Olya_art_book• 07 мая 2024

Замовлення з сайту sweetcorea та roseroseshop

Привіт. Чи замовляв хтось з сайту sweetcorea.com зараз у 2024 році? В них дуже класні ціни, але вони мені не відповідають на повідомлення, писала їм на почту. Та і не можу знайти нових повідомлень про цей сайт від українців. З сайту roseroseshop.com мені відповили, але так і не зрозуміла про доставку, може хтось знає чи добре все доставляють і якою поштою прибуває. Дуже дякую всім за відповіді
Сон і дрімота• 07 мая 2024
Я часто замовляла з sweetcorea все ок було

автор Olya_art_book • 07 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
А як давно замовляли? І чим дешевше робити оплату? Я ще в них не замовляла, тому перший раз якось страшно
Сон і дрімота• 07 мая 2024
Ответ дляOlya_art_book
Через пей пел оплата
Часто купувала раніше зараз рідше
Жодного разу не було проблем
Чекати десь до місяця,обирала найдешевшу доставку
Кашка-маняшка• 07 мая 2024
цікава адреса сайту))
автор Olya_art_book • 07 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
Через пей пел оплата
Часто купувала раніше зараз рідше
Жодного разу не було проблем
Дуже дякую Вам за відповіді. Спробую ще написати їм на facebook, а то вже більше тижня і мовчать
автор Olya_art_book • 07 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
цікава адреса сайту))
в якому сенсі?
Кашка-маняшка• 07 мая 2024
Ответ дляOlya_art_book
в якому сенсі?
в сені першої букви - C. Бо англійською - Korea. Може, це задумка така).
автор Olya_art_book • 07 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
а, то це так, може вони так і задумали)
naxodki_youtube• 07 мая 2024
Ответ дляКашка-маняшка
скорш за все задумка, так як магазину багато років