ротцвеники• 07 мая 2024

Можливо, в когось є непотрібні шпалери

Дівчата, ми зняли квартиру. Ми ВПО. Тут страшенні шпалери.
Хочу переклеїти своїми силами. Не маю можливості купити нові.

Можливо, в когось є залишки шпалер. Або лежать старі, якими Ви вже не будете клеїти.

Я з вдячністю прийму в дар.

Перепрошую за турбування.

Дякую.
Неместная Я• 07 мая 2024
Вам пересилка вийде дорожче, ніж покупка залишків на базарі
Сама не знаю• 07 мая 2024
группа коштовності в телеграм, якщо тут не знайдете там запитайте.
Телефон Рубика• 07 мая 2024
Все нормально , авторко. Лиш пересилка буде дорожчою, ніж купити по акції . Шукайте в місцевих групах.. габарити рулона
Щедрик• 07 мая 2024
Автор, продивіться розділ Віддам безкоштовно на ОЛХ. Про залишки на базарі непоганий варіант. Крім того, навіть в звичайних магазинах типу Епіцентра та Олді не рідко продають залишки із знижкою 50-70 відсотків.
автор ротцвеники • 07 мая 2024
Ответ дляТелефон Рубика
у мене дуже маленьке житло,отже, шпалер треба небагато. пересилка укрпоштою також не сильно дорога.
Перловая Кашка• 07 мая 2024
50грн рулон на олх багато оголошень є.
Гарні диньки• 07 мая 2024
Ответ дляротцвеники
Епіцентр є?
Недавно купувала 38 грн за рулон.

В магазинчиках теж буде дешево.