расскажите?
вариантов много но самый простой: ребенок садится, это снимают на камеру, или даже не снимают. просто дальше в машину садится пара амбалов и говорят, что ты приставал к ребенку. или гонишь кучу денег, или посадим тебя за растление/похищение
7 2
Лорка-хлорка 06 мая в 22:26
На розвод схоже, бо кожного разу різна адреса, а хлопчик один. У 6 років не у всіх дітей смартфон є. Але звісно краще повідомити поліцію перестрахуватися.
Вишнёвая Леди 06 мая в 22:32
Ответ дляСамохвалова
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
Ну так посадити в машину і відвезти у відділок поліції. Там все розповісти.
18 1
Зараз на дієті 06 мая в 22:33
Ответ дляСкляна миша
Автор, правильно, что муж не сажает в авто, пусть подъезжает с полицейским в авто. Есть такой развод. Денег сшибают много.
да, я тоже читала. Только там просто был пеший мальчик с бумажкой и адресом
Вишнёвая Леди 06 мая в 22:33
Ответ дляСамохвалова
Викликає через додаток, там немає номеру, просто точка вказана куди їхати
А як повідомляється, що машина прибула?
Вишнёвая Леди 06 мая в 22:35
Ответ дляБабця в мештах
С такими раскладами, кто угодно может посадить мальчика в машину.
Звичайно, якщо дитина в подальшому не буде викликати таксі через додаток, а зупиняти на дорозі першу ліпшу
Вишнёвая Леди 06 мая в 22:36
Ответ дляПочемучечка
Що за розвод?
Напевно, що дитина потім заявляє про домагання?
Нульовий сантиметр 06 мая в 22:41
Яка служба таксі? В будь-якому додатку є можливість зв´язатись і з водієм і з замовником.
Скляна миша 06 мая в 22:44
Ответ дляСало не люблю
А как? Расскажите?
Ну я по тв бачила, точно не опишу. Сідає дитина, підвозять його, куди треба. А потім цирк. Там дитина виходить з авто в сльозах, його чекають батьки вже на місті, і дитина вже розмовляє:’ мамочка, мене дядя трогав там і там’
4 2
Сало не люблю 06 мая в 22:45
Ответ дляСкляна миша
Ну я по тв бачила, точно не опишу. Сідає дитина, підвозять його, куди треба. А потім цирк. Там дитина виходить з авто в сльозах, його чекають батьки вже на місті, і дитина вже розмовляє:’ мамочка, мене дядя трогав там і там’
А если в такси видеорегистратор. Сейчас он у многих
Скляна миша 06 мая в 22:46
Ответ дляВишнёвая Леди
Напевно, що дитина потім заявляє про домагання?
Так.
Скляна миша 06 мая в 22:47
Ответ дляСало не люблю
А если в такси видеорегистратор. Сейчас он у многих
Та це я дивилась колись про такі випадки, давно, тіх регістраторів не було. Але чомусь ввпжаю, що може бути і розвод. Все рівно треба поліцейського викликати, може дійсно потребує допомоги дитина.
Сало не люблю 06 мая в 22:48
Ответ дляСкляна миша
Та це я дивилась колись про такі випадки, давно, тіх регістраторів не було. Але чомусь ввпжаю, що може бути і розвод. Все рівно треба поліцейського викликати, може дійсно потребує допомоги дитина.
Да это ясно., я побоялась бы брать ребёнка одного, лучше полицию на всякий случай
Lizavel 06 мая в 22:51
Ответ дляПочемучечка
А де ті всі, що кричали тут, що діти самі на таксі катаються?
Ну не в 6-7 лет же
Звоночек 06 мая в 23:06
Ответ дляВишнёвая Леди
А як повідомляється, що машина прибула?
пушом из приложения
Околовита 06 мая в 23:06
Ответ дляЛіньки гуглить
В полицию.
+ те еще тцк пригласят
ТебеОноНадось 06 мая в 23:09
Моєму завтра 7 років, навіть уявити собі не можу, щоб він без мого відома покинув квартиру, в будь який час доби. Тут дійсно, або батьки неблагополучні або намагання розвести, як вище писали.
Сметчица 06 мая в 23:20
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну так посадити в машину і відвезти у відділок поліції. Там все розповісти.
Ніколи не можна нікуди вести, чи везти дитину. Треба залишатися на місці, і викликати поліцію.
Меломанка Маланка 06 мая в 23:24
Ответ дляМолода і нерозважлива
А є закон, який регулює з якого віку можна дітей самих возити?
Я іноді викликала дітям, але я садила, і зустрічав також хтось дорослий. Проблем не було.
і я так само,до 12 або 14 років не можна напевно...
Вишнёвая Леди 06 мая в 23:29
Ответ дляСметчица
Ніколи не можна нікуди вести, чи везти дитину. Треба залишатися на місці, і викликати поліцію.
А дитина побіжить у будинок, і ви заплатите штраф за хибний виклик. Може, ніякого хлопчика і не було? Як доведете? Чи думаєте, поліція буде шукати його по квартирам? Не буде!
Вилосипедниця 06 мая в 23:35
Добре що чоловік його не взяв, дуже схоже що шось тут не чисто.
Попихтю та й годі 06 мая в 23:37
Развод на растление малолетнего.
Честно? Просто забыть этот адрес и все. Вам нужно с полицией связываться? Нарваться на ТЦК в комплекте? Живите своей жизнью.