Самохвалова• 06 мая 2024
Дитина 6-7 років третій вечір підряд викликає таксі
Дуже потрібна порада як діяти
Мій чоловік зараз підпрацьовує у таксі
Третій вечір підряд хлопчик 6-7 років через додаток викликає таксі о 9-10 вечора
Чоловік виходить таксувати якраз ближче до цього часу + ця адреса з якої викликає хлопчик якраз поруч нашого будинку.
Чоловік під‘їзжає на адресу, хлопчик сам стоїть, намагається сісти в машину, але чоловік не може його везти, бо мала дитина без дорослих не може їхати
Питає що сталось, де батьки, той мовчить, йде в сторону під‘їзду…
Дівчата що це? Як реагувати якщо наступного разу викличе? Щось дивне, на душі якось неспокійно мені
Мій чоловік зараз підпрацьовує у таксі
Масяня Я• 06 мая 2024
Я б поїхала на ту адресу куди він каже, що його треба завезти. Думаю, батьки п´ють і він хоче втікти до бабусі
задумчивая мордочка• 06 мая 2024
Телефон мальчика муж видит в своем приложении? Может стоит и правда сообщить в полицию с указанием адреса, куда ребенок вызывал такси
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Питав що сталось, чи тебе хтось ображає, той просто мовчить ((
Брати в машину боїться, бо зовсім мала дитина, ще батьки заявлять що без дозволу повіз((
Масяня Я• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Він мовчить чи німий від природи чи від страху? Заявіть в поліцію
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Там дзвінок лише через додаток може бути, номеру немає.
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Подзвоніть на номер, з якого викликалося таксі
Викликає через додаток, там немає номеру, просто точка вказана куди їхати
задумчивая мордочка• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Ну зная адрес, можно выяснить и квартиру, и обратиться в полицию
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ дляХата на мати
А видно адресу, куди дитина планувала їхати?
Коли він під‘їзджає до нього, то не беручи його в машину спеціально натиснув «розпочати поїздку», щоб побачити адресу. То кожного разу інша адреса.
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Може дитина з розумовими відхиленнями? Питання інше, де батьки?
Він каже «добрий вечір», і все, питав де батьки він нічого не каже і відходить
Бабця в мештах• 06 мая 2024
Не ждать следующего раза, а обратиться в полицию и все рассказать им. В приложении показать вызовы. Пусть к ним сходит пдн.
АфродитаПетровна• 06 мая 2024
Полицию вызывайте
От пьющих родителей до особого ребенка.
Вопрос ко взрослым.
От пьющих родителей до особого ребенка.
Вопрос ко взрослым.
Хата на мати• 06 мая 2024
Наступного разу, хай посадить дитину в машину, а сам викликає поліцію
Бабця в мештах• 06 мая 2024
Ответ дляХата на мати
С такими раскладами, кто угодно может посадить мальчика в машину.
задумчивая мордочка• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
А что за адреса? Что там в вашем городе? Жилая застройка, магазины.
Самохвалова
• 06 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Так і зробимо, але якщо він вже не викличе таксі, то буду переживати що ми проігнорували його((( Думаю може не очікуючи новий виклик, проконсультуватись з поліцією…
задумчивая мордочка• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Не ждите, проконсультируйтесь. У вас в городе есть что-то типа муниципальной Варты? Они могут съездить туда и узнать о ребенке и его семье
Скляна миша• 06 мая 2024
Автор, правильно, что муж не сажает в авто, пусть подъезжает с полицейским в авто. Есть такой развод. Денег сшибают много.
маринабаранова• 06 мая 2024
Только вызов полиции и обязательно! Самому не разбираться, ребёнка в машину не сажать, родителей не искать.
Фіфачка• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
В полицию обратитесь
Бачу_майбутнє• 06 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Не вздумайте сажать ребенка в машину! Можно обратиться в полицию, они смогут обратиться в службу такси для получения данных по вызову.
Сало не люблю• 06 мая 2024
Ответ дляСкляна миша
А как? Расскажите?
Почемучечка• 06 мая 2024
Ответ дляСкляна миша
Що за розвод?