Качка в тапцях• 07 мая 2024

Чи можна пригощати половиною паски?

Знайома в церкву на освячення корзинок принесла мені пів паски відрізаної ніби сама пекла і я маю спробувати. Хотіла в мою корзинку вкинути , я не дала, сказала дякую не треба, ледве відбилася від її гостинця.
Дівчатка , таке питання то що таке було ?
Навіщо мені відрізана половина паски? Невже на цілу маленьку не хватило тіста раз вже так їй хотілось мене пригостити чи то з якоюсь другою ціллю була та половина?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Мене сусідка так пригостила. Дала половину великої паски, дитині пару цукерок. Я їй дала маленьку. Не бачу проблеми зовсім.
Мені вона давала пів маленької , ще й в корзину хотіла запхати(( навіщо мені чужі недоїдки
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я пекла паски в цьому році. 10 яєць, 1 кг борошна і вийшло 6 пасочок по 300 гр. Мороки було на півдня. Може в неї не було маленьких формочок, а захотіла вас пригостить. Не дай Боже таких знайомих.
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Якби вам домашнього пів пиріжка принесли на пригощайся , взяли б і їли ?
Думаю у вас с ней просто разный взгляд на это дело. Это как кусок пирога, кекса и торта для нее)
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Навіщо мене пригощати тоді ?
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Не дай бог таких угощак как вы. 🤦
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Та що ви кажете , в свою корзину вона поклала ціленькі пасочки а не різані половинки
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Навіщо мене пригощати тоді ?
Автор, вам уже весь форум написал зачем, а вы все гнете свое, зацикливаться ваше все?
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Навіщо мене пригощати тоді ?
Ну цього я вже не знаю. Сусідка сама не пекла, її пригостила мама, а вона пригостила мене. Я попробувала яка смачніша, бо пекла паски 2 раз в житті. Але нічого страшного в цьому не побачила)
Бабуся колись пекла на 3 л молока і піввідра борошна, то пригощала цілими пасками)
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Де весь форум ? Почитайте скільки людей згодні зі мною , що половинка це жлобство і так не робиться
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
И что, это ее корзина потому и целая логично то и в ваше ваша паска целая, а это так гостинец. Да в такой неуклюжей форме, такой человек, так она видать понимает. Сколько можно мусолить это?
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляЩира українка
Не дай бог таких угощак как вы. 🤦
Мені треба було 2 віддати? Що у людей в голові?
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Капець ну кому цікаво що ви там і з чого її робите , якщо дорого затратно то не пригощайте зовсім ! Повірте, більша половина пригощених просто викидають чужу випічку.
Продавчиня кіз• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
И что из этого? От этого она станет другая? Мало ли что делается или не делается.. Вы же спросили мотивы, вам и написали. А у вас только порча в голове и т.д... Отказались и отказались. Не берите просто и все, половинки, серединки, все равно. Не хотите чужое и не берите на будущее. К чему эта демагогия..? Вначале была на вашей стороне, но ваши комменты порядком утомили.
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Так це моя тема , я відповідаю бо мені пишуть. Вам щось не подобається? То є купа інших тем, вас ніхто тут не тримає
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я не про те, що дорого затратно, а про те, що мало пасок вийшло взагалі, а мороки було багато. Навіщо вона вас пригощала, я не знаю. Видно не знала, що ви така токсична.
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
22😂 ці ваші паски печені смачні тільки вам. Знаю багато людей які просто гидують чужу стряпню.
якщо по темі то тут факт що принесла половину засохшу від маленької паски так ніби я тільки й мріяла її паскою пригоститися .. просто не приємно та й все
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
В моєму випадку сусідка перша принесла пригостила мене своєю півпаскою, а я вже пригостила її.
Нічого страшного в цьому не побачила. Я її з їла з задоволенням, що вона зробила з моєю мене не цікавить.
У мене 2 питання.
Навіщо ви ходите в церкву?
Чому не сказали, що чужого ви не їсте і крапка.
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
У мене 2 питання.
Навіщо ви ходите в церкву?
Ще на що вам відповісти ? Така кумедна
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ще на що вам відповісти ? Така кумедна
Кумедна в цій темі тільки ви і ще одна.
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Кумедна в цій темі тільки ви і ще одна.
Хто ще одна? ви ? Не ображайтесь але дійсно чужі домашні паски нікому не смачні зазвичай. Тут діло ж не в тому що таку смакоту хотілось цілу зʼїсти а не тільки половину . Діло в тому що просто це жлобство пригощати половиною і дуже не приємно, ніби жалко для мене тіста на цілу ))
marishka1001• 07 мая 2024
Ответ дляВеккy
Никого за всю жизнь не видела , чтоб так угощали. Это типа жалко дать целую ?
Вы не видели,а я видела. На работе все так приносят ,кто целую,а кто половину. Друзья,знакомые,даже родственники представьте себе,наверное тоже жлобы,по вашему
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
У мене 2 питання.
Навіщо ви ходите в церкву?
Вы тоже полпаской угостили? Паски у людей могут стоять по несколько дней/неделю, как можно угощать тем, что через день превратится в сухарь? Или вы все думаете что ваши паски невьебе..но вкусные и их должны есть в первую очередь?
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ви в селі живете? Бо в місті може і жалко тіста) війна, а все таке дороге)
У чоловіка на роботі всі поприносили по півпаски теж)
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Кумедна в цій темі тільки ви і ще одна.
Та это вы клоуны, резать то, что даётся целым
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Знаєте я їй стільки гостинців як була в Польщі передавала, шоколад такий як вона любить, мармелад..
Просто не приємно що для мене їй якогось тіста жалко , що я заслуговую лише на маленький огризок від паски.
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляЩира українка
Особисто я дала їй паску цілу, 300 гр. Але проблеми в тому, що вона мене пригостила половинкою не побачила.
До речі я її не просила пригощати мене)
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну так проблема десь тут, а не саме в півпаски.
автор Качка в тапцях • 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Та чого, я після цього з нею нормально спілкуюсь , просто зробила висновки.
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Скажіть чесно. Якби вона дала цілу, ви б все одно її б викинули?
Веккy• 07 мая 2024
Ответ дляmarishka1001
Конечно жлобы. Паска не весит 5 кг. Слава богу я с таким не сталкивалась. Оказывается это норма 😁 так же можно и пол конфеты принести , пол шоколадки