Заставляличка• 07 мая 2024

Биполярное расстройство у дочки

Не передать девочки, как я нервничаю
Дано, дочь 14.5
Началось все где-то с 12
Сначала я списала на гормоны, месячные
Что имеем на сейчас, сменили 2 врачей (диагноз депрессия) сдавалось много анализов, все показатели в норме

Потом дочь отказалась от психолога, ей с ней скучно - нет результата (это паралельно)
Пропили куча всего, не помогло, одни побочки в виде тошноты итд

Вчера вот были у нового психиатра и предположительно по симптомам поставил биполярное расстройство, все что пишет Гугл у дочки есть
У меня паника, вчера купили новые препараты
Будем подбирать, что поможет
Кто сталкивался с этим?
Это все? На всю жизнь на таблетках?
Или есть надежда, что ещё когда гормоны улягутся будет легче?
Айпишница• 07 мая 2024
Ответ дляСтатус Ква
Ребенок уже руки режет, причем здесь невролог
Потому что невролог - это не только про инсульт или защемление нерва. Если он увидит, что нужен психиатр, то отправит к психиатру. В свою очередь, психиатры никогда не отправляют к неврологу. И, раз уже к ним пришли, начинают искать, от чего полечить. А полечить сейчас можно практически каждого. Так и подключают ’тяжёлую артиллерию’ сразу, хотя можно было обойтись более щадящими методами и препаратами. В моем подростковом возрасте (а было это более 40 лет тому назад) у меня была подруга, которая тоже себя немножко резала. Она была из обычной семьи, выросла, вышла замуж, живёт обычной жизнью. Это не значит, что на таких детей не надо обращать внимание, это значит, что не нужно сразу ставить им ДИАГНОЗ. Это может только все усугубить. Ребёнок с и без того шаткой психикой и нервной системой, начинает чувствовать себя не таким, как все, ущербным, больным. Зачем это? Должна быть мягкая коррекция таких состояний, без модных диагнозов сходу в лоб.
Айпишница• 07 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Не маю часу перечитувати всю тему. Але скажу як психотерапевт. Не варто плутати маніакально-депресивну характерологію з клінічною формою БАР. Зробіть повне обстеження дитини на Фрунзе, зберіть анамнез у декількох спеціалістів. Скажу по власному сину, якій не розмовляв до 4 років. Яких лише діагнозів ми не наслухались - від аутизму, дизартрії, дизлексії до ЗПР. Професор психіатрії (не буду писати прізвище з етичних міркувань) призначив Кортексин, якій міг би дуже негативно вплинути на розвиток. Після обстеження у декількох спеціалістів я отримала Затримка Речового Розвитку й шукали логопеда, яка займалась з дитиною під столом (дитина не йшла на контакт). Зараз все добре, хлопцю 16 років виповнилось, він відмінник у гімназії. ТОму, раджу обстеження перш за все. А прояви селфхарму зараз дуже розповсюджені у підлітків, на них, так би мовити мода. Успіху вам.
Плюсуюсь за обстеження на Фрунзе. Вже де-де, а там - точно бачили все і зможуть провести диференціацію.
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
А не хотите к психологу пойти вы?
Что-то у вас происходит в семье. Дочка в сильном эмоциональном состоянии, порезы - это про сильную эмоциональную боль.
Вы не хотите написать, что есть причиной, опасаясь вопросов.
Чем дальше причину скрывать, тем больше у дочери проявляется болезнь( на форуме не нужно, а вот с психотерапевтом можно.
Панические атаки, боль в голове, напряжение - это скорее к хроническому стрессу и подавленной агрессии.
Я не знаю, кто кого у вас больше терпеть не может, но что у вас точно происходит.
Я не опасаюсь вопросов абсолютно
Тут же анонимно
Я правда не чувствую потребность в психологе именно для меня, если нужно будет парное посещение конечно я буду ходить вместе с ней
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Дівчата записала до невролога Кузнецов якраз приймає недалеко від мене
Я щось розгубилась, що маю лікарю казати по його профілю
Що вона не спить, апатія?
Попередній діагноз психіатра
Форточка• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ощущение никчемности и вины. Утраченный интерес к хобби или деятельности, которая раньше приносила радость. Такие проблемы с физическим здоровьем, как головная боль, боль в животе, чувство напряжения и пр. Сон не восстанавливает силы, постоянная усталость.
у меня все это было в подростковом возрасте и намного больше до 26 лет, вот перечень анализов что был эффективным, все вылечили .
питание и еще раз питание. проверить кишечник на усваиваемость витаминов и микроэлементов, и обязательно высеять глистов или дрожжевой грибок, с первого раза вам не покажет. 10 раз пытаться сеять в разные дни, желательно на полную луну. И невропатолог по поводу ВСД, узи вен шейного отдела, ЭКГ (электроэнцефалография) мозга, МРТ мозга.
Божа кульбабка• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Я не опасаюсь вопросов абсолютно
Тут же анонимно
Тогда можно спросить, какая причина развода?
Юпитерная• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Моя сама сказала, я же наивная начала с психолога
Ещё наезжала за пропуски уроков(
Итог, она почти в школу не ходит
Панические атаки от убежища
А Ви пропонували доньці змінити школу? Самій обрати ту, де укриття не будуть її лякати
Форточка• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Що вона не спить, апатія?
Попередній діагноз психіатра
приведите дочку, врач сама все увидит, будет стучать по коленкам и смотреть реакцию, смотреть глазное дно и прочее. Врач назначит вам перечень анализов что я выше написала: мрт головного мозга (тут не экономьте, ищите самый сильный аппарат, который видит тоно), экг головы, допплерографию шейного отдела (узи), и прочие еще может назначить.
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляФорточка
Спасибо
Юпитерная• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Що вона не спить, апатія?
Попередній діагноз психіатра
Я думаю, Вам про психіатра Кузнецова писали, він на Фрунзе в дитячому відділенні вважається одним з кращих лікарів.
Юпитерная• 07 мая 2024
Кузнецов Ігор Валерійович
Marmu• 07 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А що спонукає появлення цих захворювань ? Ви самі зрозуміли, що це ’хвороба’ а не щось інше....
я не дуже знаю. але ви не уявляєте, які це скачки настрою. до нейролептика я щодня по 3 рази хотіла повіситися, а потім ейфорія, що я буду зіркою Голівуду. Немає стабільного настрою робити повсягденні справи. Приступи злості, аж в очах темніє, потім відчай такий дикий. мені таке і в голову не приходило про біполярку. ЛІкар перша поставила, я не повірила, пішла до іншої. Та те саме сказала. Це і зовні видно. у мене раніше були такі часи, що я дуже голосне і швидко говорила, часто казали мені заповільнися, бо люди не встигали мене розуміти. і це все після 6 років психотерапії. нейролептик дуже сильно мене притормозив в хорошому смислі. я не відчуваю, що я стала тупіша чи тормознутіша, як на АД (колись пила після смерті мами). просто згладився настрій. я раніше щодня читала про евтаназію, самогубство. я вже розумію, як тільки у мене думки про смерть - значить, це у мене вже розхиталась психіка. На диво, харчування дуже сильну роль відіграє.
Заела_пластинка• 07 мая 2024
Ответ дляMarmu
А як давно все це почалося ? Якось лікарі пояснюють причинно-наслідкові зв´язки ?
Юпитерная• 07 мая 2024
Ответ дляMarmu
А депресивну фазу нейролептик Вам теж вирівняв чи це не єдиний препарат в схемі?
Marmu• 07 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
у мене це з років 13, наскільки я пам´ятаю, зараз 42. але я і дитинстві була дуже тривожною дитиною, ну але це багато чого діти бояться. але у мене дуже давно ці думки. мені ще й СДВГ до купи поставили місяць назад)
я у свого модного психіатра питаю, чому, він каже - вроджене. Але у мене ще й сім´я була далеко нестабільна. Можливо, в інших умовах то легше проходило б. Але це дуже виснажує це життя. Я гарна жінка (52 кг), закінчила університет Шевченка, наче не мурло. Але неодружена і думаю, що я повна нікчема, щоразу відкриваю очі зранку і перша думка - ну чого я така бездара?
Marmu• 07 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
так депресивну переважно і вирівняв. від ейфорії я не хотіла лікуватись) але її теж укоротив. п´ю з психо препаратів тільки його. хоча мій останній психіатр любитель бадів-жирів, то прописав мені ще шт 5 для заспокоєння та когнітивних функцій (бо я сказала, що хочу покинути пити нейролептик, п´ю зараз 1/4 дози початкової).
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Ні написали Віва
Ім´я та прізвище співпадає
Він багато же працює
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Кузнецов Ігор Валерійович
Капець, вище теж писали Кузнецов тільки Дмитро
Я записалась до нього
Тим паче поряд
Подтяжка• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Що вона не спить, апатія?
Попередній діагноз психіатра
Заведіть щоденник спостережень стану. Записуйте всі деталі, це важливо для постанови діагнозу.
Подтяжка• 07 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Плюсую за психіатра Кузнецова, але не впевнена, що він приймає. Він викладав нам пропедевтику.
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Дякую
автор Заставляличка • 07 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Я не знайшла ніде інформацію, як до нього попасти на прийом
Подтяжка• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
На випадок, якщо не знайдете Кузнецова І. В. Не впевнена, що інфо актуальна https://versus.com.ua/doctor/kuznecov-igor-valerev... Я б все ж таки радила звернутись у дитяче відділення лікарні на Фрунзе. Оформите денний стаціонар, там всі фахівці зібрані. Є ще спеціалізовані заклади ’Коло сім´ї’ й інші.
Tammy21• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Так і буде, цей не перший
Вам треба підтвердити (!) діагноз як мінімум у двох лікарів.
Tammy21• 07 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Дети с аутизмом они не могут даже учиться в обычной школе,коммуницировать,а дети с бар могут это делать
Аутизм это намного хуже
Навіщо ви цю єресь пишете? Аутизм не хвороба х чіткою клінічною картиною, а спектр.
Emilii• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Я не опасаюсь вопросов абсолютно
Тут же анонимно
Автор, вам було б дуже добре мати свою терапію, це було б дуже добре і для вас, і для доньки.
Ластовиння• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Спасибо ❤️
Плюсуюсь за Науменко. Она супер
Подтяжка• 07 мая 2024
Ответ дляTammy21
Напевно не відомо автору, що існують форми високофункціонального аутизму, якій проявляється у надвисоких здібностях наприклад до математики. Нейротиповій дитині про такий рівень навіть не мріяти. Взагалі зараз відмовляються про діагноз Аутизм, розповсюджено РАС (розлад аутичного спектру) згідно МКБ-11.
Ниф_ниф• 07 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Перепад настроения
Она может (мало, но такое бывает) быть в прекрасном настроении и супер активной, и резко гаснет
Может спать много, либо совсем мало, по ночам бродит
Якщо такі симптоми, то і у мене вона.. все життя живу так